Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D !


Tudom hol van, voltam is már ott. Szép a főtér:)

Miért nem jössz át Esztergomba? Nem egy hűdenagy város, de sok ember megfordul a központjában. Budapestet azért nem javaslom, mert akkor már abból már távkapcsolat lenne...

2011. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
-már
2011. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:

"Legyünk optimisták: jó lesz az a vásár! :D"


Te optimistább vagy, mint én:D Sajnos ez nem egy olyan vásár, ami hamar megtörténik. Sokáig keresgélni, amíg ténylegesen tudok is vásárolni:)))

2011. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:

Jó hogy optimistább vagyok, mert nem rólam van szó, hanem Rólad. Másokkal sokkal pozitívabb vagyok, mint a saját ügyemmel.

Ezt a mondatod nagyon aranyosan megfogalmaztad, megemelem előtted a képzeletbeli kalapomat! :D

2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:

Igen, járok néha Esztergomba is. Találkoztam egy-két helyes sráccal, de csak szemezés, esetleg mosoly volt, nem szólítottak meg.

A másik problémám: álltalában 40-50 éves pasik szólítanak meg. Kicsit kellemetlen, hiszen csak 18 leszek.

Helyes 20 körüliek miért nem?

2011. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:

ma 21:20!


Köszi:) Majd meglátjuk mi lesz. Mindenesetre én próbálkozni fogok:)

2011. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy látszik rajtad hogy van benned tartás és ezért nem közelednek hozzád?

(Legalábbis én saját magamról már erre is gondoltam, mert mi van lehet hogy komolynak és keménynek tűnök, holott ha megismernének lehet, hogy pozitívan csalódnának bennem.)

2011. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D!


Az tényleg kellemetlen. Más tanácsot nem tudok adni. Viszont egyet mondhatok. Szép vagy, normális vagy, ha neked nem lesz barátod, akkor senkinek...

2011. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
- lehet
2011. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 A kérdező kommentje:
disco, szórakozóhely , haverokkal szoktunk járni hetente, kéthetente.. de nem egy éjszakás kapcsolatot akarok:S
2011. nov. 13. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!