Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek bejönnek a korán kopaszodó pasik?

Figyelt kérdés
Azok, akik pl. már huszonévesen is kopaszodnak...
2009. ápr. 23. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

az előző vagyok.. és még annyi, hogy csak nullás gépet ne! A kopaszodás természetes, a kopaszság nem..

És sok barátnőm van és 15ből 1 szereti a kopaszokat, viszont 5ünknek van kopaszodó párunk..


21/L

2009. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom a kopaszokat,de ha csak a 0-ás géptől kopasz!Ha magától kopaszodik fiatalon az nem jön be!A palimat én kopasztom!**
2009. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten az ilyenekre vadászok, de ha valaki tetszik és szeretem, a kopaszsága nem lehet akadály. Főleg ha még jól is áll neki :)
2009. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak: Én kicsit kopaszodom, és mindig szép és szerető lányokat fogtam ki eddig. ;)
2009. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Idióta emberek vannak itt!Csak a véleményemet irtam,mivel nem vagyunk egyformák,de ezért már le kellett szavazni!Hát nyaljátok ki!**
2009. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A kopaszodás menő! Mivel - az öröklési tényezők mellett -az androgén nevű férfihormon váltja ki. Úgyhogy szédítheted azzal a lányokat, hogy csak az igazi macsók kopaszodnak! Én is mikiegeresedem, és egyáltalán nem zavar sem engem, sem a felségemet. Hogy a többi nőről ne is beszéljünk... :) 27/F
2009. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is 27 vagyok egyébként és 3-4 éve kopaszodom, de az eddigi barátnő(i)met nem zavarta. Most kezdett el zavarni igazán, hogy most éppen egyedül vagyok. :)
2009. ápr. 24. 12:50
 18/18 anonim ***** válasza:
Á-á nem jön be, de vannak olyan nők, akiket egyáltalán nem zavarja!
2009. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!