Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Helyesirasert elnézést. Telefon és a technika átka ez.
2012. okt. 12. 09:28
 2/71 A kérdező kommentje:
Mert mindig az értelmetlen válaszokat kapja az ember, hogy nincs a külsőddel baj, semmi sem, de nem jössz be nekem, aztán ugyanezt megkapom masik 30-40 lánytol is, és mindig elutasításba torkollik a dolog, akkor óhatatlanul is arra gondol az ember, hogy hazudnak neki, ezzel a nincs baj dologgal és bizony sok gond van a háttérben. Legalábbis józan ésszel erre lehet következtetni.
2012. okt. 12. 09:40
 3/71 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésed figyelmesen, s megleled a választ!!!!
2012. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőt csak a külső érdekli, akármit is mondanak. Ez ellen nem tudsz mit tenni.A belsőddel max. akkor foglalkoznak, ha külsőleg is bejössz nekik. Ehhez még add hozzá, hogy manapság majdnem minden nőt szépnek "kell" tekinteni, mert kisminkelik magukat és feltolják a mellüket, meg kirakják mindenüket. Mivel szinte minden nő "szép", majdnem mindegyiknél próbálkoznak férfiak, így a legtöbb nőnek az egója egekben van Magyarországon. Nem vicc, azon szoktam röhögni, hogy társkeresőkön még a kövér, alacsony nők és mind magas sportos férfiakkal akar ismerkedni:D. És még annyi, hogy arra, amit a nők mondanak, nem kell adni. Azt mondja majdnem minden nő, hogy a belső a fontosabb- életemben ha 1-2 olyan nővel találkoztam, akinél tényleg ez volt. Állítólag a kedves, udvarias férfiakat- ezzel szemben majdnem mind beképzelt bunkóval jár, közben meg imád rinyálni, hogy rosszul bánnak velük. Igazából annyit tehetsz, hogy kigyúrod magad, hidd el, rögtön több pozitív visszajelzést kapsz majd.
2012. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:

"Mert mindig az értelmetlen válaszokat kapja az ember, hogy nincs a külsőddel baj, semmi sem, de nem jössz be nekem, aztán ugyanezt megkapom masik 30-40 lánytol is, és mindig elutasításba torkollik a dolog, akkor óhatatlanul is arra gondol az ember, hogy hazudnak neki, ezzel a nincs baj dologgal és bizony sok gond van a háttérben. Legalábbis józan ésszel erre lehet következtetni."


Igen, hazudnak, külsőleg nem jössz be nekik,ennyi.

2012. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Mindig olvasom itt ezt a külső megfog, bensőséges megtart dolgot, meg mind a kettő egyformán fontos. Meg azt is olvasni nagyon sokszor, hogy először hányingerem volt a lánynak, mikor arra a pasira ránézett, aztán osszejottekl. Nagyon sokszor ezt látom és olvasom itt. Akkor velem ilyen miért nem tortenik. Rögtön elsőre jon, hogy soha, aaaaa, kizárt, utána meg ha közeledni akarok, akkor mint a legyet, úgy hajtanak el, nem beszélgetni sem. Ezert nehezen hiszek ebben a mondanám ami itt kering, hogy nem tetszett, de megszerettem a belsejét.
2012. okt. 12. 09:56
 7/71 anonim ***** válasza:
Minden nő felszínes, mindegyiküket csak a külső érdekli. Hogy mit lehet tenni? Legyél gazdag, pénzzel tudod kompenzálni a külsődet, mással nem.
2012. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Jav. Nehezen hiszek ebben a mondaban.
2012. okt. 12. 09:57
 9/71 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felszínesek. De ennyire? Ezt pedig miért nem lehet bevallani, ha nem tetszik a pasi? Miért mindig az, hogy nincs veled baj, majd talasz valakit egyszer, nem vagy rossz pasi stb. Miért nem lehet egyenesen megmondani az igazat? Meg ha igaz lenne, hogy majd talasz valakit, akkor nem az lenne, hogy az embernek 30-40 visszautasitast kellene elszenvednie folyamatosan. Mert akkor csak tetszene valakinek, de ha ennyiszer visszautasítják, akkor jogos a félelme, hogy nem igazán tetszik egy lánynak sem. Főleg ha a rondabbak utasotijak vissza. Akkor a szépek egyenesen porig alaznàk, nem?
2012. okt. 12. 10:00
 10/71 A kérdező kommentje:
Sajnos ottletet itt sem tudnak adni, csak anynit, hogy tutira nem veled, hanem a szandaloddal van a baj. Pedig alig hordom. . .
2012. okt. 12. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!