Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem kedvelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem kedvelik a kopaszodó férfiakat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 04:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert kevés a hajuk
2010. dec. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

ezt biztos sexynek találják :P

[link]

2010. dec. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik lány szereti, végül is ez is azt tükrözi, hogy sok benned a férfi hormon.
2010. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

18éves korom óta kopasz vagyok.

eddig minden csaj piszkált hogy kopasz vagyok.

2010. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert legtöbbjük szerint az csúnya, és a csúnyaság minden nőnél kizáró ok.
2010. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%

Az én véleményem szerint eddig olyan lányokkal találkoztál, akik nem szeretik az ilyen srácokat, nekik a dús haj jön be. Nem az a lényeg mennyi haja van a másiknak, hanem hogy hogy fogadja el saját magát és hogy milyen belülről. Egy kedves kopaszodó pasi nem lehet csúnya és nem lehet nem szeretni. Nekem kapásból 2 ilyen ismerősöm van és imádom őket! :)


30/L

2010. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert az valamiféle betegségre, vagy hormonális/genetikai anomáliára utalhat. A nők meg szeretnek egészséges génekkel rendelkező férfit választani.
2010. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi hülyeséget összehordani.

Aki jófej azt bírják a csajok és lexarják, hogy mennyi haja van.

2010. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te v nő vagy, v végtelenül naiv.
2010. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mért ? Ezt gondolom 15 évesen , hatalmas élettapasztalattal állapítottad meg , igaz?


Szerettem ha jól állt a hajam , adtam mindig rá, rendszeres fodrász miegyébb. A gond csak az, hogy elaludtam mindig és olyankor csak a hajmosás segített amit a normál időköznél sűrűbben kellett tennem. Közel 20 éve gondoltam egyet és kopaszra ledúrtam megoldva ezzel a gondom örökre!

A kopaszodás úgy jön ide, hogy ugye eltelt közben ez a "kis" idő, 20 év és kopaszodik a fejem ami a kicsi haj ellenére jócskán látszik.

Szerencsém van mert sok nő közt dolgozom és a kolléga nőim minden nap jönnek hozzám szempillát rebegtetni 25-tól 55 éves korig!

Tovább megyek, van rajtam jó pár kiló súlyfelesleg, mondjuk az tény, hogy nem mondhatni, hogy alacsony is lennék. Ennek ellenére! Ha feljött erről a szó max a felesleget hoztam fel én a hajam Ők meg sem említették. A súlyra pedig azt mondták , hogy ha akarom majd együtt ledolgozzuk :)))

Ennyi!

2010. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!