Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.

Mondasz valamit.:)

Sokan mondták, olyan vagyok, mintha beképzelt lennék, de csak amég meg nem szólalok.Utána már aranyos.

A suliban van egy srác, aki bejön, de talán én neki nem. A haverjai néha beszólogatnak olyanokat, h"Sexy bitch!", de ezt meg nem tudom mire vélni....

2011. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad

Tudod, milyen aranyos vagy? :) Nagyon jólesett, amit írtál. :)

2011. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
Valami alapja biztos van azoknak a beszólogatásnak.....:D
2011. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:

Lehet... :D

Hallottam pár srácról, bejövök nekik, de mivel csak mások mondták, nem ők, úgy hittem is meg nem is...

Néha rámjön az önbizalomhiány, és akkor nem hiszem el, hogy tényleg tetszem valakinek, de ebben a korban ez állítólag normális...

2011. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:

Köszönöm:) Mondták már páran:D De ez nem éppen előny. Ezért ezt inkább elrejtem majd az ismerkedés alatt/közben. Nem a "barát kategóriába" akarok bekerülni:)


"A haverjai néha beszólogatnak olyanokat, h"Sexy bitch!""

Nem valami kedvesek...

2011. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:

El kell kerülni, hogy önbizalomhiányod legyen és sínen vagy, mondjuk könnyen dumálok, mert az önbizalmamon lenne mit fejleszteni.

Látod-látod, egy csomó mindenkinek bejössz, még választhatsz is a hódolok között. :D

2011. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:

Először engem is kiakasztott, de a barátnőim szerint ne vegyem komolyan. Merthogy sikerült beindítani a fantáziájukat, azért szóltak be.

Pedig nem öltözöm ribancosan....

2011. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
Már dolgozom az önbizalomfejlesztésen, csak sajnos eltervezni könyebb, mint véghez vinni.
2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az aranyos dologgal nem minden lánynál kerülnél a barátzónába. Nálam tuti többet jelentene.

De ez is lány függő, meg attól függ, hogy hogyan áll hozzád.

2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Ne is vedd komolyan:) Ez is csak egy jelzés feléd, hogy jó csaj vagy:) Ha ronda lennék, akkor nem szólogatnának be neked ilyeneket, ebben biztos lehetsz...

2011. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!