Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
Vajon miért? Apuka netán milliomos?
2012. okt. 12. 22:16
 52/71 A kérdező kommentje:
Ne sajnaltassa magát harminc akárhány visszautasitas utan s egyetlen pozitív jelzés utan sem?
2012. okt. 12. 22:17
 53/71 anonim ***** válasza:

" "szia tetszett a válaszod, van kedved ismerkedni?"

Na ez az a levél, amivel engem a világból ki lehet kergetni! Nos, a barátomat itt ismertem meg - annak ellenére, hogy nem akartam ismerkedni, többek között azért, mert kaptam napi 5 ilyen privátot, és zsigerből válaszoltam, hogy NEM, NEM AKAROK ISMERKEDNI. A barátomnak is ezt írtam. Ettől függetlenül levelezni kezdtünk, érdekes eszmecsere indult meg köztünk, és egyre inkább azt éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, megragadott a személyisége és azt, hogy nem akart mindenáron nyomulni! Udvarolt, de nem vitte túlzásba. Amikor először találkozót kért, elutasítottam. Nem értettem, mi a csudát akar tőlem, mikor egyáltalán nem is ismer?! Gázosnak tartottam, mert tudtam, hogy mennyire kétségbeesetten próbál ismerkedni. Nem sértődött meg, tovább leveleztünk, mindenfajta hátsó szándék nélkül. Még jobban megragadott a személyisége, egyedisége, hogy voltak értelmes gondolatai. Egy héttel később találkoztunk és az ágyban kötöttünk ki... azóta együtt vagyunk.

Hangsúlyozom: KÉTSZER elutasítottam, mert ki nem állhatom, ha valaki úgy udvarol, hogy nem is ismer! Akkor NEM NEKEM udvarol, hanem csak VALAKIT akar magának. Akkor mentem bele a találkozóba, amikor kiderült, hogy tényleg lehet alapja a dolognak, mert sok mindenben passzolunk."


ez is tipikus női viselkedés, először is feltesznek 1 normális kérdést, és te már előre rühelled, hogy valaki ismerkedni akar veled. elvégre minden férfi csak nyomulós dugni akaró állat.

aztán meg úgyis beengeded a bugyidba, aki kitartó. ez megint csak azt példázza, hogy nyomulni kell. ("kitartónak lenni")

"értelmes pasi blabla" - a férfiak közt sokkal nagyobb eséllyel tlaálsz értelmes, önálló gondolatokkal rendelkezőt, mint a nők közt. sőt, ha van lyuk a lábad közt, hirtelen a flegma bunkó pasik is tudnak értelmesen beszélgetni veled. fura nem?

sőt, ironikus módon ez még belefér a "3 nem" határába, ami marketing területeken is közismert jelenség.


fölösleges tagadni, a nők így működnek, csak van aki nem akarja elismerni, vagy maga sem veszi észre. egyszerűen unják, hogy bármit megkaphatnak, ezért válogatnak, és reflexből utasítják el azt, aki bepróbálkozik. vagy mesekönyvekből vett "mindenkimegtlaáljaegyzserazigazit" hülyeségekben hisznek és csak hátradőlnek, aztán ha túl rondák, unalmasak, lusták és hülyék ahhoz hogy valaki megdugja őket, csodálkoznak, hogy egyedül maradnak.

most ezeken az arányokon fölösleges vitázni, a lényeg, hogy egy nőtől sok aktivitást, megértést nem érdemes várni.


"Egy héttel később találkoztunk és az ágyban kötöttünk ki..."


no comment


-----------

az értelmességről a kérdezőnek:

azt ne várd, hogy nagyon imponáljon másoknak a tudásod, a nőket nem ez vonzza. persze érdekességképp felvillanthatsz 1-2 dolgot, hogy növeld az imidzsed, de 2-3 mondatnál komolyan nem érdemes többet beszélni értelmes témákról, csak ha kérdez. tudni kell, milyen giccses válaszokat vár (tapasztalat) és annak megfelelően viselkedni. előnyös ha ellentmondások vannak benned, mert azt a csöppnyi agyuk nem tudja feldolgozni és érdekes leszel nekik. ilyen például a fenti "nem erőltetett nyomulás" vagy a perverz vallásos, vagy a jószívű szívtipró, és hasonló karakterek.


