Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:

Én úgy "próbálom" a tudtára adni, hogy megpróbálok vele szemezni. Más módja nincs... Ha kapásból odamennék, akkor az nagyon rámenős, meg benne van az is, hogy elküld.

Viszont, ha sikerül szemezni és mosolyt is kapok hozzá, akkor ez zöld lámpát jelent, oda kell menni hozzá:)

De ebben én még kezdő vagyok. Igaz szemezésben volt már részem...

2011. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod magadra, hogy kezdő vagy, én hagy ne mondjam inkább,hogy mi vagyok. Van olyan, hogy kezdő kisinasa? :)

Egyszóval sok múlik a szemkontaktuson. Ezt megjegyeztem, aztán ha odakerülök, alkalmazom.


Mindig ilyen éjjeli bagoly vagy amúgy?

2011. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:

"Egyszóval sok múlik a szemkontaktuson."


Így van. Ha tetszik egy fiú, nézzél a szemébe:) Ebből alakulhat ki a szemezés, ha te is szimpatikus vagy neki:) Hosszú másodpercekig egymás szemébe néztek... Ehhez még mosolyogsz is és nagy valószínűséggel odafog menni hozzád:)

Nem mindig. Csak most netezek még egy kicsit, hamarosan úgyis megyek aludni:)

2011. nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit írjak, köszi a pozitív válaszokat, meg úgy mindent, mert ez a kis ,,csevej" jót tett a lelkivilágomnak.

Ma este el ne felejts jelezni, hogy milyen volt a ,,kínálat a piacon". :)

2011. nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
Azt akartam még írni, csak lemaradt, hogy jó éjt és nem tudom, hogy tolakodásnak veszed-e, de kíváncsi vagyok, hogy mit reagálsz rá, ha a későbbiek során is szeretnék írni. Szóval? (De tényleg ne gondolj rólam rosszat. :) )
2011. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen írok holnap(ma) is:) Addig is jó éjt:)
2011. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!