Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok (30 alatt) nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok (30 alatt) nagy része miért irtózik szó szerint a kopaszodó pasiktól?

Figyelt kérdés
Pedig ezek a fiúk arról nem tehetnek. Mert nem betegek, csak olyan gént örököltek ami ezt okozza, de semmi szervi bajuk nincs. Főleg ha rendszeresen sportolnak. Azt olvastam több helyen, hogy a 20 as éveikben járó fiúk közül minden 4. elkezdi hullatni a haját, 30 felett már minden 3. és így tovább. A lányok mégis valami fura betegségként élik meg ezt, és nem hajlandóak párkapcsolatra a kopaszodó pasikkal. 30 alatti nőket szinte soha egy kopasszal, kopaszodóval nem látok az elmúlt 5-6 évben. Azelőtt nagyon sokat láttam. Persze kopasz kigyúrt és gazdag alakot jó csajjal még most is sokat látok, de átlagos pasast már nem nagyon. 35 felett azért még így is nagyon sok lánynak van kopaszodó palija. Holott ez a kopaszodás kb olyan mint a lányoknál a kis mell dolog, az sem betegség, arról sem tehet a lány ha lapos a melle. De azt valahogy még mindig jobban szeretik a pasik, mint fordítva. Azt is olvastam, hogy 200-300 év múlva a férfiak haj nélkül fognak születni(tudósok állítják), mert elveszíti akkorra a haj a védelmi funkcióját.
2011. dec. 14. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én még nem figyeltem fel erre a jelenségre
2011. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kopaszodás ≠ kis mell

kopaszodás = lógó mell

tudod: valami olyan, ami eleinte nem olyan volt, aztán megváltozott, bár nem tehetsz róla

2011. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért a lógó mellről lehet tenni, hacsak nem nagy melleket örökölt alapból a lány. Ha kisebbeket, ésúgy fog lógni a 30 as éveiben, akkor ott az volt a gond, hogy vagy elhízott, nem megfelelő feszes melltartót hordott, vagy nem járt le edzeni, és a melleket függesztő izmok eltunyultak. A kopaszodás az más dolog. Egy nőnél a kopaszodás mindig is zavaró volt, viszont a férfinél régen nem zavarta szinte egyetlen nőt sem. Ma meg már félnek a kopaszoktól. Pedig most nem az agresszív kopasz nagydarab állatokra gondoltam, mert azokra még mindig tapadnak a csajok. Főleg ha jó autója van a pasinak.
2011. dec. 14. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért a hajhullásról lehet tenni, hacsak nem ilyen géneket örökölt alapból a pasi. Ha nem a gének a hibásak, és úgy fog hullani a 30as éveiben, akkor ott az volt a gond, hogy vagy valamilyen kezeletlen betegsége van, nem megfelelő sampont használt, vagy nem járt sapkában, és a hajhagymák kimúltak. A mell lógása az más dolog.
2011. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm is. 24 éves korára politológusként végzett meg történelem tanárként. Csúnyán megkopaszodott, alig van pár szál haja két oldalt. Most csinálja a 3. diplomáját. Boldog meg a munka mellett tanul is. Járt előadásokat tartani sok helyre, kongresszusokra stb. Egyetemen is tart előadásokat más tanároknak is a maga szakterületén, mindezt 24 évesen! Nem magába forduló, sokat röhög,jó fej a lányokkal nagyon soknak udvarol, nem is öltözik rosszul, mégis sosincs lánnyal, mind átnéznek rajta. El van teljesen keseredve, kezd magába zuhanni. Ha kell vkinek kép talán el is tudom róla küldeni, ha nem rakja ki senki sehová sem. (csak az ő belegyezésévewl küldöm, mert szeretne ismerkedni, de nincs ideje netezni, mindig dolga van).
2011. dec. 14. 14:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Én most itt a genetikai hajhullásról beszélek, nem arról, hogy ő maga tehet róla.
2011. dec. 14. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Én megnézném.
2011. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én imádom, hogy a párom kopaszodik. 20éves. tök aranyos szerintem...:)

18/L

2011. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Nem tudom régen hogy viszonyultak a kopaszodó pasikhoz, de nem is érdekel. Engem speciel baromira taszít. Attól már még az is jobb, ha teljesen kopaszra van nyírva az illető haja. Tetszett is már kopasz kigyúrt srác - helyes az arca és nagyon jó a teste, de ha csak oldalt lett volna haja, biztos hogy nem akadt volna meg rajta a szemem.

Ha valaki kopaszodik, az olyan felemás. Legyen vagy ilyen vagy olyan, de ez az átmeneti állapot egyáltalán nem vonzó számomra.

2011. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a kopaszodás tényleg nem szexi, de ha leborotválják, és jó sportosak mellé az állati vonzó tud lenni. Szerintem mostanában azért nem látsz kopaszokat, mert fázik a fejük és sapkában vannak.
2011. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!