Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a neten fénykép készítős ismerkedés a helyes emberek privilégiuma. Nemtől függetlenül. Képzeld el ugyanezt lányban. Ha egy kövér lány, aki akár szemüveges is és debil a mosolya is, stb. belevigyorog a kamerába és felteszi (ettől még lehet, hogy olyan lovaglást mutat az ágyban, hogy behalsz) te sem fogsz rá reagálni. Ilyen az élet. Más platformon kell lányt találnod. Persze olcsó ez a netes dolog, mert nem kell parázni meg nem kell hozzá összeszedni magad, illetve erőfeszítés mentes, de ez nem mindenkinek jut.
2012. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:

"Ezt pedig miért nem lehet bevallani, ha nem tetszik a pasi? Miért mindig az, hogy nincs veled baj, majd talasz valakit egyszer, nem vagy rossz pasi stb. Miért nem lehet egyenesen megmondani az igazat?"

Mert a lányok nem tudják megkülönböztetni az őszinteséget a bunkóságtól.


10:11 Sajnos más platformon is ugyanúgy minden lány elutasítja a csúnya srácokat.

2012. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
Azért nem mondják a szemedbe, mert nők. Szinte mindig mellébeszélnek.
2012. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy megnéztem a képet, és egyáltalán nem vagy ronda. aki olyanokat ír hogy a szandállal van baj, meg egyéb kifogások az is csak hazudik (mellesleg, igen, a nők gyakran hazudnak, ezt hívják kedvességnek), brad pitt szandálban meg papucsban is brad pitt.

így külsőre teljesen normális vagy.


belsőre meg nem ismerlek de az eddigiekből nem az jött le, hogy egy elborult pesszimista lennél, csak a nők szeretik rád hárítani a problémát. hogy őszinte legyek, őket nem is érdeklik a "nyávogó pasik", mint ahogy a macsókat sem érdeklik az elhízott, pattanásos, fogszabályzós lányok társkereső problémái. szóval az ilyenekre se kell adni, hogy "te előre eldöntöd" stb.


visszatérve, a nők nagy része valóban csak a külsőre megy, meg hogy állat viselkedésű legyél. én bunkót mondanék, de ők határozottnak és magabiztosnak hívják. ennek is meg vannak a maga szabályai, hogyan lehet manipulálni egy nőt, de most nem térek ki rá és szerintem nem is az a fajta lennél aki jól érzi magát egy játékkapcsolatban.


ezek a mellészövegek (hazugságok) azért vannak, mert a nők nem merik felvállalni a véleményüket. nem szeretik az igazságot, és ezzel másokat sem akarnak megbántani. vannak akik félnek a reakcióktól, de őszintén a neten nincs sok félnivaló senkitől, ha kapsz egy emailt. igazából csak lusták és megtehetik hogy a legtöbb férfit ignormálják, mert van helyette 100 másik aki meg akarja dugni, és jobban is néz ki.


"Mert a lányok nem tudják megkülönböztetni az őszinteséget a bunkóságtól. " - itt az igazság


"10:11 Sajnos más platformon is ugyanúgy minden lány elutasítja a csúnya srácokat." - ehhez hozzá kell tenni hogy a csúnya lányok is sokszor nagyon meredek elvárásokkal közelítenek.


hogy mit tudsz tenni?

nem foglalkozol a lányokkal. keress egy érettebb nőt, aki vagy kiélte magát, vagy sosem volt olyan mint a többség (na persze ilyet találni nehezebb mint megnyerni a lottófőnyereményt). ha a cél megvan, akkor érdemes keresni olyan helyeken, ami kultúrával kapcsolatos, vagy "unalmas". sajnos a legmegfelelőbb neked való nő általában az a fajta aki a munkahely és a lakás közt járkál, szökőévente elmegy barátokkal (már ha vannak) valahová, akkor elcsípheted. ha van társasági hobbid, érdemes azok közt keresgélni, vagy újakat elkezdeni.

nem tudom mennyire vagy érdekes ember, de ha van valami különös hobbid, képességed, jellemződ, akkor érdekesebb lehetsz a nőknek. + az az igazság, hogy egy sportos külső is sokat adna, kezdj el edzeni, és ha felszedtél 20 kilót, a zsírod leadtad, hirtelen nem lesz gond, hogy kopaszodsz és papucsban vagy.


ezt valószínűleg a legtöbb lány tagadni fogja, és lehet hogy nem voltam kíméletes, de legalább leírtam, amit igazságnak látok.

