Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondabb, kopaszodo pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondabb, kopaszodo pasiknak miért nem jár az, mint a helyesebb pasiknak, hogy visszairnak nekik?

Figyelt kérdés
Mert én ha küldök egy képet és kitértek egy kerdest, akkor jon max 6vagy 8 válasz. Ha egy helyesebb Hajas pasi, aki nem 38 nak néz ki, kitesz egy képet, akkor jon 30 válasz, hogy cuki vagy. Tarskereson is 50 lanybol visszair 3 vagy 4, de azok is azt, hogy nem vagy az esetem. A helyesek ék meg visszair 50 bol 15-20 lány, hogy jó lenne összehozni valamit kettesben :) Itt a gykn is ha ír egy lány privibe, akkor rögtön azzal kezdni, hogy nincs veled gond (hogy a kutyafajaba ne lenne, ha 30 lány élőben mindenféle ismerkedés nélkül visszautasított), de nekem nem vagy esetem (oh, milyen meglepő),meg csak a szandaloddal van a gond. (ritkán hordok azt, meg ez a számra gond ez egy irónia, nem hiszem, hogy ezen múlna). Mit lehet tenni, hogy nem helyes pasit is emberszamba vegyenek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35306..
2012. okt. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

"# 53: Gratulálok, mindenkiről mindent tudsz ismeretlenül. Én pl. egy naiv, buta liba vagyok, aki hazudik is. SEMMIT nem tudsz rólam, a körülményeimről, az eddigi életemről, de te megmondod a tutit látatlanban"


igen, a tuti általában pedig az, hogy tipikusan ezzel a mellészöveggel takaróznak a tipikus buta libák ("nők"), hogy nem ismersz blabla, miközben kb 4 oldalon keresztül fecsegtek magukról...

mert ugye ahhoz, hogy nyilvánvaló legyen, hogy az egyik válaszod ellentmond a másiknak, tudnom kell, hány éves vagy, mi a keresztneved, és a milánói makaróni vagy a nyers polip a kedvenc kajád...


"Egyet azért elárulok: van egy olyan "problémám", ami miatt képtelen vagyok hazudni."


hazugság alatt nem csak tudatos hazugságot vagy igaznak vélt véleményt lehet érteni, de ezen a szinten kb felesleges ilyenekkel foglalkozni. és felőlem bármit leírhatsz, attól még nem leszel hiteles.


" Egyébként miért van az, hogy az ÖSSZES ilyen "jaj, miért nincs barátnőm" kérdés úgy végződik, hogy 1. kérdező minden jószándékú tanácsot élből elutasít 2. mindig arra kanyarodik a téma, hogy minden nő felszínes ribanc, akit csak a külső meg a pénz érdekel.

Olvassatok el pár ilyet, mindegyik ugyanerről szól! "


ha már benne vagyunk az általánosítás lendületében:

miért van az, hogy minden nő ilyen hülye kifogásokat ad válasznak, hogy rossz helyen keresgélsz, változz meg, nem jó a kisugárzásod, nyámnyila vagy/impotens, mindenben csak a rosszat láotd, várj az igazira majd egyszer eljön...


"Ezzel szemben RENGETEG nem adonisz típusú pasinak van barátnője, párja, szerelme, felesége, társa... "


a párkeresés ízlés kérdése is és jellemé is. nem a műjellemről beszélek, amit hétköznap színlelünk, hanem ami az igazi énje az embereknek, ami a képességeiket és korlátaikat jelenti.


"nem tudom, ti hol éltek, de az én környezetemben (harmincasok)"

valahogy sejtettem, hogy nem 50 éves "megállapodott" hölgy vagy, és fogalmad sincs a mai 25 év alatti korosztályról.


"Te melyik bolygón élsz? Mert a Földön az általad leírt férfiak teljesen esélytelenek."


biztos valami eldugott faluról van szó, mert én sem ezt tapasztalom.


