Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már valakim?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és 10 hónapja vagyok egyedül.Egyszerűen nem találok magamnak senkit, mert aki tetszene az foglalt, akinek meg én jövök be az nekem nem.A munkahelyemen nem tudok ismerkedni mert a legtöbb pasi, aki bejönne,az nős.Diszkóban se szeretek, a neten is rossz tapasztalataim voltak.Már kezdek belefáradni ebbe a keresgélésbe.Tudom, hogy a nagy ő nem fog magától becsengetni hozzám, de ha kimozdulok se találkozok vele:( Ráadásul így az exemet se tudom elfelejteni, már azon gondolkodom, megkeresem, hogy béküljünk ki.De az naon megalázó lenne...Mit csináljak?
2009. szept. 5. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sablonos leszek, de igaz: Minél jobban görcsölsz arra, hogy legyen valakid, annál jobban nem lesz. Egyszerűen élvezd az életet. Egyszer úgyis rádtalál a szerelem, ha úgy van megírva. Én pl. másfél évig voltam egyedül, de nem akartam magam mellé mindenáron valakit. Élveztem az életet, barátnők, néha egy kis szórakozás, túrák, fagyi, zene, finom borok :) És tudtam, hogy majd eljön, ha el kell jönnie. Eljött :)

23/L

2009. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenesetre kár hogy fiatalabb vagyok,de azért fel a fejjel majd találsz valakit!

17f

2009. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én is ebben a helyzetben vagyok. Csak sajna nem 10 hónapja, hanem több...
2009. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hagyd abba a keresgélést! ha görcsölsz rajta, nem jön össze....amint feladod, jönni fog valaki, akire nem számítasz...közhelynek tűnik, de én már több mint két éve vagyok a vőlegényemmel, akivel így találtunk egymásra, azelőtt évekig görcsöltem rajta, h mikor lesz már szerelmem....
2009. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb vagyok Tőled 3 évvel, fiú és 4 éve nincs barátnőm.:(

Nagyon szeretnék Én is már egy társat Magam mellé.

Öntelt gyökér alakoknak mindig jut nő, ráadásul néha irreálisan jó nő.:S A normális srácok meg felfordulhatnak a csajok felől.:S

2009. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

15 26 igazad van!

17f

2009. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!