Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan lány a világon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány a világon, akinek az a legfontosabb, hogy szeressék? Aki ezzel is beéri?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aki nem éri be ezzel, az mit akar? Nem derült ki a kérdésedből.
2011. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos, hogy vállalható legyen az aki szereti, nemárt napi rendszeres fogmosás fürdés és a ruhát mosása.
2011. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy érted aszexuális?
2011. febr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
gondolom egy elkeseredett 17-8-as éveiben járó fiú tette fel a kérdést , mert nem tartja magát elég jóképűnek vagy nem is az és úgy gondolja hogy csak a jóképű pasik , szex , bulik érdeklik a lányokat
2011. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen lány egyre kevesebb van, helyettük jönnek az olyan lányok, akik más lányokkal akarják kinyalatni magukat, mert "kíváncsiak".
2011. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Csak te vagy egyedül, mindenki más a pénzre hajt.
2011. febr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van és nem is kevés, de azokon meg te nézel át. Vagy nem?

Neked tényleg jöhet bárki, csak szeressen és egyetlen vágya legyen, hogy szeretetet kapjon? Nem?


Na! Akkor írd össze, mik azok, amiket elvársz egy lánytól (igen a külsőben is)! Lesz ott több vágy is..

2011. febr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen, én. Szerencsés voltam mert férjhez is mentem hozzá és van egy pici lányunk. Én sosem helyeztem a pénzt elötérbe. És nagyon szeretjük egymást :)

De rajtam kívül is biztos van még...

2011. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy szereted, azt jelenti, hogy megteszel mindent érte? Elmész dolgozni és a tehetségedhez mérten sokat is keresel? Mert ha ezt nem teszed, lehet, hogy nem is szereted igazán?
2011. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!