"Ezen a bolygón élek, és a saját ismeretségi körömet írtam. "


ez annyira rejtélyes, hogy az ilyen válaszoló nők mindig a saját ismeretségi körüket írják, de közben 5-10 másik válaszoló férfi valahogy sosem ezt látja, meg tele vannak a társkeresők, vagy akár ez az oldal is régóta magányos férfiakkal, és azok általában nem magas, kisportolt jóképű fiatal srácok :)


"Igaz, volt, akinek hosszabb időbe telt, mondjuk harmincas évei végére talált párt, de mára mindegyiküknek van családja, gyerekei, stb."


röhögök. de tényleg, ez így poénnak jó volta végére. :)

szerintem ne erőltessük tovább ezt beszélgetős dolgot. te nő vagy, női szemmel látod a dolgokat és kész.


a kérdező majd maga eldönti hogy melyik válaszból mit tart igaznak, vagy fontosnak, elvégre állítólag felnőtt férfiról van szó. és jól tudja hogy a saját tettein is múlik a jövője.

2012. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:

"nyilvánvaló legyen, hogy az egyik válaszod ellentmond a másiknak"

Nos, kérlek, írj konkrét példákat, hogy mikor mondtam ellent egyik válaszomban a másiknak, mert én csak egy buta liba vagyok, és sajnos nem érzékeltem. Kérlek, segítsd ki felvilágosítással szegény buta libát...


(Egyébként Pesten élek, nem eldugott faluban. És igen, tudom, hogy a húszas éveikben járó pasiknak lehetnek párkeresési problémáik, de én abból a korból már kinőttem, és a harmincasok körében nem látok egyedülállót - ezért írtam, hogy IDŐVEL mindenki párt talál. De persze a kérdezőnek most rögtön kell, nem ér rá pár év múlva, ő már elkönyvelte, hogy SOHA nem lesz kapcsolata.)

2012. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

Egyébként az elég hülye példa, hogy a társkeresők tele vannak egyedülállókkal, mert egy ilyen oldal nyilvánvalóan a (pillanatnyilag) egyedülállókat tömöríti. Lehet, hogy fél év múlva már mindnek lesz párja, de az már nem derül ki. Én folyamatában írom, hogy előbb-utóbb mindenkinek akad párja, akinek nem, az tényleg nagyon szerencsétlen (mint írtam, a környezetemben ez kizárólag alkoholista kocsmatöltelékekre igaz).

Én is mondhatnám, hogy húszas éveikben sok ismerősöm egyedülálló volt, és gondjai voltak a párkereséssel - ez így abszolút igaz is lenne, mielőtt ellentmondásra hivatkozol. Való igaz, hogy életében hosszabb-rövidebb ideig mindenki egyedülálló - én is voltam az, ahogy mindenki más is. Társkeresőn is voltam ebben az időszakban. De kijelenteni, hogy akinek JELENLEG nincs párja, annak SOHA nem is lesz... hát ezt próbálom cáfolni azzal, hogy leírtam, a lehető legreménytelenebbnek tűnő eseteknek is LETT párja idővel.

