Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit éreztek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek, a magas fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Felvetődött bennem a kérdés, hogy vajon a lányok mit éreznek, milyen gondolatuk van egy magas fiút/férfit látva, illetve mennyire befolyásolja ez az esélyeket.


Ez az egész azért jutott eszembe, mert láttam az egyik társkeresőn egy 186cm lányt. belegondoltam, hogy milyen magas is ténylegesen és teljesen elvarázsolt.


Olyan érzésem van, mintha magasabb rendű lenne, hercegnőként bánnék vele, nagyon odavagyok a magas lányokért.


Szóval ti lányok mennyire bírjátok a magas 190+ férfiakat? (Azokat, akik nem csont soványak.)



júl. 23. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Imádom a magas srácokat
Hercegként bannék vele
Az alacsonyabb fiúk jönnek be
Nem érdekel a magasság
Egyáltalán nem jönnek be a magas srácok
Anyukám szerint igen
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem igazán érdekel, a 2 méter körüli férfiak meg inkább már túl sok a szememben. Eddig velem egymagas vagy +5-10 cm-es barátaim voltak.

173 cm-es nő

júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Én aránylag magas vagyok a magam 174 centijével, de nekem nem jönnek be a 190 feletti férfiak.


Persze-persze jól néznek ki, de kényelmetlen velük smárolni, meg valahogy SZÁMOMRA(!!!) vonzóbbak a 180-185 körüli férfiak.


De ez persze full szubjektív, nem akarok lehúzni senkit.

júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Mád alapján választok.
júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel a magasság, de mivel alacsony vagyok (152cm), így nyilván van egy ésszerű és kényelmi határ. A 190+ már nem fér bele, sehogy sem.
júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Mivel én alacsony vagyok, egy 190+ ferfi kényelmetlen nekem. Nem csak párnak, hanem barátnak is, mindog felfele nézni stb, nemhogy még egy nálam 30 centivel nagyobb fiúval csokolózni, kitörne a nyakam, a fejem se tudnám a vállára hajtani kényelmesen. Nekem mindig is az ilyen 175 centi körüli srácok tetszettek
júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nagyon tetszenek a magas férfiak. 175cm vagyok, azaz átlag feletti magasságú nőként, ez a párkeresésben hátrányt jelentett, mert számomra az alacsonyabb pasik egyáltalán nem vonzóak, így nem volt könnyű a helyzetem. Igénytelen pedig nem vagyok, így olyannal sose jöttem volna össze, akiben zavar valami alapvető dolog külsőleg.

Volt pár kapcsolatom, minimum 190cm vagy afeletti magasságú partnerrel. A férjem 195cm és imádom a magasságát (is):)

júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!