2012. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdőjelezd meg a hiedelmeidet. Ki döntötte el, hogy nem vagy helyes? És ki döntötte el, hogy a hajasok helyesek? Szerintem sok olyan esetet fel tudnál sorolni, amikor egy kopasz srácnak csinos, aranyos barátnője van. Vannak kopasz színészek is, akik nagyon sármosak.

Tehát alapvetően nem foghatod a kopaszodásra. Miért hitted el, hogy te rondább vagy mint más?

Ha nem lennél kopasz, akkor valami másra fognád, hogy miért vagy ronda. Tudom, mert én is keresztül mentem sok gyötrődésen és még nem vagyok teljesen túl rajta, de lehet, hogy 50 lányból engem is csak 5 akarna. De nekem az 5 is túl sok. Csak egy kell, nem 50. És azt az egyet én megtaláltam, vagy ő talált meg engem. Jó lenne az egomnak, ha 50 csaj nedvesedne utánam, de mivel én családot szeretnék alapítani, nem pedig háremet, így csak egy lányra van igazán szükségem.


30F

2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:

Mivel naponta van ilyen típusú kérdés, amikor olyan pasik panaszkodnak, akik sikertelenek a nőknél, már felfedeztem bizonyos összefüggéseket.

Valahogy mindig visszatérő motívum ez a "nekem miért nem jár?" dolog. Hát tisztázzuk egyszer s mindenkorra: semmi nem JÁR! Senkinek nem JÁR a párkapcsolat esélye, se a jól kinézőeknek, se másoknak.

A másik visszatérő motívum a "csomó lánynál próbálkozom" dolog. Hát könyörgöm, hogy érezze magát valaki melletted nőnek, ha azt érzékeli, hogy neked mindegy, hogy ki, csak nő legyen? Nem kell csomó lánynál próbálkozni! Nekem olyan pasi nem kéne, akiről azt érzem, hogy kétségbeesetten kapálózik, csak legyen már valakije! Ezt az emberek érzik, férfiak is, nők is egyaránt (a férfiaknak sem kellenek azok a nők, akik kétségbeesetten keresnek kapcsolatot!).


Kicsit vegyél vissza, ne hajts minden nőneműre, csak aki igazán érdekel, akinek a személyisége megfog, akiért tudsz rajongani, akiért tudsz küzdeni. És ilyenből egyszerre csak egy lehet! Persze neten erre kicsi az esély, de egyáltalán nem lehetetlen. Ismerd meg a kiszemelted, levelezz vele, ne képzelj mögé semmit, és ne hagyd, hogy bármit is képzeljenek mögéd. Egyszerűen csak add önmagad, barátkozz, ismerkedj, és ne érezze azt a nő, hogy mindenáron kapcsolatot akarsz. Mert ha 5 perc után randizni akarsz, akkor hogy érezze azt a nő, hogy tényleg VELE akarsz ismerkedni, és nem akárkivel... Olyannal randizz, aki megragad, akiben a nőt látod, akinek a személyisége, az egész lénye megfog!

2012. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:

Utolsó, ugye nő vagy ?:).Sikerült leírnod kb. 10-15 sornyi maszlagot. Csak egy kérdés: Hogy levelezzen és ismerjen meg bárkit is, ha mindenki azt írja vissza neki, hogy "bocs, de hagyjuk inkább", mert látják a képét, és külsőre nem jön be nekik?


"Egyszerűen csak add önmagad, barátkozz, ismerkedj, és ne érezze azt a nő, hogy mindenáron kapcsolatot akarsz. "


Szted mégis miért szoktak ismerkedni férfiak a nőkkel? Ja, tehát úgy kell nőkkel ismerkedni, hogy ne érezze, hogy a férfi kapcsolatot akar ?:)


"Hát tisztázzuk egyszer s mindenkorra: semmi nem JÁR! Senkinek nem JÁR a párkapcsolat esélye, se a jól kinézőeknek, se másoknak. "


Hazugság. A jóképű férfiaknak igenis minden "jár", mert a nők nagy része visszaír nekik, míg a "ronda", vagy kevésbé jóképűeknek, alacsonyaknak pedig nem.


"Nekem olyan pasi nem kéne, akiről azt érzem, hogy kétségbeesetten kapálózik, csak legyen már valakije!"


Persze hogy nem. Mivel ti a bunkó, lekezelő (magabiztos?) férfiakat szeretitek. aki pedig kétségbeesetten próbálkozik, az rögtön a lúzer kategóriába kerül.


