Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:

Egyébként a társkeresőzéssel általában a következő a probléma: sokkal több a férfi, mint a nő.

A férfiak számára ez olyan versenyhelyzetet teremt, ami egyenlőtlen esélyekhez vezet. (Egy időben társkeresőztem, van benne tapasztalatom.)

Szóval ír egy csajnak kb. 10-20 pasi, a csaj meg nyilvánvalóan azt fogja választani, aki valamilyen szempontból PLUSZt tud felmutatni a többiekhez képest. Külsőben, stílusban, akármiben. A versenyhelyzet miatt tehát nem fog esélyt adni olyannak, akinek élőben lehet, hogy adna.


Itt is naponta kapok egy csomó privit, annak ellenére, hogy NEM keresek senkit.

2012. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, én is fent vagyok társkeresőn. Nem vagyok egy világszépe, de nekem is írnak leveleket, legyen mondjuk kb. napi 5. És bevallom őszintén, én sem válaszolok mindegyikre. Vagy azért, mert:

1. kép alapján nem tetszik

2. kép alapján nem szimpatikus, ilyen is van, lehet felőlem akármilyen jóképű is

3. adatlap alapján nem szimpatikus

4. amit ír az alapján nem szimpatikus, nem tetszik a stílusa pl.


Nagyjából ezek szoktak előfordulni. És nem tartom magam bunkónak azért, mert nem írok meg napi 5 "Bocs, nem vagy az esetem" vagy hasonló levelet. Nem hinném, hogy attól boldogabb lenne, ha ezt írnám neki, mintha semmit sem írok, elvégre sehogy sem lesz belőle semmi. Ha ezért valaki bunkónak tart szíve joga, ha ettől neki jobb lesz tegye nyugodtan, engem nem kifejezetten érdekel.

Előfordul, hogy én írok srácoknak, akik szintén nem válaszolnak. Ettől még nem fogom bunkó parasztnak nézni őket, és nem fogok a kardomba dőlni, hogy jajj szegény csúnya én. Nem jöhetek be/lehetek szimpatikus mindenkinek, lehet, hogy az első 50 akinek írok nem válaszol, majd az 51. fog. Vagy nem, majd kiderül :D


Nagyjából fél éve vagyok fent társkeresőn, azóta sincs párom de nem is nagyon töröm össze magam érte, hogy legyen. Nem létszükséglet, hogy bárkivel összejöjjek csak azért, hogy legyen. Én is szeretnék kapcsolatot persze, na de nem minden áron :)Ja, és most én is kérdezhetném, hogy a szép lányoknak miért jár ez meg az, de pont leszarom, hogy ők mit kapnak meg amit én nem. Nekem is van olyan tulajdonságom ami nekik nincs, és én is megkapok olyat, amit ők sosem fognak. Ennyi.


24/L

2012. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:

„1. kép alapján nem tetszik

2. kép alapján nem szimpatikus, ilyen is van, lehet felőlem akármilyen jóképű is

3. adatlap alapján nem szimpatikus

4. amit ír az alapján nem szimpatikus, nem tetszik a stílusa pl.”


Aha, és még nem felszínesek a nők:)


„Azért nem jó ez a módszer, mert a lányok már a legelején eldöntik külső alapján, h van-e esélyed. Tehát ha az elején csak barátkoztok egymással, akkor később se lesz több.”


Pontosan. A legtöbb nőnél konkrétan így működik. Ha külsőleg nem jössz be neki, akkor fejre is állhatsz, nem fog esélyt adni.


„Miért csak egyféle emberi kapcsolat létezik? Én szeretek ismerkedni, de nem akarok mindenkitől párkapcsolatot, csak azzal, akivel valóban egy hullámhosszon vagyunk. Szóval igen, pontosan ez a "menete" a dolgoknak: ismerkedjünk, barátkozzunk, és ha már megismertük egymást valamennyire, akkor jöhet a randi.”


Ja, hogy szerinted van férfi és nő között barátság?:). Ugyan már. Végül is van, csak néha elképzelik egymást meztelenül, és arra gondolnak, mi lenne ha…


„Ki nem állhatom a bunkó, lekezelő férfiakat. A magabiztosság nem az, hogy valaki bunkó és lekezelő! A kétségbeesett próbálkozás pedig szánalmas.”


