Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rendes lány ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes lány ezen a tetves világon?

Figyelt kérdés
Rendes lánya latt értem azokat,akik nem részegednek le a diszkóban és nem k*ratják szét magukat.
2011. ápr. 19. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:
*tiszteletre méltó. Bocsi.
2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
100%
hát az igaz, de meg kell tartani az ilyen dolgokat magadnak és olyan lánynak átadni aki értékeli. :) én spec. elolvadnék és szerintem azért nem egyedül vagyok, szóval szerintem megérni várni és keresni. :)
2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 A kérdező kommentje:
De több ilyen nő van,mint pasi. Én kézzel-lábbal akarok egy barátnőt. De úgyis csak a sok ribi van.
2011. ápr. 19. 16:03
 44/125 anonim ***** válasza:
100%

Én napietus.blog.hu válasza:- val értek egyet!

Amíg te nem tudsz változtatni a begyöpösödett gondolkodásodon , addig ne is várj változást. Ha meg rib@nc lányok találnak meg, azokkal meg nem érdemes foglalkozni gondolom azért előbb észretudod venni milyen tulajdonságaik vannak, akkor meg felesleges értük teperni a továbbiakban.

Vannak normális lányok, csak tudni kell észrevenni. Sajnos te is a fusztrált hímekhez kezdessz hasonlítani, de úgy látom azért még van mit rajtad változtatni. Viszont a változás a te kezedben van, rajtad áll, hogyan akarsz változtatni az életeden, és főleg a gondolkodásodon.

És én sem állnék egy olyannal szóba, aki már elsőre ribäncnak néz.. Úgyhogy nem kell az általánosítás. Én is mondhatnám, hogy szinte minden férfi csak a szexet akarja, meg mindegyik bu.nkó.. DE mivel nem ismerem a z összes férfit vagy legalább a felét, addig én sem mondhatom ezt a kib....tt általánosítást:)!

2011. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/125 A kérdező kommentje:
nincsenek normálisak.
2011. ápr. 19. 16:13
 46/125 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

nincsenek normálisak.



Addig nem is lesz, amíg csak a rib.ncokat veszed észre, tudod a homály és a köd nagyon eltudja lepni az emberi agyat és hajlamosak vagyunk ilyenkor csak a rosszat észrevenni..

2011. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 A kérdező kommentje:
Pláne,ha csak rossz van.
2011. ápr. 19. 16:16
 48/125 napietus ***** válasza:
100%

"nincsenek normálisak" erre mondaná egyikismerősöm: "akkor b*sszál egyedül, majd meglátod, milyen keserves az" :P:D


viccet félretéve: min1, mit mondunk, ugyanazt a nótár fújod. nem jutunk így előre, és ennek így semmi értelme nincs. ezek után nem csodálom, hogy az értelmesebb lányok, akik nem úgy vannak vele, hogy mindegy, csak legyen valami a lába között, kerülnek messziről...

2011. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:
100%

kérdező kommentje:

Pláne,ha csak rossz van.



A te agyadban igen

Amíg nem jut el az agyadig minden egyes szó amiket leírtunk, addig ne is várj változást, csak rosszabb lesz.

Hiába mondunk mi akármit, ha a szavunk semmit sem ér ezt neked kell lerendezni.

2011. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:
0%
tegnapelőtt kihalt az utolsó is, szóval baszhatjuk- a sok loty*ót-...
2011. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!