Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rendes lány ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes lány ezen a tetves világon?

Figyelt kérdés
Rendes lánya latt értem azokat,akik nem részegednek le a diszkóban és nem k*ratják szét magukat.
2011. ápr. 19. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:
100%

Pasim azt mondta, hogy a csajok 10%-a rendes csak. akik olyanok, hogy szeretik, tisztelik a párjukat. Nem isznak, nem dohányoznak, és nem ment át rajtuk a fél falu/város.A többi 90%-a ezeknek az ellentéte. Most akkor döntsd el, hogy ez igaz-e.

Amúgy szerintem én rendes vagyok. Nem iszok, nem dohányzom sőt még nem feküdtem le fél faluval. Sőt még vékony is vagyok. Szóval az nem igaz,hogy a rendes lányok csak kövérek lehetnek:p

2011. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 anonim ***** válasza:
33%

hát szerintem a lányok 70-80 %-a egy kurv@..tapasztalatból mondom. sok olyan lány van akinek van barátja és másoknak meztelen képeket küldözgetnek(barátomnak)és tényleg ha elmegy discoba a többsége szobára vagy wcre megy.. :d

ritka nagyon sajnos az olyan lány... :S

én nem járok discoba, nem iszok, nem cigizek, vékony vagyok, szoliba járok, nem vagyok rusnya..de folyton a baráom miatt csak ilyen kurv@k vesznek körül, mert mind rá tapadnak..de hála szeret engem :D szal jaja..aki keres az talál..

2011. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/125 A kérdező kommentje:

"még nem feküdtem le fél faluval" -mivel városban laksz. :)

Csak vicc volt. Hol vannak a rendes lányok,akik értékelik pl,ha együtt nézzük a naplementét?

2011. ápr. 19. 14:49
 14/125 anonim válasza:
100%
Én is rendes vagyok, meg a szűkebb baráti köröm is az (és nem vagyunk kövérek, se csúnyák), csak a csapat nagy része már megtalálta a párját. Szóval vannak normális lányok, csak megfelelő helyen kell őket keresni. Talán keresztyén rendezvényeken megéri keresgélni. Ott komolyabb gondolkodásúak remélhetők.
2011. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/125 anonim ***** válasza:
33%
nincsenek...pedig mekkora érték lenne találni ilyet...
2011. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/125 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok bulizni,nem iszom,nem dohányzom.

Kijártam a sulit,leérettségiztem,szakmát tanultam.

4,5 éve párkapcsolatban élek,boldog vagyok.

És örülök neki,hogy rólam semmilyen hírt nem tudtak soha terjeszteni,meg h ez meg az huzogatott.

Nekem a párom volt az első az életemben aki úgy ért hozzám mint ahogy nőhöz szoktak.

És még mindig nagyon szeretem őt!

2011. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/125 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, vannak, keresd őket a tanulószobákban, könyvtárban 20/L egyetemista.
2011. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/125 A kérdező kommentje:
na,ja. :S
2011. ápr. 19. 14:59
 19/125 anonim ***** válasza:
0%
a lányok 90%-ra egy undorító k.rva....van rendes lány is, de csak a 10%....sajnos én próbáltam keresni, de nem találtam eddig még rendeset....volt, akiről azt hittem, hogy na ő az a tipikus jólány, visszafogott, nem k.rva, aztán kiderült róla h nagyobb rib.nc mint a többi kifestett barátnője együttvéve....erre nem lehet mit mondani :S
2011. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy rossz helyen keresed őket. Pedig léteznek. Keress valamilyen szabadidős klub-ot, túrázós társaságot, ilyesmit. Ne a diszkóban keresd őket.
2011. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!