"Kedves 59 és 61 százalékos nagyon jókat irt le és eléggé intelligens embernek tűnnek, legalábbis a kő mentősök alapján. "


ezt a kő mentőst nem értettem.

de próbálj meg nem szipatizálni velünk csak azért mert elkeseredett vagy esetleg olyat írunk ami neked tetszik, vagy hasonlóan gondolod.

másrészt az intelligencia önmagában kevés ahhoz, hogy barátnőt találj, sőt


"Megsincs barátnojuk, mert ebből látszik, hiaba van tudás, ha nincs hozza egy megfelelő külső."


harmadrészt tudtommal nem mondtuk, hogy nincs barátnőnk, sem azt, hogy rondának tartjuk magunkat.


"Cak kerleltetted magad, probaltad az egodat kicsit fényezni. Mert a lanyok akiknek nem tetszik egy pasi, az soha de soha nem fog találkozni vele, soha nem fog randizni vele, akármilyen az éket is fog leírni a fiú. "


ezt a mondatot sem értem túlzottan, de többnyire igaz. ha egy lány tényleg nem akar ismerkedni, akkor a fenti példához hasonlóan nem is válaszol, undok, lerázós stílust dob be. vagy ha kulturáltabb fajta, akkor megmondja hogy bocs nem, és ha a pasi nyomul (nem fogja fel a választ), akkor ignorálja max. olyan eleve nincs általánosságban, hogy egy nővel értelmesen el lehet beszélgetni valamiről. és ezt komolyan mondom. a legtöbb beszélgetésnek csak célja van, és a valóságtartalma sem túl sok. másrészt valószínűnek tartom, hogy a fenti 2x elutasítás esetén is a külseje erősen befolyásolta a lányt abban, hogy találkozzanak, és nem vakrandiról volt szó.


"Neked az a pasi tetszett, mert ha nagyon nem tetszett volna, akkor ha a csillagokat hozta volna le neked, akkor sem találkoztak volna vele, utána meg végképp nem feküdtek volna le vele."


egyetértek

tipikus buta naiv liba (a válaszaiból is látszik, bár kétségtelenül többre képes mint a nők átlaga), akit meg lehet fektetni egy kis erőbedobás után. persze a srác "értelmessége" fogta meg, nem a külseje :) érdekes, hogy vannak itt rakással értelmes magányos srácok az oldalon, de valahogy nem kapkodnak utánuk a lányok. ja tudom, nem elég humorosak és magabiztosak. és nem eléggé nem akarnak megismerkedni másokkal ahhoz, hogy megismerkedjenek másokkal.


"Ha nekem ír egy nagyon kövér lány, akivel soha de soha nem tudnám a szexet elképzelni, azzal csak baratsagbol találkoztam volna, hogy ne mondja, hogy bunk. Vagyok."


ennek semmi értelme, ha egyértelműen párkapcsolatot akar, akkor elég megírni, hoyg nem, ha meg csak talákozni akar veled, akkor eleve szánalomrandinak felfogni a dolgot bunkóság - szerintem.


"Nem, nem tetszett, de nem is taszított. Igazából ami képet láttam róla, az alapján egyáltalán nem jött be, és bíztam benne, hogy élőben azért jobban bejön majd. :)"


bíztál benne, mert teljesen hidegen hagyott. szerintem itt le lehet zárni a témát. 2 féle nő van főképp, és ezt jól be is mutattátok: az egyik hazudik szépeket (mint te) a másik bunkó de legalább őszinte (mint a másik válaszoló)

néha lehet találkozni kedves megértő lányokkal is, úgy 3-4 évente eggyel, hogy megmelítsük a kivételt. de ez rohadtul elhanyagolható. és azok a fajta lányok nem is bújnak 1 hét után ágyba másokkal.


"Akkor a kisugárzásoddal van gond..."


újabb mellébeszélés. kisugárzás alatt azt kell érteni hogy nem vagy elég férfias (izmos/jóképű/magas bunkó és elérhetetlen)


"Rengeteg nem túl jóképű pasinak van olyan kisugárzása, hogy a nők bugyija azonnal nedvesedni kezd (én is ismerek ilyet!)"


