Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha valakim? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha valakim? Lent.

Figyelt kérdés

Nem dohányzok. Nem iszok, bulizni maximum 2 havonta egyszer járok. Próbálkoztam lányoknál, de mindegyiktől kosarat kaptam. Pl. volt olyan lány, aki a családjának is bemutatott, majd mondta, hogy neki nem kell senki. Nem ARRA hajtottam egy lánynál sem.

Nagyon el vagyok kenődve. Kezdem feladni a reményt, hogy örökre magányos leszek! :(

20/F


2010. nov. 9. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19:29-es, csatlakozom. 21/f
2010. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

19:29-es :)


Lehetne egy ilyen klubot is alapítani :)

2010. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen egy másik kérdéshez már írtam klub neveket, de ez is jó:)
2010. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mondom nem lesz gáz nyugi már nemkell depresszióba esni mert nincsen senkitek.. 19F
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

19:43 - A külső normális, nem vagyok kövér meg semmi ilyesmi.


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 10. 19:48
 16/17 anonim válasza:

szerintem nem csak a pasiknak vannak ilyen gondjaik... én lány vagyok, és kb. ugyanez a szitu, nem iszok, nem cigizek, és nem is igazán bulizok... próbáltak már rávenni a ismerőseim, hogy menjek velük bulizni, de én nem tudom megérteni, hogy mi abba a jó, ha a sárga földig leiszom magam... most ez a menő, de hogy miért...

igaz, én molett vagyok, de ismerek olyanokat, akik nem azok,mégis hasonló cipőben járnak. 19/L

2010. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én ritkán (2 havonta egyszer) elmegyek bulizni, de a belépőn kívül nem költök másra. És azért megyek, hogy ne beszéljenek a hátam mögött, hogy nem járok sehova. Én a mai napig nem értem mi jó a cigiben, az ivásban és minden egyéb más káros dologban.
2010. nov. 12. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!