Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak rossz helyen keresgéltünk eddig....
2011. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én nem keresgélek sehol. Nem vagyok egy parykirálynő, sőt nagyon nem vagyok az. Bár itt nem is nagyon keresgélnék.

Mondhatni, hogy várom a csodát.

2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
szóval a discoban nem keresgélnék
2011. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:

Én mondjuk járok bulizni, de discoban nem jó ismerkedni.

Suliban is próbáltam, de ott mindig bekavart valaki.

Neten is megpróbáltam, de eddig ott se sikerült....

2011. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Ne csináld már:) Az utcán nem szoktak leszólítani? Vagy mindig csak a bunkók próbálkoznak? 22F

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:

"Mondhatni, hogy várom a csodát."


Te megteheted, mert lány vagy:)

2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy én is próbálkoztam a neten. És találtam is olyan lányt, aki nekem tökéletesen megfelelt. Csak hát a távolság... 1x azért találkoztunk:) 22F
2011. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:

Csak ez a csoda elég régóta késik. De végülis a 4 fal között is érhet meglepetés.

Amúgy Te is várhatsz, mert mi van ha holnap az öledbe huppan egy lány és megtörtént a csoda, csak várni kellett.

2011. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
A netes talival ugyanígy jártam, azt éreztem, hogy megtaláltam a nagy őt, tőlem 200 km-re, aztán még messzebb költözött....
2011. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:

Le szoktak szólítani az utcán, de inkább csak úgy szórakozásból. Köszönnek, szólnak, h "Csinos vagy!", de semmi egyéb.

Bunkón inkább discoban szoktak viselkedni. Túl sokat meg akarnak engedni maguknak, és csak egy estére terveznének velem a legtöbben.

De én rendes kapcsolatot szeretnék....

2011. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!