Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok (30 alatt) nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok (30 alatt) nagy része miért irtózik szó szerint a kopaszodó pasiktól?

Figyelt kérdés
Pedig ezek a fiúk arról nem tehetnek. Mert nem betegek, csak olyan gént örököltek ami ezt okozza, de semmi szervi bajuk nincs. Főleg ha rendszeresen sportolnak. Azt olvastam több helyen, hogy a 20 as éveikben járó fiúk közül minden 4. elkezdi hullatni a haját, 30 felett már minden 3. és így tovább. A lányok mégis valami fura betegségként élik meg ezt, és nem hajlandóak párkapcsolatra a kopaszodó pasikkal. 30 alatti nőket szinte soha egy kopasszal, kopaszodóval nem látok az elmúlt 5-6 évben. Azelőtt nagyon sokat láttam. Persze kopasz kigyúrt és gazdag alakot jó csajjal még most is sokat látok, de átlagos pasast már nem nagyon. 35 felett azért még így is nagyon sok lánynak van kopaszodó palija. Holott ez a kopaszodás kb olyan mint a lányoknál a kis mell dolog, az sem betegség, arról sem tehet a lány ha lapos a melle. De azt valahogy még mindig jobban szeretik a pasik, mint fordítva. Azt is olvastam, hogy 200-300 év múlva a férfiak haj nélkül fognak születni(tudósok állítják), mert elveszíti akkorra a haj a védelmi funkcióját.
2011. dec. 14. 14:04
1 2
 11/11 DarkTemplar ***** válasza:
Jason Statham
2012. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!