"(a férfiaknak sem kellenek azok a nők, akik kétségbeesetten keresnek kapcsolatot!). "


A nők nem szoktak kétségbeesetten párt keresni. A fiatal nők biztosan nem, mivel ha nem csinálnak semmit, akkor is próbálkoznak náluk. Max. 30tól szoktak kétségbeesetten keresgélni, ha már félnek, hogy kifutnak az időből, vagy később.

Egyébként meg nem is vártam mást. Tipikus női válasz.Semmitmondó, mellédumáló, egy szó sem esik arról,hogy például a nők is hibásak, mert szinte mind a külsőt nézik, megint csak a férfi a hibás, mert KÉTSÉGBEESETTEN(?) próbálkozik blabla. Már csak a rossz helyen keresgélsz és többi baromság hiányzik. Megnéztem a kérdező képét, nem akarok bunkó lenni, de tipikusan úgy néz, mint akit a nők barátnak akarnak. A szandált felejtsd el, szedj fel 10-15 kg izmot, és viselkedj magabiztosan( tehát bunkó módon, lekezelően) A legtöbb nőnek ennyi bőven elég, hidd el.

2012. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:

De vajh mitől lehet, az a jelenség - s ahogy ez az oldal oly szépen is mutatja - hogy magas igények támasztódnak, ugyanakkor az élet mást mutat, mint felhozatal a társadalom résztvevőiből?


Hogy a mezei is paraszt is megértse: Mitől lehet, az hogy átlagos (kinézetű) embernek is extra elvárásai vannak? Hogy hogy nem leli zsák a foltját? Ezen érdemes inkább eltűnődni.

2012. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:

# 17 Igen, nő vagyok, és tudom, hogy én is elhajtottam mindenkit, akiről azt éreztem, hogy kétségbeesetten kapálózik, és nem engem akar. Aztán amikor valaki ettől nem besértődött, hanem vette a fáradságot, hogy TÉNYLEG megismerjen, akkor utána már adtam neki esélyt.


"Szted mégis miért szoktak ismerkedni férfiak a nőkkel? Ja, tehát úgy kell nőkkel ismerkedni, hogy ne érezze, hogy a férfi kapcsolatot akar ?:)"

Miért csak egyféle emberi kapcsolat létezik? Én szeretek ismerkedni, de nem akarok mindenkitől párkapcsolatot, csak azzal, akivel valóban egy hullámhosszon vagyunk. Szóval igen, pontosan ez a "menete" a dolgoknak: ismerkedjünk, barátkozzunk, és ha már megismertük egymást valamennyire, akkor jöhet a randi.


"Hazugság. A jóképű férfiaknak igenis minden "jár", mert a nők nagy része visszaír nekik, míg a "ronda", vagy kevésbé jóképűeknek, alacsonyaknak pedig nem. "

És attól, hogy visszaír valaki, már egyből párkapcsolat alakul ki? Egy kapcsolatért dolgozni kell, mindkét félnek, nem elég, ha megszerzel valakit, meg is kell tudni tartani.


"Persze hogy nem. Mivel ti a bunkó, lekezelő (magabiztos?) férfiakat szeretitek. aki pedig kétségbeesetten próbálkozik, az rögtön a lúzer kategóriába kerül. "

Ki nem állhatom a bunkó, lekezelő férfiakat. A magabiztosság nem az, hogy valaki bunkó és lekezelő! A kétségbeesett próbálkozás pedig szánalmas.


"A nők nem szoktak kétségbeesetten párt keresni. "

Ahogy te tévedsz! Rengeteg kapcsolatfüggő nő van, akiket pont azért utasítanak el a pasik, mert érzik rajtuk a kétségbeesett kapálózást! Ha tudnád, hány (huszonéves) barátnőmnek mondogattam, hogy "ne akard már annyira!", mert ha össze is jöttek valakivel, 1-2 hónap után dobták őket.


Szerinted a válaszom tipikus, mellédumáló, pedig tudod, én adtam esélyt úgy férfinak, hogy képet se nagyon láttam róla, mert nekem egy kép az égvilágon semmit nem jelent, a személyes kisugárzásban hiszek. Igen, vannak felületesen ítélkező nők, nem köztük kell keresgélni, ennyi. A többieknél pedig érvényesek a tanácsaim.


Amúgy meg mondhatod, hogy a nők hibásak, de attól nem fog változni a helyzeted. Ok, hibásak. Na és? Lesz attól barátnőd? Nem lesz. Akkor lesz, ha te változtatsz.

2012. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
15:38 Szerintem is tipikus mellédumáló választ írtál, és egy szó sem igaz belőle. Ha nem szándékosan hazudsz, akkor nagyon rosszul látod a dolgokat, a saját dolgaidat is.
2012. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!