Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
Te még jó helyzetben vagy:D
2011. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:

"Mikor lesz valakim?"


Holnap. Menj nyisd ki az ajtót.

2011. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
értelmes lányt egyetemen vagy munkahelyen ismerhetsz meg, amúgy ritka :)
2011. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 DiMalto ***** válasza:
így soha,főleg ha a lányoknak is hangoztatod h "átlagos" nőt keresel....sokuknak sértő h átlagos,hisz mindegyik kicsit különlegesnek akarja hinni magát :))))))
2011. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
DiMalto bizony:) A lányok szeretik a bókokat:)
2011. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:

Nem értem....

Annyi srác állítja, neki nem kell cicababa, ők értelmes, kedves, aranyos lányt szeretnének. Aztán mikor megjelenik egy kedves, aranyos értelmes lány, akkor egyszerűen észre se veszik.

Nem álltalánosítottam, biztosan vannak kivételek, de én eddig ezt tapasztaltam...

17/L

2011. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
*nem általánosítottam
2011. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
nem hangoztatom előttük... én észreveszem. elég sok 17-23 év közötti cica lány ír .. most nem magam sztárolom, mert nem ez a divatcsótány vagyok, de nem érdekelnek ők, mint kapcsolati lehetőség, nem fognak meg semmivel. nincs bennem az az érzés irántuk, hogy hoppá, ő tényleg tetszik.
2011. nov. 13. 17:26
 9/86 anonim ***** válasza:
,,Lassan 1 éve szingli vagyok." Más 21 éve az, szóval még így is jobb helyzetben vagy, mert más még át se élte azt az érzést, hogy milyen valakivel együtt lenni.
2011. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Hát akkor rosszul tapasztaltad. Ugyanis a fiúk nagy részének pont, hogy a normális lányok tetszenek és velük szeretnének komoly kapcsolatot kialakítani. Amit te írtál, az csak a kis részre igaz. 22F

2011. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!