Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

"# 66: Mindössze egyetlen dologra hívnám fel a figyelmed: kulturált ember, ha nem ért egyet valakivel, akkor nem a vitapartnert minősíti (hazug, naiv, ostoba), hanem az érvekre reagál.

Az "olvasó" ez alapján döntse el, hogy melyikünk az ostoba. Én a magam részéről befejeztem."


én szóltam, hogy ne erőltesd.

rég nem érdekel mások véleménye és elvárása, így a tied sem.

2012. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!