Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szingli vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem, de kicsit válogatós vagyok. Cica babák nem érdekelnek, már volt bennük részem. Az átlag lánnyal megismerkedem tuti, hogy 2 héten belül valakivel jár, vagy eleve van pasija. Már kezdek félni, nem is lesz senkim. 20 F
2011. nov. 13. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:

Naná, hogy léteznek:) Nem mondom, hogy én vagyok rá a példa, pedig de...:D(szerény is vagyok igazából)

Holnap még csak megnézem, hogy mit lehet kapni:D Biztos, hogy nem lesz vásár...:)

Önbizalmat meg nem lehet venni. Úgyhogy igenis higgyétek el, hogy jó csajok vagytok. Szerintem ti se lesztek sokáig parlagon...:)))

2011. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
A szerénységed (is)lebilincselő, humorért se kell a szomszédba menni, körülötted a lányok nem tudják mi a jó. :)
2011. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:

ma 22:39!


Köszönöm, de azért ne túlozzál!:) A körülöttem lévő lányok pedig azért nem tudják, hogy mi a jó, mert nincsenek körülöttem lányok:D De tényleg...

2011. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:

Na ne akard bemesélni, hogy potenciális jelentkező sincs, mert valahogy erősen kétlem....:)

Amúgy átérzem a helyzet komolyságát, mert én is hiányolom magam körül a fiúkat, illetve nem is kellenének többes számban, elég lenne egyetlen egy. De azzal az eggyel mindent meg tudnék beszélni és az összes hibámmal együtt elfogadna. Meg mondjuk lehetne őszinte és csak olyan dolgokat várnék el tőle, amit én is nyújtani tudok.

2011. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:

Pedig esküszöm, hogy nincs:) Ez is a baj, hogy nincs nagy haveri társaságom, sőt, kicsi sincs...

És nálad nincsenek jelentkezők? Suliban vagy máshol?:)

2011. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:

Baráti társaságom nulla, nincs.

Az egyetemen az évfolyamban kemény 10 srác van, de egyikre se tekintek olyan szemmel plusz fiatalabbak tőlem és ráadásként a társaság fele meleg.

Szórakozni meg nem járok sehova, mert a diszkóktól többre értékelném a beszélgetéseket.

2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:

"ráadásként a társaság fele meleg. " Ez komoly? Milyen szakra jársz?:D

Mivel egyetemek többnyire csak nagyvárosokban vannak, így biztos tudnál az utcán vagy valahol ismerkedni.:)

2011. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:

Pedig esküszöm, hogy így van. :) Ha nem a saját szememmel látom, hogy csókolóznak, el se hiszem. A szak nevét nem írnám ide ki, mert soha nem lehet tudni, hogy ki olvassa ezt az oldalt.

Egyetemi városban tanulok tényleg, de én nem vagyok olyan, hogy most odamenjek bárkihez.

Rossz felfogás tudom, de én azt várom, hogy egy fiú kezdeményezzen nálam. Tudom, olyan konzervatív maradi vagyok, de én még hiszek az ilyesmiben. :)

2011. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

Az kemény...

Megértelek, hogy nem írod le, igazából mindegy is. Csak a melegek miatt kérdeztem:D


"Rossz felfogás tudom, de én azt várom, hogy egy fiú kezdeményezzen nálam. Tudom, olyan konzervatív maradi vagyok, de én még hiszek az ilyesmiben. :)"


Nem rossz felfogás. Ennek így is kell történnie. Csak az a lényeg, hogy te is kivedd a részed belőle:) (szemezés, mosoly):)

2011. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

Persze tudom, hogy kell a másik félnek a pozitív megerősítés, csak odáig el kellene jutni, hogy ilyet tudjak csinálni. :) Mármint én nem fogok senkire rákacsintani, meg ilyesmi, tegye meg ő az első lépést.

Tényleg, Te hogy adod valakinek a tudtára, hogy bejön Neked?

2011. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!