Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek bejönnek a korán kopaszodó pasik?

Figyelt kérdés
Azok, akik pl. már huszonévesen is kopaszodnak...
2009. ápr. 23. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
A kopaszodás nem szex epil :)
2009. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
hát attol függ. a középen kopaszodok, akiknek kétoldalt van hajuk azok nem. de ha egy kicsit hátrébb kezdödik a haja az néha még szexi is. de ha zavar téged ennyire, akkor nullás gép:) a kopasz pasik is sokmindenkinek tetszenek.
2009. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
ja elözö vagyok L/19
2009. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazából ez korosztályos probléma (én örököltem is). Múltkor egy cimborával - aki szintén kopaszodik - az egyetemen egy unalmasabb előadás alatt csináltunk egy rögtönzött statisztikát a jelenlévők között és kb. minden harmadik fiú/férfi kopaszodik már huszon-, harmincéves korában.
2009. ápr. 23. 23:22
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
nem jön be. úgy értem nem szoktam konkrétan kopaszodó pasikról fantáziálni, de kb ez az utolsó amit megnézek egy pasin
2009. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem jön be épp olyan értelemben, ahogy az előttem válaszoló is írta, de biztos, hogy van, akinek ez jön be.
2009. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem tetszenek a kopaszodó pasik, mert hajközpontú vagyok. Én a haját nézem meg elsőre egy férfinak. A kopasz pasik iránt nem érzek semmiféle vonzalmat. De lehet, hogy én kivétel vagyok, mert egyébként a kopaszság az nagyon férfias és a nők többségének nincs vele semmi baja.
2009. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én férjem is kopaszodik,pedig mégcsak 30 éves.Nekem tetszik,és neki jól is áll.
2009. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejön, de sokkal jobban nézne ki ha teljesen kopasz lenne, 0ás gép, a kopasz pasik szexik pl bruce willis.

nincs ezzel semmi baj

2009. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

annyi szerencsétek van "Nektek pasiknak", hogy "mi nők" szerintem nem a külsőségeket tartjuk a legfontosabbnak..

Nekem egyébként fontosak, de inkább az, hogy igényes legyen, normálisan legyen fölöltözve, stb.

(és Tudom..ne általánosítsak..de!)

2009. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!