Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rendes lány ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes lány ezen a tetves világon?

Figyelt kérdés
Rendes lánya latt értem azokat,akik nem részegednek le a diszkóban és nem k*ratják szét magukat.
2011. ápr. 19. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én vagyok az egyik :)
2011. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
14%
Vannak, de azok csúnyák és kövérek.
2011. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
100%
vannak, csak ritkák. : )
2011. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 A kérdező kommentje:
Manapság nem igen vannak. Hála a médiának. :S
2011. ápr. 19. 14:34
 5/125 anonim ***** válasza:
45%
a normális lányok is szoktak inni bulikba
2011. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
100%

Ne diszkóba menj, és máris látni fogsz -.-'

Aki nem olyan, attól még nem kövér! Én se vagyok egyik se!

Na meg ne legyenek túl nagy elvárásaid (a média után).

2011. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
50%
azért ez már annyira túlzás...olyan sok ember nyavalyog és asszociálja a kettőt. Az hogy egy csaj sokat jár buliba lerészegedni az egyáltalán nem jelenti azt hogy mindenkivel hajlandó is megk*ratni magát. Tudom hogy nagyon sok ember azt állítja hogy így látja, de én személy szerint egyáltalán nem így vettem észre. Attól még hogy egy csaj szereti az átlagnál esetleg még erőteljesebben is elengedni magát, bulizni és erőteljesen vedelni attól függetlenül még 90% a valószínűsége annak hogy tartja magát a saját tisztességes erkölcsi elveihez és nem fetreng csak úgy akárkivel össze.
2011. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
100%
van!! aki keres talál! :) csak kitartás. Egyébként ha magamat nézem, én sem szoktam részeg lenni, szét ******* magamat meg végképp nem. nekem többet ér valami nyugis helyen jó beszélgetések, viccelődések jó társasággal. Egyébként szerintem ez azon múlik, hogy az ember megtud-e húzni egy erkölcsi határt és mennyire tud hozzá ragaszkodni. Szóval engem pl kifejezetten frusztrálna ha mások esetleg olyan állapotban látnának, hogy mondjam, nekem az nem férne bele.
2011. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 A kérdező kommentje:
Kevés az ilyen felfogású lány. A többséget inkább nem is minősítem.
2011. ápr. 19. 14:39
 10/125 anonim ***** válasza:
100%

14:31-es válaszolónak_ Hogy te mekkorra egy b..m vagy!

Tehát szerinted a csúnya, dagi csajok a rendesek, akkor a szép csajok meg ku..ák, rib..ok???

Igenis vannak, csak jól körül kell nézni és nem biztos, hogy jó helyeken keresgélsz!!

2011. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!