Igen, majdnem minden nő ki nem állhatja őket, vhogy mégis 98%uk ilyenekkel jár, érdekes dolog ez:).Persze nem ismerlek, nem tudhatom, lehet, hogy te tényleg ki nem állhatod őket, csak valahogy nehezen tudom ezt elhinni:).


„Szerinted a válaszom tipikus, mellédumáló, pedig tudod, én adtam esélyt úgy férfinak, hogy képet se nagyon láttam róla, mert nekem egy kép az égvilágon semmit nem jelent, a személyes kisugárzásban hiszek. Igen, vannak felületesen ítélkező nők, nem köztük kell keresgélni, ennyi. A többieknél pedig érvényesek a tanácsaim.”


Nem csak sztem az, de hagyjuk:). Jó, egyszer adtál esélyt egy olyan férfinak, akiről nem láttál képet. Most ezzel megint mit kezdjünk? Ettől még a nők nagy részét csak a külső érdekli, és hidd el, voltak barátnőim, (c sodálkozom is, hogy a szokásos szűzimpotenslúzervagy ezért ez a véleményed benyögésektől megkíméltetek:D), egyik sem volt felszínes, csak túlzás nélkül évekig tartott megtalálni őket.


„Amúgy meg mondhatod, hogy a nők hibásak, de attól nem fog változni a helyzeted. Ok, hibásak. Na és? Lesz attól barátnőd? Nem lesz. Akkor lesz, ha te változtatsz.”


Ez megint csak süket duma:). Az egész hozzászólásod arról szólt, hogy a kérdező a hibás, ő változzon- Tudom, tudom, nőktől elvárni, hogy magukba nézzemek, elég naiv dolog lenne.


„# 24: Millió ellenpéldát tudnék mondani. Sőt, ma mentem a gyerekért az oviba, és direkt nézegettem a fiatal apukákat: 10-ből 1-re mondanám azt, hogy jól néz ki (némelyik kimondottan csúnyának mondható női szemmel), mégis mindegyiknek van családja... ha minden nő felületes, akkor ez hogyan lehetséges?”


Hehe. Bocs, de tipikus nő vagy te is. Igen, 10 apukából 1 tetszett. Na látod, itt a probléma. Ma Magyarországon a fiatal nők így gondolkodnak és válogatnak. Nemrég olvastam, hogy a férfaik 20%-át tartják jóképűnek a magyar nők. Szted ez normális dolog? az a helyzet, hogy a nők nagy része különlegesnek érzi magát, és mind Brad Pittet várja. Elég körülnézni egy társkeresőn, 160 cm-es 80 kg-os (tehát kövér) nők is mind 185 magas sportos férfiakkal akarnak ismerkedni. Vagyis a nőknek különleges férfi kell, olyan, aki valami pluszt mutat. És hogy mi ezzel a gond? Az, hogy nők többsége átlagos és teljesen unalmas, mégis azt hiszi, neki Brad Pitt jár. És nem, 10 kg sminktől és pushup melltartótól nem lesztek különlegesek. Szted hol írtam, hogy minden nő felszínes? Mintha TÖBBSÉGÉT, NAGY RÉSZÉT írtam volna. Szövegértés karó.


„Ha nem tetszel a lanynak, es nem hajtasz ra rogton az elejen akkor kegyetlenul a baratzonaban fogsz kikotni.”


Akkor is a barátzónában landolsz, ha nem mutatod magad beszólogatós alfahímnek.

2012. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:

"Senkinek nem JÁR a párkapcsolat esélye, se a jól kinézőeknek, se másoknak. "


ez igaz, csupán vannak bizonyos tulajdonsággal bíró emberek, akik jobb eséllyel indulnak, és ezek közé tartozik sok olyan dolog is, amin nem tud változtatni az ember.


"Nem kell csomó lánynál próbálkozni! Nekem olyan pasi nem kéne, akiről azt érzem, hogy kétségbeesetten kapálózik, csak legyen már valakije! "


részben igaz, viszont a nők elfelejtik, hogy a férfiak nem nők.

1)nem fogja naponta 10 nő megkörnyékezni, mert felvett egy olyan ruhadarabot/olyan sminket készít amitől nagyobbnak/karcsúbbnak/szebbnek néz ki.

mondhatni 90%ban elvárják tőle, hogy "kapálózzon"

2)egy nő hormonálisan másképp működik mint egy férfi.

