Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekdokinál voltam, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekdokinál voltam, már végeztünk, csak öltözött a gyerek, közben néztük egymást az orvossal pár másodpercig(nekem tetszik), majd felhúzta mindkét szemöldökét. Ez nem szokatlan? Vagy beleférhet ha jobban ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Vagy lehet kölcsönös a tetszés?

júl. 19. 22:14
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20: írd már meg nekem, hogy hol írtam ilyet, hogy megakarna dugni???

Tetszésre, szimpátiára gondoltam! Tanulj meg olvasni, és értelmezni egy mondatot Csórikám!!

júl. 19. 23:41
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt hihette, azért nézed, mert mondani akarsz valamit, de nem mondtál, és nem értette. Én akkor szoktam egy pillantra felhúzni a szemöldököm, amikor valami apró "ez meg mi volt" szitu van.
júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nah még egy szingli anyuka, aki valamit akar" szemöldök felhúzás.
júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "na mi van" jelentésű szemöldök felcsapás.
júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Miért nem segítesz a gyerekednek öltözni" nézés.
júl. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24%

Gyerekkel voltál! Pasizni mentél, azt hitted hogy megadja a telefonszámát egy (igényes 😂😂) nőnek? Alja vagy, azért huzkodta a szemöldökét. Te miért huzkodnad a szemöldököd ez esetben? Mert egy igényes, nem kiéhezett pasi nézne téged!😂😂😂😂

Szégyen hogy ennyi idősen ilyen kérdést írsz ki Vanessa 😁

júl. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy tetszettél neki, dehát mit tehetett volna?

Az is lehet, hogy foglalt, az is lehet, hogy abban a helyzetben nem megfelelő, hogy a munkáján kívül anyukával flörtöljön.

Ha annyira érdekel a doki, valahogy egy minkahelyén kívüli szituációban kellene "véletlenül" összefutnotok, hátha ott lenne valami.

júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27: volt már ilyen, és érdeklődött. Nem személyes dolgokról, de kedves volt.
júl. 20. 09:26
 29/33 anonim ***** válasza:

Kollégákkal felvonjuk csak röviden a szemöldökünket vagy bólintunk ha már a köszöntés megvolt, de még összetalálkozunk.

Ahogy írták előttem, ez lehetett "van még kérdése"/"hallgatom" szemöldökfelvonás is.


A flörtös az inkább több rövid vagy asszimmetrikus szemöldökfelvonás mosollyal.


Naívan had kérdezzem azért meg....férjnél vagy?

júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29: nem 😁
júl. 20. 11:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!