Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekdokinál voltam, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekdokinál voltam, már végeztünk, csak öltözött a gyerek, közben néztük egymást az orvossal pár másodpercig(nekem tetszik), majd felhúzta mindkét szemöldökét. Ez nem szokatlan? Vagy beleférhet ha jobban ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Vagy lehet kölcsönös a tetszés?

júl. 19. 22:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet furcsának tartotta, hogy bámulod.
júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Előre néztem, szemben volt vekem, és ő is nézett.
júl. 19. 22:27
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez az hogy mit lesel, kérdezni akarsz valamit? Valamit nem beszéltünk még meg? Mondani akar vmit?
júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján arra gondolnék, hogy nem értette, miért nézed őt ennyire.
júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem az a csodálkozó szemöldökfelvonás volt, nem a hosszú, hanem a rövidebb. Nem tartotta felvonva, csak felhúzta röviden, és vissza.
júl. 19. 22:34
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
De ez a nem csodálkozonál is ugyanaz hogy akarsz mondani vmit?
júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Hallod sztem nem kezd elhanyagolt anyukákkal ha kezdene is az meg tré lenne hogy a rendelőből szedi össze a huzkodni valoit mert az életben meg nem tud?
júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
valóban, mert ha hosszan felhúzod az azt jelenti, hogy meglepődsz, vagy mi van? Vagy csodálkoztál valamin, de ez nem az volt.
júl. 19. 22:37
 9/33 A kérdező kommentje:
7:pont, hogy nem elhanyagolt anyuka vagyok, hanem igényes, csinos.
júl. 19. 22:39
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
De az volt. Lested mint a borjú az új kaput. Tiszta szégyen, hogy bemagyarázod magadnak, hogy bejössz neki és flörtölt szemöldökével. 🤣
júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!