Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha egy pasi ilyet kèr?

Figyelt kérdés

Baràtomtòl megkèrdeztem a mùltkor, hogy szeretnè-e hogy fogyjak egy kicsit, mivel elege van abbòl is, hogy àllandòan dagadtozom magam (mindenki szerint normàlis a sùlyom, de èn mègse vagyok megelègedve magammal, tùlsàgosan is homokòra alkatom van)

Ő azt vàlaszolta, hogy a VÀLTOZATOSSÀG kedvèèrt fogyjak egy kicsit. Ti èrtitek ezt? Èn nem szeretnèm pl. hogy ő kigyùrja magàt, mert nekem ìgy tetszik, ahogy van.


Lehet, hogy màr nem tetszem neki elèggè? (ő àllìtja, hogy nem ìgy van)


2011. dec. 14. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
változatosság kedvéért nem nyafognál a súlyod miatt....
2011. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már torkig van azzal, hogy a homokóra alakú barátnője rinyál neki. Viselkedj értelmes, felnőtt nő módjára, és minden rendben lesz!
2011. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy a "nyafogàstòl" függetlenül azèrt kèr tőlem ilyet, mery màr nem tetszem neki?
2011. dec. 14. 13:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd, srácként mondom, nagyon fárasztó, mikor egy lány állandóan az alkatára panaszkodik. És ha jól értelmezem az írásodból, ő nem magától mondta. Szerintem csak a folyamatos nyaggatásod unta meg, és ezért mondta. Voltam már hasonló helyzetben tényleg bosszantó, és fárasztó dolog egy lányt állandóan arról győzködni, hogy jól néz ki. Ne vedd szerintem a szívedre. Ha jól értelmeztem, amit írtál, sokszor mondta neked, hogy így megfelelsz, és egyszer mondta, hogy fogyj egy kicsit. De én úgy veszem észre, hogy te csak azt az egyet hallottad meg. Javíts ki, ha máshogy volt, vagy máshogy látod 22/f
2011. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyafogástól függetlenül nem kér ilyet. Tehát csak azért mondja, hogy fogyjál, mert nem akarja hallgatni, hogy "kövér vagyok".

2011. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is valószínűbbnek tartom, h a rinyálásodat unja, mint h tényleg kövérnek tartana. Egyébként látatlanban megmondom, h nem vagy kövér.
2011. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Alkatilag nèzve ő amùgy teljesen màs mint èn, mert ő kifejezetten vèkony, èn meg ugye nem a csontsovàny vonalat kèpviselem. Ez eleinte kisit frusztràlt, de annyit dìcsèrt, hogy lassan felfogtam, hogy mennyire.tetszem neki. Mostanàban azonban van egy-kèt problèmànk - tùl sokat veszekszünk - ès fèlek, hogy ezèrt is mondta, mert màr kezdek neki nem annyira tetszeni:(
2011. dec. 14. 13:55
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ő azt vàlaszolta, hogy a VÀLTOZATOSSÀG kedvèèrt fogyjak egy kicsit."

Szerintem ez inkább arra válasz, hogy unja a kérdésedet, és hiába erősít meg újból és újból, mindig megkérdezed. Egyszerűbb megmondani, hogy igen szívem, fogyjál csak, ha attól boldog leszel...

2011. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"fèlek, hogy ezèrt is mondta, mert màr kezdek neki nem annyira tetszeni"


Igen, ezt értjük. És jópáran leírták, hogy ez nem valószínű. Mit mondjunk még, hogy elhidd?

2011. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok fiú, de muszáj megkérdeznem: a homokóra alkatod zavar? Ez a legszerencsésebb alak, mert nagyon arányos. Én például imádom, hogy ilyen az alakom. :) Még akkor is formásak vagyunk, ha van rajtunk néhány plusz kiló.

Szerintem egyébként ne azért fogyj le, mert a barátod szeretné, hanem azért, mert te nem érzed jól magad a bőrödben! :)

22/L

2011. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!