épp most ismerted el hogy a nők nagy része ribanc


"Az első lépés, hogy egy FÉRFI soha nem sajnáltatja magát és nem hibáztatja a nőket, hanem kihúzza magát, tisztába kerül a saját értékeivel, magabiztos, céltudatos (nem bunkó, lekezelő), és máris más a helyzet!"


pontosan erről magyaráztam az elején. a nőket nem érdeklik a nyafogó kisfiúk (a férfi érzelmei). pontosan ezért is kell játszani a bunkó (nembunócsakcéltudatosblabla) macsót, pontosan ezért sikeresebbek azok a férfiak akik csak dugni akarnak,. mert nem agyalnak sokat a nőkön; horgásznak. bedobnak 10 csalit, tudják, mi kell a halaknak, 10ből 7 ráharap, a többi meg levan ejtve, meg van a maesti numera. nem írnak verset a ki nem fogott halaknak


"Egyébként ismerek olyan pasit, aki külsőre NAGYON hasonlít rád, csak még alacsony is, és bomlanak utána a nők. Vajon miért?"


egyébként ez is igaz, sok múlik a viselkedésen, CSAK

egyrészt nem minden férfinak van hozzá olyan jelleme hogy kompenzálja a külsejét

másrészt sokan nem ismerik ki a nőket, vagy csak nagyon soká

harmadrészt ez igen kicsi szám azokhoz képest, akiknek átlagos, akár unalmas jellemük van, de jól néznek ki ezért sikeresek.

negyedrészt azok a nők akik bomlanak érte, általában nagyjából 1 kategóriába tartoznak

harmadrészt ahhoz kell 1 gusztus is, hogy az ilyen nőket komolyan vegye az ember...

-------------


kérdező: tehát az igazi dilemma csak az, hogy vagy átalakulsz kívül belül (az igényeidet is tekintve) és "sikeres" leszel, vagy önmagad adod, és elfogadod, hogy valószínűleg magányosan fogsz meghalni.

és itt átalakulás alatt szerepet értek, mert onnan kezdve hogy nem azonos a viselkedésed/megjelenésed/életstílusod/ízlésed a valódi önmagaddal, az egész erőltetetté válik. és ami erőltetett/hazugság, azt igen nehéz élvezni. szerintem.

azzal viszont tényleg nem mész semmire ha sajnáltatod magad (nem feltételezem egyből hogy most ezt tennéd, vagy nem tudatosan, vagy akár csak terved lenne, vagy csinálnád), arra ne számíts, hogy bárkit érdekelni fog (igazság szerint már ez is súrolja a lehetetlen határát hogy 2 olyan ember válaszolt a kérdésedre aki nem csak szidni tud téged és nem csak bólogatni neked), a gondoskodó nő meg a gyámoltalandejószívűférfielnyeriazértelmeslányfigyelmét csak a filmekben létezik.

tanuld meg, hogy az a nő, aki foglalkozik veled, akar valamit tőled. még ha a szája mást is mond, és az agya mást is hisz, bár úgy látom ezzel már nagyjából te is tisztában vagy. az embereket az érdekeik motiválják, nem a jószívűség. főleg ebben az országban.


és ha már az országról van szó egy érdekesség: a legtöbb magyar nő azt hiszi hogy a magyar nők a legszebbek a világon (tehát a magyar nők a legbeképzeltebbek). valójában külföldieknek az a véleményük a magyar lányokról, hogy könnyű őket ágybavinni. sokszor már az is elég ha angolul beszélsz és öltönyben vagy (és persze nem túl ronda).

2012. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

"Vajon miért? Apuka netán milliomos?"


nem, a nők bárkiben meglátják a lelki szépséget

[link]


[link]

a poén az, hogy én is ismertem ilyen párt, és a srác tényleg gazdag volt, mégis ilyen külsővel egy szőke bombázója volt. érdekes, hogy a szegény elhízott srácoknak már csak szintén elhízott lány "jár"

2012. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

mindegy, ha nem akarod elvesztegetni az életed, akkor ne foglalkozz a nőkkel, max dugás szintjén. kívánom, hogy egyszer majd találj 1 értelmes lányt akit komolyan lehet venni, persze ehhez nem árt saját magad felé is igényesebbnek lenni.

esetleg ha nyitott vagy rá, akkor egy normális, unalmas lányt keress magadnak, vagy valami vallásosat, vagy költözz külföldre és ott próbálkozz. a nők többsége úgyis csak ennyire képes, amit leírtam.

