Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 99% elismeri, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 99% elismeri, hogy a nőknek is nagyon fontos a fizikai vonzalom a párválasztásnál akkor mégis miért van még mindig olyan sok agyalágyult aki az incelek személyiségét okolja a sikertelenségükért?

Figyelt kérdés
Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?
ma 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:

#79

Tehát 3 éves korodtól kezdve, mikor elmész óvodába? Bölcsiseknek még hamarabb, de oda nem megy mindenki.... Te komolyan menjél el egy szakemberhez, mert óriási gondok vannak a fejedben és neked se kívánom, hogy kárt tegyél magadban, de előbb-utóbb fogsz ha nem kérsz segítséget...

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
28%

81: Szakemberhez menjél te a valóságot meglátni nem akarásoddal. Még csak szükséged sincs erre a típusú megküzdési mechanizmusra, elvégre nem tartozol a f*sz rosszabbik végén állók táborába. Mert ha még mi hitegetnénk magunkat mindenféle mesével a szép lélekről és annak meghatározó mivoltáról... érthető is lenne, hogy ilyen bullshitekbe kapaszkodunk kínunkban. Esetedben viszont indokolatlan.

Nem teszek kárt magamban, nyugi, nekem nincsenek ilyen hajlamaim, mint sok párkapcsolatban élő (azt velem ellentétben ugye "megérdemlő" :)) borderline meg egyéb kattos alaknak.

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:

#82

Jártam szakemberhez, de már nincs rá szükségem. Te nem látod meg a valóságot, mert eltakarja előled az önsajnálatod és a mások iránt érzett gyűlölet. Még mindig nem fogod fel, hogy én sem a fasz jobbik végén állok, de mondhatnék én bármit, majd megmagyarázod valamivel, mert bármit megteszel, hogy fenntartsd az általad létrehozott alternatív kis valóságodat, ahol mindenki azért utál, mert csúnya vagy. Tudod tévedni emberi dolog, de aki ennyire magas lóról beszélve, ennyire magabiztosan hangoztatja a téveszméit és nem hallgat senkire, az egyszerűen elmebeteg és segítségre szorul.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!