Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Azt bírom a legjobban, hogy ha kapcsolatot akarsz, akkor minden lány azt mondja, hogy te változz meg. ((arra is gondolnak, hogy kapok egy új arcot, meg 15 kiló izmot ajándékba?). De magukba nem hajlandóak nézni, hogy lehet, hogy nekik kellene megváltozni és közvetlenebbnek kellene lenniük a fiúkkal? Mert mind csak annyit, tud, hogy húzzál el öreg...
2012. okt. 12. 16:55
 22/71 A kérdező kommentje:
Tisztelet a ritka kivételnek.
2012. okt. 12. 16:56
 23/71 anonim ***** válasza:

# 20: Persze, nyilván jobban tudod, hogyan ismerkedtem meg a párommal, mint én. :)


Kérdező: nem azt mondtam, hogy változz, hanem a hozzáállásodon változtass, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy 15-20 nő tetszik neked egyszerre, vagy ha igen, akkor nagyon felületes vagy, és neked tökmindegy, hogy ki, csak nő legyen! És hidd el, hogy ha egy nő ezt érzi, hogy neked mindegy, akkor el fog utasítani.

Lehet, hogy rosszul látom a dolgokat, de próbáltad már a módszert, amit írtam? Hogy csak barátilag ismerkedsz, és csak akkor hajtasz rá egy nőre, akkor hívod randira, ha már tényleg megismerted?

2012. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
Azért nem jó ez a módszer, mert a lányok már a legelején eldöntik külső alapján, h van-e esélyed. Tehát ha az elején csak barátkoztok egymással, akkor később se lesz több.
2012. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
# 24: Millió ellenpéldát tudnék mondani. Sőt, ma mentem a gyerekért az oviba, és direkt nézegettem a fiatal apukákat: 10-ből 1-re mondanám azt, hogy jól néz ki (némelyik kimondottan csúnyának mondható női szemmel), mégis mindegyiknek van családja... ha minden nő felületes, akkor ez hogyan lehetséges?
2012. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszel a lanynak, es nem hajtasz ra rogton az elejen akkor kegyetlenul a baratzonaban fogsz kikotni. Mind a kettonek egyszerre kell teljesulnie, hogy megszerezd a lanyt, ha egyik hianyzik az rogton luzerseget jelenti. De ha jol nezel ki es nem kezdemenywzel, akkor lehet az fog lejonni, higy cuki srac vagy, tehat van eselyed. De ja ronda avgy es ugy kezdemenyezel, akkor bun.ònak fog nezni.
2012. okt. 12. 17:52
 27/71 anonim ***** válasza:
#25 Úgy, h különbözőek az ízlések, és egy átlag nő számára tényleg max 10-ből 1 férfi néz ki jól. Viszont vagyunk páran, akik olyan rondák vagyunk, h egyetlen nőnek se tetszünk. Na mi teljesen esélytelenek vagyunk, belsőtől függetlenül.
2012. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:

# 26: Ok, akkor fordulj plasztikai sebészhez, ha ennyire reménytelen a helyzet szerinted.

Én próbáltam segíteni, valamivel idősebb vagyok, több párkapcsolatot láttam már magam körül kialakulni (felbomlani is, de az más kérdés), a "legreménytelenebb" esetek is elkeltek. De te már úgyis eldöntötted, hogy te ronda vagy, neked nincs esélyed.

Ha ez segít, akkor megerősítem: minden nő csak a külsőt nézi, és soha nem lesz barátnőd. Megfelel a válasz?

2012. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
Láttam a kérdező képét, max. átlagosnak mondanám. Nála SOKKAL rondább pasiknak is van párja a környezetemben.
2012. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
Én láttam már magamon kívül is olyan reménytelen esetet, akinek semmi esélye arra, h valaha szeresse egy lány.
2012. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!