3)valószínűleg csak a nők igen kis százaléka tapasztalja meg, milyen teljesen ignorálva lenni, pontosan az 1-es pontban leírtak miatt


"(a férfiaknak sem kellenek azok a nők, akik kétségbeesetten keresnek kapcsolatot!). "


tévhit, ezeket nagyon könnyű kihasználni, és sok férfi meg is teszi


"Kicsit vegyél vissza, ne hajts minden nőneműre, csak aki igazán érdekel, akinek a személyisége megfog, akiért tudsz rajongani, akiért tudsz küzdeni."


itt megint visszautalnék a 3-as pontra, egy nőnek általában fogalma sincs arról, milyen az, ha folyton kudarcba fulladnak az ilyen "küzdökértenagyonszeretem" próbálkozások. nem 1-2ről beszélek, ami mondjuk igazi szerelem lehetne, hanem mondjuk az összesről az életedben, tegyük fel 5-10 komoly eset.

természetes, hogy ilyenkor 2kapálózni" kezd az ember, az más kérdés, hogy nem jó, vagy mit tesz a kérdező (mellesleg szerintem nem is ismered, de feltételezem most a megfigyeléseidet részletezted).


"Ismerd meg a kiszemelted, levelezz vele, ne képzelj mögé semmit, és ne hagyd, hogy bármit is képzeljenek mögéd."


a baj itt kezdődik, nincs tapasztalatod az ilyen ismerkedésekről. pont ez a baj, hogy a legtöbb levelezés ott elbukik, ha valakinek nincs tipikus vonzó külselye, alapból nem is válaszolnak az ilyen levelekre.

-------------------


"Hazugság. A jóképű férfiaknak igenis minden "jár", mert a nők nagy része visszaír nekik, míg a "ronda", vagy kevésbé jóképűeknek, alacsonyaknak pedig nem. "


ha a JÁR-t így értelmezzük, igaz.


"Persze hogy nem. Mivel ti a bunkó, lekezelő (magabiztos?) férfiakat szeretitek. aki pedig kétségbeesetten próbálkozik, az rögtön a lúzer kategóriába kerül. "


ez például igaz. egy nő vonzónak tartja a lekezelő férfit, ha nem érdekli a nő a férfit, ettől alárendeltnek érzi magát, és a férfit férfiasabbnak. ezért buknak olyan popsztárokra, akik jól néznek ki de esélyük sincs náluk. jó álmodozni róla, de ha a popsztár körberajongja, egyből unalmas lenne, még ha az első 3 évben rózsaszín ködben élne is.


"A nők nem szoktak kétségbeesetten párt keresni. A fiatal nők biztosan nem, mivel ha nem csinálnak semmit, akkor is próbálkoznak náluk. Max. 30tól szoktak kétségbeesetten keresgélni, ha már félnek, hogy kifutnak az időből, vagy később. "


egyetértek


"A szandált felejtsd el, szedj fel 10-15 kg izmot, és viselkedj magabiztosan( tehát bunkó módon, lekezelően) A legtöbb nőnek ennyi bőven elég, hidd el."


ez is igaz, ha akarsz dobni az imidzsen, utánozz egy menedzsert, általában a kék színű öltönyök és nyakkendők jó benyomást keltenek, kell 1 ing, azért kicsit legyél lezser is, napszemüveg, bőrcipő, és máris tapadnak rád a nők, igaz, azért mert gazdagnak és befolyásosnak hisznek, és a legtöbb elég egyszerű felfogású lesz, szóval hosszútávon ne tervezz velük.

--------------


"Ahogy te tévedsz! Rengeteg kapcsolatfüggő nő van, akiket pont azért utasítanak el a pasik, mert érzik rajtuk a kétségbeesett kapálózást! "


nem azt mondta, hogy nincs kétségbeesett lány, hanem hogy nincs olyan, aki keresi a párját. a nők nem a vevők, hanem az áru a piacon, bizonyára vannak olyan nők, akik nagyon erőltetik és kapcsolatfüggők is, de ritkán kezdeményeznek a nők, és általában csak azok kényszerülnek rá (nyomulásra) akiknek valami nagy hibájuk van. és általában nem a külsejükből fakad (szerintem, bár ízlés kérdése is).