2012. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy lett párja idővel, de az akkor volt. Azt én is megfigyeltem, hogy 15-20 vagy meg tobb éve, minden pasinak szinte volt párja. Tenyleg nagyon sok ronda pasit ismerek akiknek volt vagy lett feleségük. De az x éve volt, most valahogy mas szelek járnak. Ma a húszas evekikben járó előnytelen kulseju pasik nagy százaléka egyedül van, buszra, vonatra is magányosan szállnak fel, szórakozóhelyre is magaonyan mennek el. Akik húszas éveikben járnak és van barátnojuk, azok többsége eléggé vonzó kulseju, magas, szőke haj, kék szem, sportos testalkatú, divatos ruházat. 10 bol 8 szor ezt látom. A többi az akinek van csaja az is tud valamit, jó duma stb, de nekik alt így is csak kövér lanyok jutnak. Ha pedig én nem vagyok kövér, akkor a bnom is legyen átlagos testalkatú. Nem kell szépnek lennie, csak legalább legyen átlagos testű. Harminc, harmincöt felett tenyleg elkelnek legtobb szor a rondabb pasik is, akik átlagos anyagi körülmények között élnek. De egy kielt vagy rondabb lány lesz a parjuk. De ami szörnyű, hogy a húszas éveikben, amikor egy férfi leginkabb szexuálisan a toppon van, akkkor nem élhetnek szexuális életet, mert a huszonéves lanyok többségének, a rondabbaknak is magas az igenye a jól kinéző férfiak iránt. Akit meg rondanak tartotok és van barátnője, az sajnos férfi szemmel nézve is magasan az atlga fölött van, ha a külsejét nézzük. Mert mi reálisan látjuk, hogy ki mennyire helyes vagy ronda, de a lanyok többsége egy szinttel feljebb figyeli a külső dolgokat. Egy pasinak ha egy masik pasi 10 bol 7 akkor az a legtobb lánynak 10 bol 4. Mert a kákán is csomót keresnek rögtön.
2012. okt. 13. 14:46
 65/71 anonim ***** válasza:

Aha, tehát akik egyedül tömegközlekednek, azoknak tutira nincs párkapcsolatuk... értem...


Egyébként abból, amit írtál, az jött le, hogy te is minősíted a nőket, lerondázod őket, és eszedbe nem jut, hogy ha valaki mondjuk átlagos külsejű, de beleszeretsz, akkor a világon a legszebb lesz neked! Mert mi nők valahogy így vagyunk ezzel! Nekem a barátom a legvonzóbb pasi, mert szeretem, pedig tudod, hogy előttem hányan utasították el?!


De leírom egy barátom történetét... egyetemi jóbarát, egyetemi éveink alatt végig, és még utána is jódarabig magányos volt. Mindig "halálosan szerelmes" volt valami nagyon csinos, többnyire nagyon ostoba, de nagyhangú, középpontban lévő lányba. Rengeteg visszautasításban volt része. (A srác akkor úgy 150 kilós lehetett, nem jóképű, tipikus "barátzónás" pasi.)

Egyetem után egyszer csak beállított egy buliba két kolléganőjével. Az egyik nagyhangú, üresfejű, igazán csinos, a másik amolyan szürke kis egérke, aranyos, nem csúnya, kedves, szolid lány. A srácról tudtuk, hogy az elsőbe szerelmes, és az is hamar kiderült, hogy iránta viszont a másik lány érdeklődik. Utána hosszabb ideig nem találkoztunk, talán egy v. két évig. Akkor örömmel újságolta, hogy van barátnője és hamarosan megismerhetjük. Megdöbbenve tapasztaltuk, hogy már ismerjük a barátnőt, az "egérke" volt az. Évekbe telt, mire a srác a sok buta, üresfejű liba mellett észrevette, hogy valaki iránta epekedik, a szerencsétlen lány meg nem mert jeleket adni, mert ő mindig azt látta, hogy a pasi valaki más iránt rajong! (A lényeg, hogy a végén csak egymásra találtak, összeházasodtak, lett 3 gyerekük, hepiend...) Nézz körül te is, hátha van olyan ÁTLAGOS lány, akinek pont te kellesz, és ha megtalálod, akkor a világon a legszebb lesz a szemedben - és te is az ő szemében a világ legjobb pasija leszel!

2012. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

"Nos, kérlek, írj konkrét példákat, hogy mikor mondtam ellent egyik válaszomban a másiknak, mert én csak egy buta liba vagyok, és sajnos nem érzékeltem. Kérlek, segítsd ki felvilágosítással szegény buta libát... "


előre tudom hogy ebbe fogsz belekötni, de nem vagyok senkinek sem az apja, hogy tanítgassam. ha nyilvánvaló dolgokat sem veszel észre, teljesen mindegy mit írok, abba is csak úgyis belekötni fogsz és félrebeszélsz. nem megyek bele ebbe a játékba.


