Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rendes lány ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes lány ezen a tetves világon?

Figyelt kérdés
Rendes lánya latt értem azokat,akik nem részegednek le a diszkóban és nem k*ratják szét magukat.
2011. ápr. 19. 14:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit az előzőhöz: a gyereknevelés két ember feladata. A feladatok közösen kell megoldani, mert így tudunk boldogulni. Ha valaki le akar élni egy életet a másikkal, meg kell tanulnunk tisztességben és kölcsönös segítségben, támogatásban élni. A családot nem egyoldalúan kell fenntartani...


És itt jön képbe az, hogy manapság a fiatalok nem tartanak ki egymás mellett, nem adnak időt egymásra stb..

2011. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 A kérdező kommentje:
Változnak az idők....
2011. ápr. 22. 13:38
 93/125 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:46


Ügyetlen férfiak vannak meg lányok is. De vannak ügyesek is. Ez egyén kérdése. Kerékcsere nem nagy dolog, kamion vezetés nem nagy dolog. Gyereknevelés szintén nem, ha az ember észnél van.


De kevés bagóért kemény fizikai munkát végezni, atomreaktorban dolgozni és meghalni utána, hogy megmentsünk sok millió ember életét, és számos más dolog van, amit a ffi csinál meg, mert a nő alkalmatlan erre a feladatra. Nem véletlenül van kitalálva a világunk úgy ahogy. a 20 szd elején megbolondították a nőket, esélyegyenlőséget akartak. Hát megkapták. Dolgozniuk is kell pluszban. Mert ha nem dolgozik a férfi nem tud annyi pénzt hazavinni, hogy megéljen abból egy család. Az pech, hogy a nő a gyereknevelés és a ház körüli munka mellett megkapta a nyolc óra munkát is. Nektek nem nehezebb a dolgotok, (ezt most nem ecsetelem miért nem, tudnék róla beszélni) egyébként meg mit csinálnátok ha nem kellene melóhelyre bemennetek? Mert ugye a panel házban nem igazán lehet élni. Nincsenek földjeink, sem nagy udvaraink, hogy önállóan ellátjuk magunkat. A mai nők nem vállalnak nagyon sok gyermeket, pont azért mert a megélhetésük korlátozott. Nem véletlenül nem támogatják a hazai földbirtokosokat, stb-ket, mert így az önállóság teljes mértékben megszűnik, átruházódik a multikra. A mai világban a nő megbolondításával a család fogalma is megbomlott. A nőt könnyebb irányítani. Persze a dolgokat nem egyoldalúan kell nézni. A szingli emberek meg kifejezetten hasznos egyének a multi-fogyasztó-globális társadalom számára. Egyrészt könnyebben támadható és elpusztítható ezek a lények és minden olyan érték, amely a társadalom legkisebb közösségét tartaná fent a családot.


A nő férfia akar lenni, a férfi meg nől. Ez a liberális politikai irányítás van. A nők megbolondításával a férfiak is támadhatók. Megbomlik a társadalom egysége, súlyos változások mennek végbe...


De most nagyon röviden fejeztem ki a dolgokat...


Tény, hogy a nők kicsivel több feladatot látnak el, de sokkal nyugodtabban, mint mi.


De ennek az okát sem részletezném most..


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:32

2011. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 anonim ***** válasza:
54%
jelen!
2011. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 anonim válasza:
akkor még nem találkoztál velem! :)
2011. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/125 anonim ***** válasza:
53%

Jó sok mindent szeretnék leírni neked.

Kezdeném az elején: egy rendes, szerény lány voltam, nem tudott senki megb....., mert nem engedtem, tartogattam magam az igazinak, mégis minden redves k***** elmondtak a 'nagymenők', akik nem kaphattak meg. Soha (!) nem feküdtem le egyikükkel sem, és részeg sem voltam. Nagy ritkán ittam meg 1 rövidet. Elegem volt már, hogy egy pasi sem közeledett normálisan hozzám, csak d u g n i akartak, és egyik sem volt kivétel. Meg voltak olyanok, akikkel közösségi oldalon dumálgattunk, de egy idő után megszűntek a dumálások. Egy fiú barátom azt mondta, hogy azért, mert félnek tőlem a férfiak, mert szép vagyok. Bár én átlagosnak találom magam.

