Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Normális hogy nincs neki facebookja?
Normális. Ha nem akarod folytatni, ne tedd.
Mit akarnál kutakodni róla? Ha meg akarod ismerni, beszélgetni kell.
Pl. Nekem sincs Faccbúkom mert utálom ha kémkednek utánam.
Aki meg szeretne ismerni majd megismerkedünk élőben.
Ha ezen múlna 1 kapcsolat hogy van-e Facém akkor inkább nem kell kapcsi.
Nekem sincsen, nem kell mindenkinek a divatot követnie. Teljesen jól megvagyok nélkülne. Viszont ezzel a felfogással remélem passzol a csaj.
27N
Akivel én randizom, neki van, de annyit lehet kb megtudni róla az alapján, hogy szeret horgászni. Az enyémen meg gyakorlatilag semmi nincs, mondjuk kint van a szülinapom, meg be van jelölve, hogy kik a szüleim meg a tesóm, de nincs semmi feltöltés. Beszélgetések által ismerjük meg egymást, nem Facebook posztokból :D
Szerintem ismerkedj vele nyugodtan tovább, nyilván van a rosszabbik eset, hogy hazudik és amúgy családos ember és azért nem akarja megadni, mert tele van neki képekkel a családról, de oda kell figyelni és kész, előbb-utóbb kiderülnek az ilyen dolgok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!