"Igen, vannak felületesen ítélkező nők, nem köztük kell keresgélni, ennyi. "


ezt úgy mondod, mintha komolyan hinnél abban, hogy a felületes nők kisebbségben vannak. hidd el, már az is teljesítmény egy nőtől, hogy képes értelmes mondatokat összerakni. igaz vannak a mondataid közt tipikus női megnyilvánulások, bár azért egy fokkal jobb a ctrl+c maszlagnál, meg hőbörgésnél.


"Ok, hibásak. Na és? Lesz attól barátnőd? Nem lesz. Akkor lesz, ha te változtatsz."


ez megint egy defektes gondolat. mármint ha úgy nézzük, hogy valaki megfelelően igénytelenné válik, akkor igaz filozófiai megközelítésben, de józan paraszti és hétköznapi értelemben, ha nincs kenyér, ráveszem magam hogy trágyát egyek?


" ((arra is gondolnak, hogy kapok egy új arcot, meg 15 kiló izmot ajándékba?)."


azért itt is van sunyítás. az arcoddal semmi baj. egyszerűen a kisugárzásod nem elég macsó. és nem ajándékba. igen, rohadt nagy energiát kell befektetni abba, hogy "szellemi munkát végző megjelenésű" emberből sportossá válj. vannak ritkább esetek, amikor nem is lehetséges, mert sok dologtól függ, ezzel szemben egy nő igen kis energiaráfordítással "szépnek" nyilvánítható. de ez belső igény kérdése is. meg jellem kérdése is. és ha így nézzük, bár nem tehetsz róla, de nem vagy egy tesztoszterongyár, hát vagy elfogadod a helyzeted, vagy küzdesz ellene. és hidd el, ez a kisebb baj. a nagyobb baj ott kezdődik, amikor nem teszel fel ilyen kérdéseket, mert már ismerni fogod a nőket. az egész csak annak a kérdése, hogy mihez van gusztusod. sokmindent várhatsz a nőktől, csak gondolkodást meg változást ne.


------------

"Kérdező: nem azt mondtam, hogy változz, hanem a hozzáállásodon változtass, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy 15-20 nő tetszik neked egyszerre, vagy ha igen, akkor nagyon felületes vagy, és neked tökmindegy, hogy ki, csak nő legyen!"


itt kezdődik a hazudozás meg önellentmondás. a jellemváltozás nem változás? hogyan változtassa a jellemét, ha közben "adja önmagát"? :)


"Lehet, hogy rosszul látom a dolgokat, de próbáltad már a módszert, amit írtam? Hogy csak barátilag ismerkedsz, és csak akkor hajtasz rá egy nőre, akkor hívod randira, ha már tényleg megismerted?"


próbálj meg engem megismerni úgy, hogy nem válaszolok a leveleidre vagy hátatfordítok neked ha hozzám beszélsz. csak úgy barátilag.


"# 24: Millió ellenpéldát tudnék mondani. Sőt, ma mentem a gyerekért az oviba, és direkt nézegettem a fiatal apukákat: 10-ből 1-re mondanám azt, hogy jól néz ki (némelyik kimondottan csúnyának mondható női szemmel), mégis mindegyiknek van családja... ha minden nő felületes, akkor ez hogyan lehetséges?"


társadalomismeretek óra következik:

pont azért lehetséges, mert a nők felületesek. vannak olyan típusú nők, akik nem kelendők annyira különböző okokból. ezek nem válogathatnak nagyon. másrészt a nőknek 20-30 felett már vannak biológiai és társadalmi igényeik. család, autó, ház, gyerek. az más kérdés, hogy a házasságok nagy része hazugság, mert megcsalják egymást, vagy teljesen hideg. persze a felszínen te is csak egy idealizált "ó a nő nem a külsőre megy és az apuci gondoskodó" képet látsz, de a dolgok mélyebben már lehet hogy rohadnak.



"Egyébként a társkeresőzéssel általában a következő a probléma: sokkal több a férfi, mint a nő.

A férfiak számára ez olyan versenyhelyzetet teremt, ami egyenlőtlen esélyekhez vezet. (Egy időben társkeresőztem, van benne tapasztalatom.)

