Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Erről van szó, nem is taszitott. De a lányokat a pasik 80%a taszítja, vagyis beleesett a maradék Husz szazalekba ami elfogadható volt. Ha taszitott volna, akkor találkoztak volna vele? Nem, na látod!
2012. okt. 12. 21:38
 42/71 anonim ***** válasza:
Ok, akkor könyveld el, hogy te taszítod a nőket, és így is lesz...
2012. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Találkoztal volna vele.
2012. okt. 12. 21:39
 44/71 A kérdező kommentje:
Én nem konyvelem el, de én akarmennyit és akármit irtam a lányoknak, akármit is hoztam volna le nekik az égről, akkor sem voltak hajlandóak semmi pénzért sem találkozni velem, randi céljából. Undorodtak tőlem, pedig tiszta kódok rendszerresen, minden nap minden tiszta, parfüm stb. De nem volt eleg.
2012. okt. 12. 21:41
 45/71 anonim ***** válasza:
Akkor a kisugárzásoddal van gond...
2012. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Minden nap tiszta ruha. De ha az arc nem szimpi, akkor ha a fene fenét eszik, akkor is elutasít. Ezt pedig pàr mp alatt eldönti magában.
2012. okt. 12. 21:43
 47/71 anonim ***** válasza:
Aha, szóval gondolatolvasó is vagy! :)
2012. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
Kisugárzás szerintem egyenlő külsővel, legalábbis nagyreszben.
2012. okt. 12. 21:47
 49/71 anonim ***** válasza:
A kisugárzás ABSZOLÚT nem egyenlő a külsővel. Nagyon nem! Rengeteg nem túl jóképű pasinak van olyan kisugárzása, hogy a nők bugyija azonnal nedvesedni kezd (én is ismerek ilyet!). És TUDATOSAN is lehet javítani a kisugárzáson, erre is látok rengeteg példát. Az első lépés, hogy egy FÉRFI soha nem sajnáltatja magát és nem hibáztatja a nőket, hanem kihúzza magát, tisztába kerül a saját értékeivel, magabiztos, céltudatos (nem bunkó, lekezelő), és máris más a helyzet!
2012. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Egyébként ismerek olyan pasit, aki külsőre NAGYON hasonlít rád, csak még alacsony is, és bomlanak utána a nők. Vajon miért?
2012. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!