"(Egyébként Pesten élek, nem eldugott faluban."


ha meg pesten élsz, és komolyan elhiszed ezeket a pesti emberekről, amit írtál, még rosszabb a helyzet, méginkább értelmetlen beszélgetnünk.

vagy az is lehet, hogy ez a "problémád" nem csak a hazugságzónádra telepedett rá (akármennyire is veszed támadásnak és akármennyi igaz belőle)


"harmincasok körében nem látok egyedülállót"


azaz nincsenek? fokozd tovább kérlek :) (ide nyugodtan képzelj iróniát)


"IDŐVEL mindenki párt talál"


hülyeség. egyrészt azért, mert vannak emberek, akik soha életükben nem találnak párt, másrészt azért, hogy ekkora rohadt nagy maszlaggal csak az idiótákat lehet etetni. ennél már csak az lenne bölcsebb mondás, hogy "mindenki talál párt... vagy nem" :D


"De persze a kérdezőnek most rögtön kell, nem ér rá pár év múlva, ő már elkönyvelte, hogy SOHA nem lesz kapcsolata.)"


valahogy elsiklottam a kérdésed felett, amiben afelől érdeklődsz, hány éve keres párt. :)


"Egyébként az elég hülye példa, hogy a társkeresők tele vannak egyedülállókkal, mert egy ilyen oldal nyilvánvalóan a (pillanatnyilag) egyedülállókat tömöríti. Lehet, hogy fél év múlva már mindnek lesz párja, de az már nem derül ki."


akiket meg én ismerek személyesem és évek óta pillanatnyilag egyedülállók, vagy akik itt írják 20-30 évesen hogy soha nem volt kapcsolatuk, azok is csak pillanatnyilag szinglik... :) és nem 10-20 hanem 50 fölötti számról van szó. viszont egy kezemen meg tudom számolni az ehhez hasonló lányokat.


"akinek JELENLEG nincs párja, annak SOHA nem is lesz... hát ezt próbálom cáfolni azzal, hogy leírtam, a lehető legreménytelenebbnek tűnő eseteknek is LETT párja idővel."


ezt nem igazán tudom, ki írta, hogy akinek nincs annak soha nem is lesz. már megint ferdítesz, valami olyat akarsz cáfolni, amit senki se állított. de ha idővel mindnekinek lesz, kérlek magyarázd el, hány csaja volt benedek pápának, vagy a dalai lámának. vagy mondjuk ritka genetikai betegségekben szenvedő embereknek, nagyon rondáknak, st5b "szerencsétleneknek". ja igen, itt az újabb kifogás, ha mégsem lenne igazam, rá lehet sütni, hogy szerencsétlen, ami csak egy újabb maszlag fogalom. ja hogy férfiak igen nagy száma "szerencsétlen" igen sokáig vagy akár élete végéig. milyen érdekes, hogy ezek a szerncsétlen férfiak soha nem jóképű, magas kisportolt srácok....

összevissza beszélsz, inkább, minthogy elismerd hogy hülyeséget mondtál. ez is tipikus nőies viselkedés.

---------


" De az x éve volt, most valahogy mas szelek járnak."


pontosan erről beszélek, és ezt a kedves tapasztalt 30as kollegina nem fogja fel. abból indul ki, hogy az ő korosztályában nincsenek gondok.

általánosítsunk? a mai 40-50 évesek sokkal nagyobb része házasodott és hitt is a házasságban. ma már ez a generáció elvált vagy többszörösen elvált, csonka családban neveli gyerekeit. ez vajon miért van? miért van az, hogy az előttük lévő generációban meg teljesen más volt a szokás, és azelőtt megint más? csak nem lehet hogy nem minden ember és kor egyforma?


