Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha egy pasi ilyet kèr?

Figyelt kérdés

Baràtomtòl megkèrdeztem a mùltkor, hogy szeretnè-e hogy fogyjak egy kicsit, mivel elege van abbòl is, hogy àllandòan dagadtozom magam (mindenki szerint normàlis a sùlyom, de èn mègse vagyok megelègedve magammal, tùlsàgosan is homokòra alkatom van)

Ő azt vàlaszolta, hogy a VÀLTOZATOSSÀG kedvèèrt fogyjak egy kicsit. Ti èrtitek ezt? Èn nem szeretnèm pl. hogy ő kigyùrja magàt, mert nekem ìgy tetszik, ahogy van.


Lehet, hogy màr nem tetszem neki elèggè? (ő àllìtja, hogy nem ìgy van)


2011. dec. 14. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez azt jelenti hogy a változatosság kedvért ne panaszkodj hanem csinálj akkor valamit, ráadásul te erőltetted, hogy válaszoljon
2011. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, a homokóra alkat a legjobb! Nekem is olyanom van, és bár vannak rajtam plusz kilók, így is elég csinos vagyok.:)

Kérdező, fogadd el magad, és ne rinyálj állandóan a pasidnak!

2011. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te mondod magadról,hogy kövér vagy,akkor tegyél ellene,ha így nem tetszel magadnak
2011. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
és mi van ha csak azért mondta, hogy "igen" ha szimplán csak rövidre akarta zárni a témát? mert unta, hogy mindig ezen izmozol, hogy "dagadt vagyok jajj"
2011. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Baràtomtòl megkèrdeztem a mùltkor, hogy szeretnè-e hogy fogyjak egy kicsit, mivel elege van abbòl is, hogy àllandòan dagadtozom magam"

"Ő azt vàlaszolta, hogy a VÀLTOZATOSSÀG kedvèèrt fogyjak egy kicsit."


Feltettél egy normális kérdést és megsértődtél a válaszon. Gratulálunk. Ön 100% NŐ.


21F

2011. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha a BMI indexen átlagba vagy akkor ne fogyj, ennyi.
2011. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!