Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:

Sajnos, én eddig szinte csak az általam leírt kategóriával találkoztam...

De jó hallani, hogy vannak, akik nem ilyenek. Már csak találkozni kéne eggyel....

2011. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Ezek szerint te is rossz felé keresgélsz... De nem szabad feladni, én se adom fel. 22F

2011. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
Én se adom fel, de olyan irigylésre méltó, mikor mások a barátjukkal mászkálnak én meg ott vagyok egyedül, de ami késik, nem múlik. És tényleg csak azt az egy személyt kellene megtalálni....
2011. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van. Nem szeretném feladni én sem, csak még egyetlen kapcsolat sem jött össze eddig.
2011. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:

Figyeljetek. Én is kicsit "szarul" érzem magam, mikor meglátok egy boldog párt. Ezzel nem lehet mit csinálni. Feladni viszont nem szabad:) Mondjuk nekem is szoktak olyan pillanataim lenni, amikor úgy érzem, hogy nehéz nagyon...

22F

2011. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
Igazad van, fő a pozitív hozzáállás és tessék mosolyogni, mert nem tudhatjuk, hogy mikor szeret bele valaki a mosolyunkba. :)
2011. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki kicsit kellemetlenül érzi magát, mikor látja, mindenkinek sikerül, csak neki nem.

Pláne, mikor az ember azt se tudja, mi az oka.

Szép vagyok (még mielőtt valaki azt mondaná, biztos ronda), de valahogy nem sikerül összejönni senkivel.

Talán majdcsak....

2011. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:

ma 20:31!


Így van:)

2011. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:

Valaki ránk is vár, ez biztos, csak meg kell találni.

Nem mondom azt, hogy modell szépségű vagyok, csak olyan átlagos, de én is olyan vagyok, mint amit írtál, hogy eléggé gondolkodóba esek, hogy 21 éves létemre mi lehet velem a gond.

2011. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:

ma 20:33!


Igaz. Nem feltétlen csúnya, akinek nincs párja. Megértelek, én se vagyok ronda, mégis egyedül vagyok. Nálam nagyban közrejátszik, hogy nem járok diszkókba... Ezzel egy potenciális ismerkedős hely kiesik. Marad a közlekedé/utca stb. Ott meg nem könnyű. 22F

2011. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!