Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha valakim? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha valakim? Lent.

Figyelt kérdés

Nem dohányzok. Nem iszok, bulizni maximum 2 havonta egyszer járok. Próbálkoztam lányoknál, de mindegyiktől kosarat kaptam. Pl. volt olyan lány, aki a családjának is bemutatott, majd mondta, hogy neki nem kell senki. Nem ARRA hajtottam egy lánynál sem.

Nagyon el vagyok kenődve. Kezdem feladni a reményt, hogy örökre magányos leszek! :(

20/F


2010. nov. 9. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most én is pont azt érzem, hogy soha nem lesz senkim. De ez a pillanatnyi rosszkedv miatt van :) 20 évesen egyikőnk sem késett le semmiről. Nekem egy komoly kapcsolatom volt, ami óriási csalódást okozott, szóval ezért érzem azt, amit. De előbb vagy utóbb megtaláljuk a megfelelőt. Addig meg a rossz napokat túl kell élni.
2010. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu... 22 f. Ezek szerint magányra születtünk. :(
2010. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ott semmi gáz egyikötöknél sem! Vannak olyan férfiak akik egyedül élik le az életüket de az nagyon ritka és ott más gond lehet. Nem kell elkeseredni föleg meg 20, 22 évesen szerintem. Sokan csak 30-40 évesen is de megtalálják életük szerelmét.. nyugi nem lesz gáz..sok szerencsét! 19 F
2010. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
vegyél egy kutyát
2010. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Külsőddel nincs gond?
2010. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én pont úgy vagyok, mint az 1. kommentelő, és tudod mit? Teszek az egészre! Miért igazodjak az általánosan elfogadott normához, miszerint az az elfogadható,ha 20 évesen x-kapcsolaton már túl vagy, és jelenleg is fut egy. Miért? Oké, hogy mindenki boldog akar lenni...de vegyétek észre, mennyi olyan dolog van, amire fiatalon van igazán időd, és nagyon jó! Ilyenkor még a legtöbbünk a szüleinél lakik, a keresetét félre tudja tenni...és lehet utazgatni, nyelvet tanulni, hangszeren tanulni stb.

Én nem kesergek azon, hogy nincs párom, helyette próbálom hasznosan eltölteni az időt. Majd úgyis lesz, egyellőre az alkalmi dolgok is megteszik :D

2010. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

jajj mit siránkoztok már...

hétvégenként tessék kimozdulni a házból!menjetek el bulizni,és majd szépen lassan majd jön egy csaj is..

2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Persze, az alkalmi dolgok betöltik az üres helyeket, egy ideig boldoggá tesznek, de én utána csak még üresebbnek érzem magam. Ezek nem tudják helyettesíteni azt, hogy valaki szerelmes belém...

(első voltam)

2010. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy én csaj vagyok és nem pasi :D
2010. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is pont így vok vele, mint az utolsó, csak én fiú vok. Alkalmi dolgok nagy ritkán összejönnek, de a külsőm miatt semmi több :(
2010. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!