Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak egyáltalán nem jönnek be a 20-25 éves kopasz /kopaszodó srácok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ízlés kérdése.Én pl. bukom a kicsit kopaszodó pasikra (na nem nagypapikra). :-)

És vannak olyan pasik, akiknek jól áll a kopaszodás vagy a teljes kopaszság. :-)

2009. okt. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kopasz,kigyurt. ennyi:P
2009. okt. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a testi hibák közül ez a legkevésbé zavaró a lányoknak. Olyanokra gondolok, mint ragyás arc, csenevész test.


Én is masszívan kopaszodom, leginkább a homlokon két szélén, de nem zavar. Mondjuk nekem jól áll, már amennyire jól állhat. Habár annyira nem szembetűnő, mert 4 millinél nem szokott hosszabb lenni a hajam.


Stílussal, megjelenéssel és sármmal simán el lehet fedni egy ilyen apróságot.

2009. okt. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek bejön. :P Csak emiatt ne izgasd magad, hidd el, sokkal nagyobb problémát csinálsz ebből, mint amilyen valójában. Lesz akinek nem tetszel, de az ember akármilyen lehet, mindig lesz olyan csaj, akinek nem tetszik. (Félreértés ne essék, ugyanez fordítva is igaz, lehet valaki a legjobb nő, úgyis lesz olyan pasi akinek nem jön be.)

Tudod, ízlések és pofonok...

2009. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a kopasz pasik! :) Semmi baj sincs vele:) Barátomnak is nagyon-nagyon rövid, de volt már kopasz.

Mondjuk a kopasz - szépen kigyúrt a legjobb:P

2009. okt. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a kopaszodo ferfiaknak nagyobb a sexualis energia.ez bizonyitott teny.es ezt sok no is tudja.
2009. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!