Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 99% elismeri, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 99% elismeri, hogy a nőknek is nagyon fontos a fizikai vonzalom a párválasztásnál akkor mégis miért van még mindig olyan sok agyalágyult aki az incelek személyiségét okolja a sikertelenségükért?

Figyelt kérdés
Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?
ma 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

“ Beszél németül, angolul, kidolgozta a belét, hogy egy angol top csapatnál játszhasson, mikor nyilatkozik a válogatottról, mindig csapatról beszél, nem pedig magáról. Igazad van, tényleg beképzelt, buta, suttyó!”


Te egyértelműen a külső megjelenésére utaltál és most itt mented a menthetőt. De igen, emberileg a hajléktalan alkeszre is ráver mérföldeket. A csapatról beszél, hogy oda ne szaladjak. Talán ennyi eszet azért csak kapott, hogy megfejtse mit kell nyilatkozni a sajtónak.

ma 11:09
 52/83 anonim ***** válasza:

47

Nem feltétlenül gondolom Szoboszlai Dominikot az emberiség csúcsának, sokat nem is tudok róla, de azt igen, hogy egy tehetséges, kitartó, szorgalmas, népszerű és roppant jóképű srác.

Ez nem azt jelenti, hogy emberileg felettem áll, de bizony más-más ligában játszunk.

Ugyanígy emberileg a fogatlan segédmunkás sem feltétlenül rosszabb nálam, de tagadhatatlanul nem vagyunk egy szinten.

ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:

Túltolod ezt kérdező.

Igen, jól látod hogy a rondaság a valós indok, amiért visszautasítanak.

Ez a nácizás viszont tök felesleges.

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:

#50

Látod? Megint egyből ezzel jössz. Rajtad mit segítene, ha elmondanám voltam-e ilyen helyzetben? :D Képzeld 22 éves koromig szűz voltam, addig max megcsókolni tudtam nőt részegen. Szerinted nekem nem volt rossz fiatalon, hogy kutyának nem kellek? :D Csak tudod az élet része az, hogy fejlődünk. Meg lehet ragadni tizenéves vagy fiatal felnőtt szinten aki még éretlen hozzá, hogy önmagával foglalkozzon mások véleménye helyett, aki még külső hatásokra építi fel az önbizalmát, de lehet érni is, fejlődni. Na ez az ami nekem sikerült, nektek pedig kimaradt. Ti megragadtatok egy max 18-20 éves ember szintjén és nem vagytok hajlandóak fejlődni semmit.

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

51

A nyelveken beszélős választ nem én írtam, de valóban nagy szerepe volt a válaszomban a külsőnek. Miután ezt teljesen egyértelművé tettem, csak gratulálni tudok, hogy te is megértetted.


Az az érzésem, hogy túl sok eszem neked sincs. :D

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:

#55

Bocsi, hogy bekavartam. :D Én írtam azt a választ. De amúgy ha félredobjuk Szoboszlai külsejét, ami marad az is vonzó lehet szerintem egy nőnek. Ott van egy szorgalmas, kitartó férfi aki tudott küzdeni az álmaiért, meg is valósította és most rengeteg pénzt keres. Ha nő lennék tuti jó parti lenne, hisz egy ilyen férfi nyilván a mindennapi életben se adna fel semmit, mert harcos típus. Küzdene mindenért ami fontos neki.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
34%
Lol, aszondja', 22 éves koráig... Hú, de kemény, hogy addig kibírta a sikertelenséget! (Bevallva egyébként, hogy az igenis rossz volt neki - haladunk azért valamennyicskét mégis). És ilyen (is) osztja az észt nekem, a már jócskán 30 fölöttinek vagy egy olyan sorstársnak, aki már 40 fölött jár. Cukorborsó :) Ráhúzott volna még 10 évet arra a 22-re (mikor már akkor is sz*r volt neki), esetleg 20-at, biztos maga lenne Buddha...
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
84%

#57

Persze, mert nyilván nekem ez az egyetlen traumám volt amit fel kellett dolgozni, véletlenül sem lehet, hogy volt még rengeteg - olyan is ami jóval nagyobb, mint gyerekes hiszti amiért nincs nő - csak én nem szeretném nyilvánosan kiteregetni az életemet. Továbbra is tartom, hogy a taszító személyiségetek a fő oka a sikertelenségeteknek, illetve a túlzott válogatás!

Ráhúzhattam volna még 40 évet is, nem arról van szó, hogy jééé elvesztettem a szüzességem és casanova lettem onnantól... Arról van szó, hogy nem csak az éveket gyűjtöttem, hanem tapasztalatot is. Fejlődtem, változtam. Ti kis hisztis tini gyerekek maradtatok. Ezt vagy észreveszitek egyszer, vagy nem és ha utóbbi történik akkor egész életetekben boldogtalanok lesztek. Kívánom, hogy egyszer észrevegyétek!

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
16%

48: Ott bukik a csodás gondolatmenet, amikor nem a Kérdező által sorolt ismerősökről van szó, hanem ismeretlenekről, akik akkor látnak először, és azonnal el is zárkóznak az embertől. Erre mi a magyarázat? Tudom, kisugárzás - a miénk bizonyára durvább, mint Csernobilé valaha... Vaaagy a bőrünkre van tetoválva minimum 72-es betűmérettel, hogy jól látható legyen már az első pillanatban, a komplett személyiségünk. :)

Pedig halo-effekt ez, semmi más, csak valamiért kellemetlen elismerni. Mondjuk mert akkor nem lehetne jól odamondani. Nem baj, ettől még aki a f*sz rosszabbik végén áll, úgyis tudja, mi a helyzet.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:

#59

Tagadhatod bármeddig, de bizony rengeteget számít a kisugárzás. Az ember nem csak egy egy helyben álló szobor, nem egy kép. Nagyon is számít, hogy milyen benyomást teszel a másikra a kisugárzásoddal. Szerinted kinek lesz vonzóbb a kisugárzása? Egy életvidám, humoros embernek, vagy egy olyan rinyagépnek aki folyton a rinyáját próbálja igazolni megoldáskeresés helyett(ezek vagytok ti)?

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!