Szóval ír egy csajnak kb. 10-20 pasi, a csaj meg nyilvánvalóan azt fogja választani, aki valamilyen szempontból PLUSZt tud felmutatni a többiekhez képest. Külsőben, stílusban, akármiben. A versenyhelyzet miatt tehát nem fog esélyt adni olyannak, akinek élőben lehet, hogy adna.


Itt is naponta kapok egy csomó privit, annak ellenére, hogy NEM keresek senkit."


mert bizonyára, érzik rajtad, hogy nem kapálózol (irónia)

ha nem csak félig nyitod ki a szemed, rájössz, hogy miért: van valami a lábad közt és a mellkasodon, ami kell nekik. és a fenti állítás sem feltétlenül igaz: valójában több nő használ közösségi oldalakat, mint férfi, például ott ismerkedni igen előnyös lenne, csakhogy a legtöbb nőnek nincs szüksége rá, pontosan azért amit leírtál. míg egy férfi akkor sem feltétlenül kap 20 privátot naponta, ha 100 lánynak ír. és most nem az erőltetés a lényeg, hanem az arányok. abban nincs semmi erőltetés hogy "szia tetszett a válaszod, van kedved ismerkedni?" vagy valami hasonló


---------------

"Nagyjából ezek szoktak előfordulni. És nem tartom magam bunkónak azért, mert nem írok meg napi 5 "Bocs, nem vagy az esetem" vagy hasonló levelet. "


erről van szó. megerőltető lenne szegénynek egy ctrl-v választ írni.

persze mi férfiak csak hülyeségeket beszélünk mert megkeseredettek vagyunk. ideje lenne végre elismerni egy pár nőnek, hogy vannak dolgok, amiről sosem lesz fogalma, és bár jószándékkal válaszolgat, azért sokmindent még nem lát át a nemi szerepekkel kapcsolatban.


"Nem hinném, hogy attól boldogabb lenne, ha ezt írnám neki, mintha semmit sem írok, elvégre sehogy sem lesz belőle semmi. Ha ezért valaki bunkónak tart szíve joga, ha ettől neki jobb lesz tegye nyugodtan, engem nem kifejezetten érdekel. "


komplett érzelmi analfabértizmus. valószínűleg nekem sem kellene hozzászólnom azokhoz a nőkhöz, akik nem tetszenek nekem. bizonyára a hölgyeket sem érintené komolyan, ha a hőn áhított lovaguk nem válaszolna a levelükre.


"Nem jöhetek be/lehetek szimpatikus mindenkinek, lehet, hogy az első 50 akinek írok nem válaszol, majd az 51. fog. Vagy nem, majd kiderül :D "


kár hogy ennek a mondatnak nem sok realitása van. persze érdekes férfikép lehet az is, ahol teljesen belefér, hogy valakivel annyira bunkó vagyok, hogy levegőnek nézem. de azért, ha rácsapnám az ajtót az arcodra, puffognál, hogy udvariasság. az a baj, hogy tele van a világ ilyen lánykákkal, akik sosem nőnek fel érzelmileg. szellemileg meg végképp...

--------


"egyik sem volt felszínes, csak túlzás nélkül évekig tartott megtalálni őket. "


erről van szó. persze akinek nincsenek igényei, annak jó egyedül is, meg mindegy, csak lyuk legyen, de kevés olyan emberrel találkoztam idáig, akinek vannak igényei és jogosan várja el azokat.


"Elég körülnézni egy társkeresőn, 160 cm-es 80 kg-os (tehát kövér) nők is mind 185 magas sportos férfiakkal akarnak ismerkedni. Vagyis a nőknek különleges férfi kell, olyan, aki valami pluszt mutat. És hogy mi ezzel a gond? Az, hogy nők többsége átlagos és teljesen unalmas, mégis azt hiszi, neki Brad Pitt jár. "


ezzel is egyetértek. sőt. a legtöbb nő kiábrándítóan, rettentően unalmas, buta, felszínes. és itt az átlagos csak pozitív jelző lehet már. aztán csodálkoznak, hogy csak 1 dologra kellenek a férfiaknak.