És hogy ennek most mi lett a vége? A barátommal 18 évesen lefeküdtem, soha meg nem bántottam, és megcsalt, és minden rossznak én lettem a oka. Mostanra a szerelem szó tőlem távol áll, nem is tudom kimondani. Nem számít semmi már nekem, csak az, hogy tudnék bosszút állni a sérelmekért, és hogy tudom kihasználni őket (persze nem úgy, hogy lefekszem velük.)


Látod? Rendes lány voltam, mára viszont a se*gfej pasik miatt lettem ilyen.

2011. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 anonim ***** válasza:

ma 14:11, 77%-os

Én is olyan rendes vagyok, mint te. Mi van, ha én is ilyen sorsra jutok? A pasik engem sem akarnak nagyon megközelíteni, mondjuk nem is tudom nem vagyok egy szépség szerintem átlagos vagyok. De mintha távolságot szeretnének tartani tőlem. Még szűz vagyok 19 éves.

2011. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes kérdést, csak átfutottam, szóval bocsi, ha esetleg ismétlek valakit.


Szerintem itt nem feltétlen csak a lányokkal van gond, hanem úgy általában a mai fiatalsággal. Más említette már itt a médiát, hát igen, a média ugyan úgy agymossa a fiúkat is, mint a lányokat. A lányok elrbancosodnak, a fiúk meg ilyen pózoló, magukat megjátszó "menőgyerekekké" vedlenek, mert egyszerűen ezt látják. Nézzünk körül egy közösségi oldalon: fehérneműben pózolás, csücsörítés, ez a hülye w-s meg h-s "szleng" dumálás meg puszcsi napszemcsi cukcsi... egy rossz vicc. Engem sosem azért érdekelt egy lány, hogy megdughassam, pedig nem vagyok aszexuális. Fiú létemre én nem tudok érzelmek nélkül elképzelni a szexet. Lehet, hogy ez gáz, de ilyen vagyok... Mindig csak arra vágytam, hogy találjak egy kedves, normális értékrendű, korombeli lányt aki tetszik is. Akivel szerethetjük egymást. Nem érdekel, hogy minél több csajt dugjak meg semmi ilyen, egyszerűen egy komoly, szerelmen-bizalmon alapuló kapcsolatra vágyom, de nem találtam még olyan lányt, aki megfelelne a fenti kritériumoknak, és elhihetitek nem a külső miatt. Nem az ilyen agyonsminkelt, l0tyósan öltöztködő lányokat tartom szépnek, hanem a természetes, nőies, kicsit visszafogottabb (bár utóbbi nem feltétlen) lányokat. Valaki írta, hogy aki normális is az ronda meg dagadt... hát én nem hiszem, de el kell ismerni van abban valami, hogy sok szép lány elszáll magától és egy ilyen nagyképű, másokat lenéző kis ... lesz. Nincs különösebb gond a külsőmmel, bulikba nem járok, én sem iszom vagy dohányzom, ugyanakkor nem is nézek le valakit csak azért, mert esetleg Ő csinálja ezeket, érdekes módon ők lenézik az ilyeneket mint én, de ez már másik történet. Mivel mindkét oldalon kevesen vannak a "rendes" egyedek, azért nehéz egymásra találniuk. Én sem tudom, hogy úgy, hogy nem igazán vagyok bulizós, hol találhatnék társat. Könyvtár, suli, park kilőve, legalábbis ebben a kisvárosban ahol lakom. Marad a net, de itt sem vagyok túl szerencsés.

F/20

2011. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 anonim ***** válasza:
100%
14:11-nek pedig annyit, hogy nagyon sajnálom. Megértem, ha ezek után kivagy, ugyanakkor ez csak egy ilyen eset, tudom, hogy fáj, de ennyitől még nem kéne megadnod magad. Ha nekem lett volna egy esélyem egy ilyen lánnyal, én biztosan megbecsültem volna. Márcsak azért is, mert tudom milyen ritkaság. Érthető, hogy nagyon ki vagy, de nem feketék meg fehérek az emberek. Attól még, hogy a barátod, akiben bíztál megcsalt meg megbántott, még nem kéne lemondanod a szerelemről, és főleg nem kéne olyannak lenned, mint ők.
2011. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 A kérdező kommentje:
Kedves 14:32-es! Én is ilyen vagyok.
2011. ápr. 22. 14:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!