Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 99% elismeri, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 99% elismeri, hogy a nőknek is nagyon fontos a fizikai vonzalom a párválasztásnál akkor mégis miért van még mindig olyan sok agyalágyult aki az incelek személyiségét okolja a sikertelenségükért?

Figyelt kérdés
Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?
ma 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:

“ Ha nő lennék tuti jó parti lenne, hisz egy ilyen férfi nyilván a mindennapi életben se adna fel semmit, mert harcos típus. Küzdene mindenért ami fontos neki.”


Egy ronda ember nem harcos a szemedben csak mert nem érte el azt ami másnak sikerült talán fele vagy negyede akkora küzdelemmel a tehetségének és külsejének köszönhetően? A ronda ember mindennapjai nem egy ádáz küzdelem a túlélésért, harc az árral szemben, harc a rosszindulat és előítéletekkel szemben, minden nap megvíván a küzdelmet egy egész világgal szemben? Ez nem értékelendő? Hogy sokkal nehezebb lapokkal aránylag sokkal többet elér mint más nyerő lapokkal? Hogy fél lábbal 8-ik lesz a sprint versenyben a két lábú versenyzőkkel szemben? Az, hogy hátrányból indul és megszerezni neki egy diplomát és átlagfizetést 10x akkora erőfeszítés és küzdelem ellenszélben mint Szobikának a sztárság és fontmilliók?

Tényleg ilyen alja náci szintre süllyedt az emberiség , hogy aljas gazember mód csakis a genetikát tudja értékelni? Talán ideje lenne ismét könyveket olvasni, hogy legyen egy belső értékrendetek mert a Tiktök meg Instant nem sokat segít nektek ebben!

ma 11:41
 62/83 A kérdező kommentje:

“ Pedig halo-effekt ez, semmi más, csak valamiért kellemetlen elismerni. Mondjuk mert akkor nem lehetne jól odamondani. Nem baj, ettől még aki a f*sz rosszabbik végén áll, úgyis tudja, mi a helyzet”


Nehéz abban a tudatban élni, hogy egy aljas felszínes náci féreg vagyok így inkább belerúgnak még egyet az incelekbe, hogy minden is az ő és csakis az ő hibájuk!

ma 11:47
 63/83 anonim ***** válasza:
44%

"Te voltál már ilyen helyzetben és kijöttél belőle vagy pedig genetikai lottónyertesként osztod itt az észt?"

Amúgy fogadni mernék, hogy ez is egy szép gyerek, csak mit tudom én, pl. kicsit határozatlanka volt, és wooow, mekkora nagyot fejlődött, hogy sikerült összeszednie a tökeit. Az igen... Érted, másnak meg a komplett fejét kéne porrá zúzni és onnan újra megalkotni, hát miért nem igyekszik, az semmiség. :)

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:

61

Mi párkapcsolatról beszéltünk, már bocsi.


Értékelendő, ha valaki nagyon szar lapokkal kihozza magából a maximumot? Igen. De annak miért kéne leállnia vele, aki akár sokkal kisebb erőfeszítéssel, sokkal többre vitte.


A társkeresés nem esélyegyenlőségi intézmény már bocsika.

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:

“ A társkeresés nem esélyegyenlőségi intézmény már bocsika.”


Tudom, hiszen a náci erőkultuszon alapszik.

ma 12:03
 66/83 A kérdező kommentje:

“ Értékelendő, ha valaki nagyon szar lapokkal kihozza magából a maximumot? Igen.”


Akkor miért nem vagy képes erre? És miért kell folyamat az inceleket kiosztanod, úgy, hogy sosem voltál a helyzetükben?

ma 12:04
 67/83 A kérdező kommentje:

“Igen. De annak miért kéne leállnia vele, aki akár sokkal kisebb erőfeszítéssel, sokkal többre vitte.


Nem kell természetesen. Hiszen tudjuk, hogy a náci alapú ligák határozzák meg ki kivel fog leállni, nem a kemény munka, nem a belső értékek miatt fog valaki megérdemelni egy nőt hanem kizárólag genetikai alapon.

ma 12:05
 68/83 anonim ***** válasza:

#61

Te totál félreértetted amit írtam. Pedig szerintem elég egyértelműen fogalmaztam. Olvasd újra, úgy kezdtem, hogy vonatkoztassunk el a külsejétől és nézzük csak azt ami utána marad. Erre levezetsz egy nagy katyvaszt arról, hogy neked milyen szar, mert ronda vagy...


#63

Nem vagyok se szép, se gyerek. Viszont van egészséges önértékelésem, ami nektek nincs. Folyamatosan csak kifogásokat kerestek, csak mocskolódtok, minden válaszotokban vádaskodtok, mert minden és mindenki hibás, csak ti vagytok vétlen áldozatok. Olyan szinten taszító a személyiségetek, hogy 99% megvetést, és 1% sajnálatot érzek irántatok. De ti továbbra is bizonygatjátok, hogy CSAK A KÜLSŐM, CSAK A KÜLSŐM A HIBA!!!!!!!!!! Nem b+, ez az undormány, negatív, hányingert keltő, megvetendő személyiségetek az, ami miatt lenézlek és megvetlek titeket főleg!

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
28%

68: Semmi gond, csak akkor nem kell felháborodni, ha mi is lenézünk vagy megvetünk egy kis - a mi szempontunkból - tudatlankát, tapasztalatlankát, aki ennek ellenére próbál okosabb lenni nálunk. Meg azon sem, ha "visszaadjuk" a "kedvességet". Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten alapon.

... szóval nekem ne ossza az észt "önértékelésről" meg "önbizalomról" (sem) az, akinek pl. vállalható a feje. (Hogy egyebeket ne is említsek.) Majd ha lesz következő életed, és akkor a tiéd is egy hányásra sikeredik, akkor megbeszéljük a tapasztalatainkat. Addig viszont leginkább ajánlott hálásan a szerencséért hallgatni, nem odamondogatni a szerencsétleneknek.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:

#69

Már tényleg nem tudok mit mondani. Menthetetlen vagy. További kellemes mocskolódást, vádaskodást és szenvedést! Utáljatok mindent és mindenkit!

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!