2012. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
#49 A kisugárzás tényleg a külsőt jelenti nálatok nőknél. Valójában nem is létezik ilyen, csak kell vmire fogni, h miért mindig csak a jóképű pasik kellenek nektek.
2012. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

# 53: Gratulálok, mindenkiről mindent tudsz ismeretlenül. Én pl. egy naiv, buta liba vagyok, aki hazudik is. SEMMIT nem tudsz rólam, a körülményeimről, az eddigi életemről, de te megmondod a tutit látatlanban. Azt se tudod, hány éves vagyok, milyenek az életkörülményeim, stb. Egyet azért elárulok: van egy olyan "problémám", ami miatt képtelen vagyok hazudni. Ha akarnék se tudnék. Egyszerűen betegesen őszinte vagyok... (De persze te látatlanul MINDENT jobban tudsz rólam, úgyhogy biztosan igazad van és hazudok...)


Ez a legnagyobb gond veletek, pasikkal (hogy én is címkézzek), mindig másban keresitek a hibát, minden nő hülye, naiv, ostoba, szemét, pénzéhes, ribanc, stb. Ti meg tökéletesek vagytok, és nektek minden JÁR!

Én nem így látom, a magam szempontjából sem. Az jár, amiért megdolgoztam: munkában, életszínvonalban, párkapcsolatban. És igyekszem kiérdemelni.

2012. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

Egyébként miért van az, hogy az ÖSSZES ilyen "jaj, miért nincs barátnőm" kérdés úgy végződik, hogy 1. kérdező minden jószándékú tanácsot élből elutasít 2. mindig arra kanyarodik a téma, hogy minden nő felszínes ribanc, akit csak a külső meg a pénz érdekel.

Olvassatok el pár ilyet, mindegyik ugyanerről szól!


Ezzel szemben RENGETEG nem adonisz típusú pasinak van barátnője, párja, szerelme, felesége, társa... nem tudom, ti hol éltek, de az én környezetemben (harmincasok) nincs egyedülálló férfi. Jó, egy-két alkoholista kocsmatöltelék akad, de azért ez más kategória. Az átlagos férfiak mind elkelnek, pedig van köztük 155 cm "mély", 150 kilós, vagy éppen arcra bűnronda, stb. Egyikük sem gazdag, átlagos életszínvonalat tudnak felmutatni.


Kérdező: ha te már eldöntötted, hogy neked nincs esélyed a nőknél, akkor miért tetted fel ezt a kérdést? Te már a válaszokat is eldöntötted, és mindent visszautasítasz, ami nem felel meg az elképzeléseidnek. Csak sajnálni tudlak, mert jó esélyeid lennének, én rengeteg olyan nőt ismerek a környezetemben, akiknek hozzád hasonló "kaliberű" párja, férje van, de te ezt nem akarod hallani, szerinted azok biztos gazdagok, mert NEKED nincs esélyed a nőknél. Akkor áruld már el, hogy végülis mit vársz? Sajnáljunk? Ok, sajnállak. Jobb lesz neked ettől? Nem! Akkor?

2012. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

"Ezzel szemben RENGETEG nem adonisz típusú pasinak van barátnője, párja, szerelme, felesége, társa... nem tudom, ti hol éltek, de az én környezetemben (harmincasok) nincs egyedülálló férfi. Jó, egy-két alkoholista kocsmatöltelék akad, de azért ez más kategória. Az átlagos férfiak mind elkelnek, pedig van köztük 155 cm "mély", 150 kilós, vagy éppen arcra bűnronda, stb. Egyikük sem gazdag, átlagos életszínvonalat tudnak felmutatni."

Te melyik bolygón élsz? Mert a Földön az általad leírt férfiak teljesen esélytelenek.

2012. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Ezen a bolygón élek, és a saját ismeretségi körömet írtam. Tényleg nem tudok egyetlen olyat se mondani, aki nem "kelt el". Még a "legreménytelenebb" eseteknek is akadt párja idővel. Igaz, volt, akinek hosszabb időbe telt, mondjuk harmincas évei végére talált párt, de mára mindegyiküknek van családja, gyerekei, stb.
2012. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!