Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
Valakinek a kevésbé szép lányokat is meg kell dugnia, ha te csak csudaszép csajokra vágysz, akkor inkább szokd meg a magányt.
2012. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
47%

Most biztos jönnek azok akik csak gúnyolódni tudnak.

Én együtt érzek veled. Semmire se mész vele, de akkor is.

2012. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
71%

A belső hozzáállásban van a baj. Hogy azt számolod, 73-ból 0... Rengeteg csúnya embernek van párja, én is mindig ledöbbenek. Egyszerűen nem ezen múlok.


Hogy hogyan kell sikeresnek lenni párkapcsolatban, azt nem tudom megmondani, én sem vagyok az (nő vagyok). De tudom, hogy nem azon múlik, milyen szépnek születünk...

Külsőleg is lehet tenni: öltözködés, sport, ápoltság. És mondom, belső hozzáállás.... de ebben én sem vagyok jó sajnos...

2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lepras kover alak, csak ronda az arcom genetikailag. Odamegyek egy lanyhoz, nem a legszebbekhez es mondom, hogy nem e inna meg velem valamit, elotte.persze kezdezoskodok, mi a neve stb. De mindig azz a valaszt.kapom, hogy pffffu inkabb nem, nem szeretnék inni semmit. Hagyjal legyszi beken. Mondom:miert? Ccccsssaaaaaakkkkk, nagyon zavarsz, meg van pasim. Kinjukban nem tudnak mast.kinyogni, holott tuti,hogy alignak volt pasija, mert mindig mindenhova maganyosan jarnak. Soha elotte nem.lattam oket pasival. Ezt kaptam meg 8 even keresztul 73 alklommal. Elegem van,betelt a pohar, mostantol durva leszek veluk.
2012. okt. 16. 00:09
 5/76 anonim ***** válasza:
51%
Jajj ne már, itt siratjátok, amikor tisztán leírja, hogy csinos és szép lányra vágyik. Pont ugyanúgy gondol a csúnya lányokra, ahogy a szép lányok rá. A világ teljesen igazságos, ebből is látszik.
2012. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Nincs baj a.belso hozzaallasommal. Mindig mosolygosan es viccesen megyek.oda. De minden jo viccre, nem faviccre, csak fanyar mosolyt.kapok. Ha a tarsasagban mas jokepu es helyes pasi uezt a viccet elsuti, akkor szakadnak a.lanyok es megbokik a pasit, megsimogatjak a hatat stb, jelezve, hogy agyba bujnanak vele. Engem.soha senki nem.simogatott meg a lanyokkozul. Ez azerintem nem.veletlen. Pedig tiszta
2012. okt. 16. 00:12
 7/76 anonim ***** válasza:
33%
Ha lesz pénzed, egyből lesz nőd is. Ilyen a mai világ.
2012. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Vagyok. Sokat apolom magamat, mindhiaba. Ezt pedig nem.airasnak szantam, csak sajnos ezek a tenyek.
2012. okt. 16. 00:13
 9/76 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem.szep lanyokra hajtottam sosem, vagy egeszseges testkepem es tudom, hogy eselytelen vagyok a szepeknel. De a csunyaknal is? Van aki aenkinek sem jon be?
2012. okt. 16. 00:15
 10/76 A kérdező kommentje:
Pl sztem Peller Mariann nem.szep lany, en ilyen lanyokramentem mindig. Akik nem voltak fekapottak mas sracok koreben. A vege akkor.ia bukta volt. Ettol lejjebb szerintem.nincs. Az oltozkodesemmel.semmi gond.
2012. okt. 16. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!