"Ma a húszas evekikben járó előnytelen kulseju pasik nagy százaléka egyedül van, buszra, vonatra is magányosan szállnak fel, szórakozóhelyre is magaonyan mennek el. Akik húszas éveikben járnak és van barátnojuk, azok többsége eléggé vonzó kulseju, magas, szőke haj, kék szem, sportos testalkatú, divatos ruházat. 10 bol 8 szor ezt látom."


alátámasztom. sőt, ezeknek a kapcsolatoknak a nagy része nem éri meg a 4. évet. pedig "jóképű pasi, csinos csaj". és ezek még igen jó számoknak számítanak.

gondolom a kedves 30as kollegina arról sem tud, hogy a pesti emberek nagy része bunkó, ostoba felszínes állat (mint akár ő maga), vagy azt sem, hogy ma a 15 éves lányok járnak a 20-on éves pasikkal, és a 30asoknak többnyire 5-8 évvel fiatalabbak jutnak általában... de azt sem, hogy a válások nagy része az esküvő után 2 évvel történik, és a megcsalások nagy része már 1,5 évvel az esküvő után. gondolom komolyan hisz abban is, hogy az ő korosztálya az ő példaértékű embereivel mind őszinte kapcsolatban él, és senki sem csalja a másikat, nincs semmilyen simlisség benne. az is véletlen, hogy 40es hapik 18 éves lányokat szednek fel csetről. az is, hogy 18 éves lányok ilyen korú hapikkal házasodnak, vagy már szülnek(részünkről tekintettel a mai gazdasági helyzetre...).


persze lehet itt írni bármit, úgyis csak visszhangozni fogják(többnyire férfiak), vagy hőbörögni ellene("nők"). egy nő mindig is azt fogja hazudni, amit hallani akar. egy kezemen meg tudom számolni azokat az értelmes és őszinte nőket, akikkel életemben találkoztam.


" A többi az akinek van csaja az is tud valamit, jó duma stb, de nekik alt így is csak kövér lanyok jutnak. Ha pedig én nem vagyok kövér, akkor a bnom is legyen átlagos testalkatú. Nem kell szépnek lennie, csak legalább legyen átlagos testű. Harminc, harmincöt felett tenyleg elkelnek legtobb szor a rondabb pasik is, akik átlagos anyagi körülmények között élnek. De egy kielt vagy rondabb lány lesz a parjuk. De ami szörnyű, hogy a húszas éveikben, amikor egy férfi leginkabb szexuálisan a toppon van, akkkor nem élhetnek szexuális életet, mert a huszonéves lanyok többségének, a rondabbaknak is magas az igenye a jól kinéző férfiak iránt. Akit meg rondanak tartotok és van barátnője, az sajnos férfi szemmel nézve is magasan az atlga fölött van, ha a külsejét nézzük. Mert mi reálisan látjuk, hogy ki mennyire helyes vagy ronda, de a lanyok többsége egy szinttel feljebb figyeli a külső dolgokat. Egy pasinak ha egy masik pasi 10 bol 7 akkor az a legtobb lánynak 10 bol 4. Mert a kákán is csomót keresnek rögtön."


ez szerintem viszonylag korrekt és reális meglátás.

ami persze nem baj hogy egy nőnek nagy elképzelései vannak a férfiakkal szemben, mert egy férfi másképp tekint egy férfira (általában khm) és ezért sem veszik észre magukon a nők, mennyire igénytelenek, de ez már ezen a szinten is túllőtt. főképp úgy, hogy az illető csúnya buta unalmas lányok tényleg sokkal többet várnak el egy férfitól, mint önmaguktól (mint ami "jár").


