Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 99% elismeri, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 99% elismeri, hogy a nőknek is nagyon fontos a fizikai vonzalom a párválasztásnál akkor mégis miért van még mindig olyan sok agyalágyult aki az incelek személyiségét okolja a sikertelenségükért?

Figyelt kérdés
Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?
ma 08:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

37-es:

Ezek szerint te is olyan vagy, mint amit roppant szemléletesen leírtál? Igénytelen, alkoholista elmebeteg… Vagy minden ronda ember maga a megtestesült sátán, kivéve te? Vagy azt pontosan hogy kell érteni?


Te gyakorlatilag sokkal rosszabb véleménnyel vagy a csúnyákról, mint BÁRKI ebben a kommentszekcióban.

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
11%
40: Nem ezt állítottam, "szivi", szövegértés 5*. Helyette csupán annyit, hogy a magunkfajtát még ezzel szokták b*sztatni, amikor arra szólítanak fel, hogy keressünk a saját ligánkban. Úgy gondolják, ez a mi ligánk, ha már nem sikerült szépnek születnünk. Mert ugye végül is mindenki esetében az számít a saját ligájának, aki hajlandó lenne leállni vele...
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
84%

42

????

Miért lenne ez a ligád? Szerinted nincsenek normális életvitelt folytató, káros szenvedélyektől mentes, mentálisan okés ronda emberek??? És ha nincsenek, akkor te vagy az egyetlen kivétel?


Akkor önellentmondásban vagy, mint a ház.


Igen, az a szinted, aki leáll veled, no de mit gondolsz, a többi normális ronda ember miért nem áll le veled?

Két lehetőség van:

- vagy nincsen rajtad kívül egyetlen elfogadható ronda sem, te vagy az univerzumban az egyetlen ilyen személy

- vannak ilyen emberek, csak TE nem vagy elég jó nekik

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

#42

Ezt csak te beszéled be magadnak, te látod bele a másik véleményébe, pedig köze nincs ehhez. Sokkal inkább arról van szó, hogy rengeteg hozzátok hasonló ember borzasztó válogatós. Láttam már itt olyan incelt, aki belinkelt egy állítása szerint kövér, undorító nőről képet, megnéztem. Egy teljesen szép, normál testalkatú nő volt a képen. Még husinak se nevezném. Akik ennyire válogatnak, ennyire egy ideált keresnek, azok ugyanazt teszik más emberekkel, mint amit szerintük mások tesznek velük: csak a külsőséget nézve utasítanak el bármikor bárkit. Na, pont ezért nem zárom ki annak a lehetőségét sem, hogy valójában nem is annyira előnytelen a külsejük, szimplán a saját, mások felé mutatott elvárásaikat vetítik ki a többi emberre, ezért nem is hiszik el mennyit számítana a személyiség. Hiszen... őket csak mások külseje érdekli, agyonválogatnak, akkor biztos a többi ember is ilyen...

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

“ A továbbiakban már ránézni és köszönni neki is csak akkor szokás, ha végképp elkerülhetetlen. ”


Hú ezt a náciságot én is többször megfigyeltem. Még osztálytársak, sulis társak, egyetemista társak, szomszédok, vagy simán ugyanabba az edzőterembe járók is úgy tesznek gyakran mintha nem vennének észre és direkt más irányba néznek. Főleg nők csinálják ezt feltűnően, a férfiak simán a szemedbe néznek majd direkt nem köszönnek. A nők viszont eljátsszák, hogy nem vesznek észre. Redves náci rohadékok akik így képesek viselkedni!

ma 10:57
 46/68 A kérdező kommentje:

“ Ha tetszik, ha nem, egy nő tud csábítani szavakkal is. Mikor pedig már teljesen elcsábított, ha mégronda is, akkor is fogok találni benne valamit ami szép.”


Ez szép de nőbe ilyen nincs.

ma 10:59
 47/68 A kérdező kommentje:

“ Szoboszlai Dominik ligájában játszom,”


Szoboszlai Dominik egy beképzelt, buta suttyógyerek, ő van szerintem a legalacsonyabb ligában emberileg. Erre te feltolod őt a legfelsőbb ligába a suttyó felszínes agyaddal.

ma 11:01
 48/68 anonim ***** válasza:

#45

Fel sem merül bennetek, hogy a taszító személyiségetek miatt van ez? Van olyan barátom, aki még férfi szemmel is elég előnytelen külsővel rendelkezik, szerintem a büdös életben nem volt semmi köze nőhöz így 31 évesen... Mégis szeretjük, mert jó arc. Vannak a baráti társaságban nők is, ők is szeretik, mert jó társaság, vidám, van humora. Ismerek olyan nőt is, akit elmondtak haverok minden bányarémnek, és tényleg nem egy szépség... Férjnél van. Előtte több éves kapcsolata volt. Hupszika, akkor miért is utálnak titeket az emberek, miért is vesznek titeket semmibe, néznek levegőnek? Ja bocs, tudom. Nyilván a külsőtök az oka, amin nem lehet változtatni. Könnyebb hitegetni magatokat, hogy valami olyan dolog áll a háttérben amin nem tudtok változtatni, hisz így nincs benne felelősségetek és áldozati pózba vágva magatokat hisztizhettek egymásnak ahelyett, hogy tennétek valamit önmagatokért. Nekem nem fáj, ha nektek így jó, akkor csináljátok tovább! De azért egy nap remélem rájöttök, hogy lenne megoldás és változtattok az életeteken, mert azért valahol sajnállak titeket.

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:

#47

Beszél németül, angolul, kidolgozta a belét, hogy egy angol top csapatnál játszhasson, mikor nyilatkozik a válogatottról, mindig csapatról beszél, nem pedig magáról. Igazad van, tényleg beképzelt, buta, suttyó!

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

“ De azért egy nap remélem rájöttök, hogy lenne megoldás és változtattok az életeteken, mert azért valahol sajnállak titeket.”


Te voltál már ilyen helyzetben és kijöttél belőle vagy pedig genetikai lottónyertesként osztod itt az észt?

ma 11:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!