Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rendes lány ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes lány ezen a tetves világon?

Figyelt kérdés
Rendes lánya latt értem azokat,akik nem részegednek le a diszkóban és nem k*ratják szét magukat.
2011. ápr. 19. 14:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 A kérdező kommentje:
Miért? Mit mondjak? Azt mondhatom,hogy a fiúk közt is van rendes.
2011. ápr. 22. 15:43
 112/125 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:43


Akkor mi sem egyszerűbb: a lányok között is pont ugyanúgy van rendes.

2011. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/125 anonim ***** válasza:
61%
mostani lányoknak csak az kell hogy valaki fizessen nekik egy két kört a diszkóban, aztán meg szépen oda simitják a seggűket a bránerhez, és aztán már be is ráncigálják a fiúkat a wc-be hogy utánna ismét fizessenek nekik, már nagyon nehéz találni normális rendes lányt:S
2011. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 anonim ***** válasza:
100%
ne általánosítsatok már... 16 éves lány vagyok,ismerőseim 90% rendes lány,és nem talál rendes fiút.az egész attól függ hogy milyenek az ismerőseid.
2011. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/125 anonim ***** válasza:
100%
akkor össze hozhatnánk valamit,:) mert én sem találok rendes lányt sehol sem
2011. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/125 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves koromig nem kelettem egy srácnak se! Pedig állítólag szép vagyok, és kedves, melegszívű, bár kissé zárkózott. Nem volt valami izgalmas életem. Inkább csak tanultam időm java részében. Soha nem hívtak el még kirándulni se.


Végül találkoztam a a barátommal, aki szeret, megbecsül. És végre eltudok menni kirándulni, és nem az számít, hány srácon furulyáztam a hétvégén, végre nem azt kell hallgatnom ,hogy a lányok mekkora lotyók a srácok meg mekkora kis fütykösök :)


Sokáig a kutyát se érdekelte, hogy szeretek főzni, és tudok hímezni, varrni... mert az unalmas. Hogy kirándulni jobban szeretek, mint egy diszkóban riszálni. A rockkoncertek füstös hangulata... :) Ez az én világom!

Vannak rendes lányok, csak mi nem hirdetjük magunkat. A fiúknak csak annyi esik le, milyen szürke kisegér! És ha valaki veszi a fáradságot, akkor meglepődik, hogy ebbe a lányba több van mint ami...


De mivel a "rossz" lányok jobban hirdetik magukat, így minden figyelem rájuk irányul, és a normális megmarad szürkének és unalmasnak, amíg valaki fel nem fedezi.

2011. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/125 anonim ***** válasza:
49%

Nincs!


Azok valahol egy másik galaxyisban élnek....

2011. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/125 anonim ***** válasza:
100%

na hát van válasz bőven..de azért én is írok xd

sztem is van még "normális" lány ezen a tetves világon.

én pl. kövér nem vagyok, szépségkirálynő sem,de azért nem panaszkodhatom, és 17 éves koromra még sosem voltam részeg...még buliban sem iszom (nem tudom miért muszáj inni ott, na mindegy) ja és szűz vagyok, pedig egyáltalán nem lenne muszáj az lennem:)) aztán ezek után mindenki döntse el, milyen lány vagyok.

amugy meg baromi sok a ribi, kis álnok dög, de nyugalom, majd csak találsz valakit aki "tökéletes" lesz számodra! :)

2011. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 anonim ***** válasza:

1. Van.

2. Mielőtt egy egész másik nemet vád alá fogsz, inkább gondolkodj el azon, mi a helyzet a sajátoddal. Gyilkos, erőszakos, agresszív, iszákos, szexmániás (a kur** szinonimájaként), sőt még homokos is, na vajon melyikből van több, nőből vagy férfiből? Gondolkodj csak el vajon ha az egyik nem teljesen kipusztulna, vajon melyik világ lenne az amelyikben szívesebben élnél? Ahol csak nők vagy ahol csak férfiak vannak? S melyik világ lenne a jobb?

2011. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/125 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, nincs kedved megismerkedni???
2011. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!