Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rendes lány ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes lány ezen a tetves világon?

Figyelt kérdés
Rendes lánya latt értem azokat,akik nem részegednek le a diszkóban és nem k*ratják szét magukat.
2011. ápr. 19. 14:31
 71/125 A kérdező kommentje:
Az lehet a baj,hogy túl rendes vagyok. Ha tajparszt lennék,akkor talán lenne nőm. De az nem én lennék.
2011. ápr. 22. 11:57
 72/125 anonim ***** válasza:
100%

"Én voltam a világ legrendesebb lánya, amig a pasim meg nem csalt és porig nem alázott!

Azóta azt mondom nem éri meg!"


Világos, másnak add vissza azt, amit nem is ő követett el.

Egy darabig én is hittem így, mint te. De valójában a jelenlegi hozzáállásod nem éri meg. Majd rájössz idővel.

2011. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 anonim ***** válasza:
100%

Az összes pasi erre panaszkodik, de ha talál rendeset még se becsüli meg mert a miniszoknyás nagymellű szétszolizott ribire csábul el. Most akkor miről beszélünk??? Az ex is egy ilyenért hagyott el. Azóta a csaj már 4x megcsalta, most jött rá hogy ilyet mint én nem talál, de már késő... az a vonat elment! Most legyen boldog a másikkal hisz az kellett neki!

Én sem találok normális pasit, mert a többsége drogozik, iszik, bunkó köcsög veri a nőket és az olcsó numerára hajtja a csajokat a bulikban. Ez az igazság!

Hol vannak a romantikus, rendes srácok? Aki virágot hoz, aki rám figyel és nem a kirakott mellű k****-ra, aki szeret kirándulni, akikkel együtt lehet megnézni egy jó filmet, vagy akár valóban a naplementét is! Akivel még a bevásárlás is öröm!

Nemcsak a nők vannak elk***sodva, a pasik is elbunkósodva! Ha első randin nincs szex, ott is hagy...Undorító ez a mai világ, hányok tőle...

2011. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 A kérdező kommentje:
Vannak rendes pasik,de azok labdába se rúghatnak a nagydumás,tahókkal szemben. :S
2011. ápr. 22. 12:07
 75/125 anonim ***** válasza:
vannak, csak tudod senki sem figyel rájuk..egy buliban 10/6 ilyen, csak szemüveges, esetleg nincs bombaalakja, stb. aki meg bombaalakú, gyönyőrű, az meg megteheti hogy ku*váskodjon, nemde?
2011. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim ***** válasza:
100%

12:02!


Nem másnak akarom visszaadni, nem lennék képes igy viselkedni mással ahogy velem tették, csak változtatni mert nem kifizetődő jónak, rendesnek és becsületesnek lenni és ez sajnos az élet minden területére jellemző!

2011. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 anonim ***** válasza:
csak hát én ilyen vagyok, nem tudok más lenni...
2011. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 A kérdező kommentje:
Nekem nem számít a kinézete. Legyen romantikus,okos,aranyos. Ennyi.
2011. ápr. 22. 12:17
 79/125 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyenek akik szüzek. Nem isznak, nem drogoznak, nem cigiznek, és csak az igazival fekszenek le és vele is csak majd akkor ha eljön az ideje.
2011. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 A kérdező kommentje:
Sajnos,nagyon kevés van. De legalább még van. :)
2011. ápr. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!