Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:

"Te is várhatsz, mert mi van ha holnap az öledbe huppan egy lány és megtörtént a csoda"


Az szép lenne:) Majd nyitott szemmel járok holnap a nagykörúton:D

2011. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Pedig nekem most az utca és a tömegközlekedés a célterületem:) Igaz itt nehéz ismerkedni, de hátha sikerül. Egy szemezés+mosoly sokat jelent és akkor lehet kezdeményezni:)

2011. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:

Ez a helyes hozzá állás! :)

Aztán el ne felejtsd megírni, hogy barna, feket, szőke vagy vörös lány a szerencsés.:D

2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:

Tudod, én egy kisvárosban lakom, szóval itt a tömegközlekedés nemigen jöhet szóba... Jó is lenne..

Esetleg egy másik hasonlóan jó tipp?

2011. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Melyik megyében laksz? Nincs a közelben valami nagyváros?

2011. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:

ma 21:04!


:D Azért nem megy ez ilyen gyorsan:D Kettőn áll a vásár:)

2011. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:

Könyvtár?


Bár ha a tömegközlekedésen van esély ismerkedni, akkor komolyan kihasználom a helyi bérletet. :)

2011. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
Legyünk optimisták: jó lesz az a vásár! :D
2011. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
Szlovákiai vagyok, Párkányban lakom (Esztergommal szemben). Sajnos, nincs a közelben nagyváros, és még a suli is helyben van.
2011. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
Néha nyáron, mikor olyan a kedvem, leülök a sétálóutcán egy padra és rajzolok, hátha esetleg ilyenkor, de maximum megbámulnak.
2011. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!