"Aha, tehát akik egyedül tömegközlekednek, azoknak tutira nincs párkapcsolatuk... értem..."


nem erről van szó, de ha ennyire nem vagy képben, olvasgass cikket a 21. szi szingliségről


"átlagos külsejű, de beleszeretsz, akkor a világon a legszebb lesz neked!"


már megint hülyeséget beszélsz és ferdítesz. :D te vagy nagyon ostoba vagy, vagy kamu. vagy cak egy ostoba 30as a sok közül.

azt írta, hogy ne legyen elhízott, legalább normális. mert ő maga is az. persze egy 150 centis 65 kilós unalmas, buta nő jogosan várja el hogy 175 centis 75 kilós jóképű humoros, intelligens romantikus pasija legyen. az nem gond. az, hogy valaki nem adja allább a saját elvárásainál, az bűn. mocskos pasi, pfejj dögöjjön meg, pesszimista állat. :D


"De leírom egy barátom történetét... egyetemi jóbarát, egyetemi éveink alatt végig, és még utána is jódarabig magányos volt. Mindig "halálosan szerelmes" volt valami nagyon csinos, többnyire nagyon ostoba, de nagyhangú, középpontban lévő lányba."


jó, az ilyen hapik eleve nem indulnak sok eséllyel, de ne akard már a kérdezőt egy buta tinihez hasonlítani, aki pesszimista, mert 35 évesen állandóan elutasították, magányosan van, és nem akar egy kövér lánnyal járni, mert ő maga sem az...


"szerencsétlen lány meg nem mert jeleket adni, mert ő mindig azt látta, hogy a pasi valaki más iránt rajong!"


eleve nem lehet értelmes lány aki füstjelenkkel akarja tudtára adni valakinek hogy mit érez, főképp akkor nem ha az illető egy másik buta, üresfejű nőkre nyálcsorgató pasi.

ilyen idióta szélsőséges példákat bárki felhozhat, az ilyen buta embereknek csak a butaságuk az akadály. de mi van akkor, ha valaki nem is ronda de átlagosan néz ki, és értelmes és norális elvárásai vannak, mint szerintem amilyen a kérdező, vagy azért a srácok nagy része, akik magányosan maradnak 20-25 felett?


érdekes, hogy ismerek olyanokat, akik évek óta magányosak és sosem a buta nagyszájú lányokra buktak sőt; pontosan ezért maradtak magányosak, amikor meg próbáltak kezdeményezni (mert tényleg szerették is az illetőt) akkor összetörték a szívüket és kiábrándultak.

kifogásokat hozhatsz hegyre halomra de ettől nem változik meg az emberek tapasztalata.


------------


összegezve: látszik hogy a gondolkodás nem a nők asztala. reménytelenül ostobák és naivak vagytok, ha pedig valami nem tetszik, hőbörögtök, hazudoztok, félrebeszéltek. elvárásaitok az egekben, magatokkal szemben meg 0. elég ha pushup melltartó meg smink van, és máris igényesek vagytok. a pasi meg edzzen napi 1 órát, nőjön 180 centi fölé, tanuljon be vicceskönyveket, legyen kemény de gyengéd, rosszfiú de kedves, hűséges de kalandor, blablabla...


mondtam, ne erőltessük a beszélgetést, csak arra vagy jó példa, mennyi hülyeséget tudnak összehordani a nők "segítőszándék" címszó alatt

2012. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:
Eleve nem merek a legszebb lanyoknal probalkozni, mert szerintem.ez legtobbszor eselytelen dolog, hamvaba holt kiserlet. Atlagos, nem annyira full csinos lanyoknal probalkozok, kedvesen. Az eredmeny mindig ugyanaz. A tulsulyos lanyoknal is megfigyeltem ezt az indokolatlanul magas igenyeket, amiket a pasikkal szemben tamasztanak. Ha pedig ezek a nem szep, vagy tulsulyos lanyok csapatostul ulnek asztaloknal szep lanyokkal, akkor megfigyelheto, hogy teljesen megbolondulnak es bunko modon demoralizaljak a hozzajuk odalepo, baratsagos pasikat. Mert azt olyan jo bulinak tartjak, ha a nem.helyes pasikat sokkolhatjak. Ettol jobbnak erzik magukat, no az egojuk, es bevagodnak a tobbi csaj elott is, hogy ok is tudnak tökösek lenni. Vagyis jo bandatagok.
2012. okt. 13. 18:11
 68/71 anonim ***** válasza:

# 66: Mindössze egyetlen dologra hívnám fel a figyelmed: kulturált ember, ha nem ért egyet valakivel, akkor nem a vitapartnert minősíti (hazug, naiv, ostoba), hanem az érvekre reagál.