"Akkor is a barátzónában landolsz, ha nem mutatod magad beszólogatós alfahímnek." ez is igaz, de sokat nem szabad szekálni, néha oda kell dobni egy kis dicséretet, és elhiszi hogy nem esélytelen a dolog. ilyen stratégiával még egy hátrányos (alacsony/csúnya/kövér) srác is legalább hetent

2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
"Nemrég olvastam, hogy a férfaik 20%-át tartják jóképűnek a magyar nők. Szted ez normális dolog?" Igen, teljesen normális dolog. Ugyanis egy normálisan gondolkodó nő számára teljesen más az, hogy kit tart jóképűnek és kivel jönne össze! Volt életemben jópár pasim, közülük kb. 1-2 volt olyan, akire azt mondom, hogy jóképű, az átlagízlés szerint. Ennek ellenére nekem valamiért pont bejöttek, a kisugárzás miatt. A mostani barátomat rengetegen utasították el előttem, de nekem ő vonzó - az áltagízlés szerint nem jóképű, de ez egyáltalán nem lényeg. A lényeg, hogy nekem tetsszen.
2012. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:

"szia tetszett a válaszod, van kedved ismerkedni?"

Na ez az a levél, amivel engem a világból ki lehet kergetni! Nos, a barátomat itt ismertem meg - annak ellenére, hogy nem akartam ismerkedni, többek között azért, mert kaptam napi 5 ilyen privátot, és zsigerből válaszoltam, hogy NEM, NEM AKAROK ISMERKEDNI. A barátomnak is ezt írtam. Ettől függetlenül levelezni kezdtünk, érdekes eszmecsere indult meg köztünk, és egyre inkább azt éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, megragadott a személyisége és azt, hogy nem akart mindenáron nyomulni! Udvarolt, de nem vitte túlzásba. Amikor először találkozót kért, elutasítottam. Nem értettem, mi a csudát akar tőlem, mikor egyáltalán nem is ismer?! Gázosnak tartottam, mert tudtam, hogy mennyire kétségbeesetten próbál ismerkedni. Nem sértődött meg, tovább leveleztünk, mindenfajta hátsó szándék nélkül. Még jobban megragadott a személyisége, egyedisége, hogy voltak értelmes gondolatai. Egy héttel később találkoztunk és az ágyban kötöttünk ki... azóta együtt vagyunk.

Hangsúlyozom: KÉTSZER elutasítottam, mert ki nem állhatom, ha valaki úgy udvarol, hogy nem is ismer! Akkor NEM NEKEM udvarol, hanem csak VALAKIT akar magának. Akkor mentem bele a találkozóba, amikor kiderült, hogy tényleg lehet alapja a dolognak, mert sok mindenben passzolunk.

2012. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
Kedves 59 és 61 százalékos nagyon jókat irt le és eléggé intelligens embernek tűnnek, legalábbis a kő mentősök alapján. Megsincs barátnojuk, mert ebből látszik, hiaba van tudás, ha nincs hozza egy megfelelő külső. Kedves utolsó kommentelo. Kétszer utasitottad el a pasit. De! Biztos vagyok benne, hogy tetszett neked az a pasi. Cak kerleltetted magad, probaltad az egodat kicsit fényezni. Mert a lanyok akiknek nem tetszik egy pasi, az soha de soha nem fog találkozni vele, soha nem fog randizni vele, akármilyen az éket is fog leírni a fiú. Azt meg végképp nem fogja engedni, hogy elso találja utan, lefekudjon a pasival, akitől undorodik. Neked az a pasi tetszett, mert ha nagyon nem tetszett volna, akkor ha a csillagokat hozta volna le neked, akkor sem találkoztak volna vele, utána meg végképp nem feküdtek volna le vele. Vagyis tudat alatt bejött a pasi, izgatta a fantáziadat. Ha nekem ír egy nagyon kövér lány, akivel soha de soha nem tudnám a szexet elképzelni, azzal csak baratsagbol találkoztam volna, hogy ne mondja, hogy bunk. Vagyok. De soha nem bűnnek vele agyba, mert taszít a teste.
2012. okt. 12. 21:34
 38/71 A kérdező kommentje:
Bújnék vele ágyba,
2012. okt. 12. 21:34
 39/71 anonim ***** válasza:
Nem, nem tetszett, de nem is taszított. Igazából ami képet láttam róla, az alapján egyáltalán nem jött be, és bíztam benne, hogy élőben azért jobban bejön majd. :)
2012. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Jav soha nem fog találkozni vele, akármit is fog csinálni. Max ha nagyon tehetős és új autót ajandekozna a lánynak, ha randizna vele.
2012. okt. 12. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!