Az "olvasó" ez alapján döntse el, hogy melyikünk az ostoba. Én a magam részéről befejeztem.

2012. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Kérdező: mindössze egyetlen kérdésem van hozzád - és nem muszáj nyilvánosan megválaszolnod, elég ha magadban válaszolsz: mi volt a célod a kérdéseddel?
2012. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

„Lehet, hogy lett párja idővel, de az akkor volt. Azt én is megfigyeltem, hogy 15-20 vagy meg tobb éve, minden pasinak szinte volt párja. Tenyleg nagyon sok ronda pasit ismerek akiknek volt vagy lett feleségük. De az x éve volt, most valahogy mas szelek járnak. Ma a húszas evekikben járó előnytelen kulseju pasik nagy százaléka egyedül van, buszra, vonatra is magányosan szállnak fel, szórakozóhelyre is magaonyan mennek el. Akik húszas éveikben járnak és van barátnojuk, azok többsége eléggé vonzó kulseju, magas, szőke haj, kék szem, sportos testalkatú, divatos ruházat. 10 bol 8 szor ezt látom. A többi az akinek van csaja az is tud valamit, jó duma stb, de nekik alt így is csak kövér lanyok jutnak. Ha pedig én nem vagyok kövér, akkor a bnom is legyen átlagos testalkatú. Nem kell szépnek lennie, csak legalább legyen átlagos testű. Harminc, harmincöt felett tenyleg elkelnek legtobb szor a rondabb pasik is, akik átlagos anyagi körülmények között élnek. De egy kielt vagy rondabb lány lesz a parjuk. De ami szörnyű, hogy a húszas éveikben, amikor egy férfi leginkabb szexuálisan a toppon van, akkkor nem élhetnek szexuális életet, mert a huszonéves lanyok többségének, a rondabbaknak is magas az igenye a jól kinéző férfiak iránt. Akit meg rondanak tartotok és van barátnője, az sajnos férfi szemmel nézve is magasan az atlga fölött van, ha a külsejét nézzük. Mert mi reálisan látjuk, hogy ki mennyire helyes vagy ronda, de a lanyok többsége egy szinttel feljebb figyeli a külső dolgokat. Egy pasinak ha egy masik pasi 10 bol 7 akkor az a legtobb lánynak 10 bol 4. Mert a kákán is csomót keresnek rögtön.”


Sztem 7-8 éve sokkal jobb volt a helyzet, mint most, nem kell annyira visszamenni az időben. Egyszerűen arról van szó, hogy a legtöbb nő könnyen manipulálható. azt olvassák a Cosmoban és hasonló színvonalas újságokban, hogy nekik Brad Pitt jár, ne érjék be kevesebbel. 7-8 éve azt hallottam a nőktől, hogy legyen egy férfi magasabb, ennyi. Ma meg legyen 10-15 cm-rel magasabb, 160 cm-es nők is min. 180 magas férfiakkal akarnak ismerkedni. Múltkor olvastam egy 166 nőtől, hogy azért kell neki 180 magas férfi, mert jól mutatnak úgy egymás mellett az utcán:D. ezek után mit várunk tőlünk? És pl. suliban is azt látom, hogy a magas, vékony férfiak a népszerűek. ez régebben nem így volt, divat, semmi más.


„#49 A kisugárzás tényleg a külsőt jelenti nálatok nőknél. Valójában nem is létezik ilyen, csak kell vmire fogni, h miért mindig csak a jóképű pasik kellenek nektek.”


Valahogy mindig a jóképű férfiaknak van kisugárzásuk, érdekes :D.

2012. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!