Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kiábrándító/fura, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító/fura, ha az első közös éjszakánk után reggel elmentem a srácnál nagy wc-re? 21/l

Figyelt kérdés
Sajnos kb. rögtön utánam ment be a wc-be, szóval fixen érezte. Meg sokáig bent is voltam, plusz ki is hallatszódhatott, bár próbáltam halkan.

aug. 16. 23:11
1 2
 1/19 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Semennyire.
aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már basztatok, ezen ne pironkodjatok.
aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ezzel gondja van az egy idióta.

Te is ugyanúgy emberből vagy mint bárki. Pukizol kakilsz büfizel.

aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

"bár próbáltam halkan"


Hogyan kell halkan?

:-)

aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Légfrissítőt remélem használtál
aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 retektorta ***** válasza:
100%
Átmentem a kiszemelthez a névnapján, átadtam a virágot, fostam háromszor, majd hazamentem. Azóta együtt vagyunk.
aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Én mindig tartogattam régen, emiatt életem legrosszabb, legszenvedősebb reggelei és leggyorsabb lelépései vártak rám. Belegondolva, hogy mennyi cuki reggelről, ágyban elköltött reggelitől és kávétól fosztottam meg ezzel magamat, szinte elszorítja a szívem.


Hamarabb meg kellett volna tanulnom, hogy mindenki tudja, hogy mindenki kakil és egyik kaki sem rózsaillatú.

aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Full természetes dolog...
aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőm az első 2-3 hónapban a szellentéseket is visszatartotta, mert nőies akart maradni mellettem. Folyton székrekedése volt mellettem emiatt. Nem akartam, hogy rosszul érezze magát (fizikailag se máshogy) ezért úgy döntöttem, hogy nagy recsegőseket fogok fingani mellette, amikor kettesben vagyunk, hogy feloldódjon... hát sikerült. feloldódott. :)


Azóta olyan kegyetlen gatyarohasztó büdös galambokat enged el, hogy a tüdőm kiég tőle, de lassan 4 éve, hogy együtt vagyunk.


Amikor elenged egy-egy gáztámadást, akkor csak csendben figyel, hogy mikor kezdi szétmarni az orrom.. Amikor hirtelen megérzem és ő meglátja ahogy eltorzul az arcom, akkor csak elkezd szakadni a röhögéstől. :D Ez az egy legalább felvidít ilyenkor, hogy ő neki legalább jó kedve van. :D

Én meg megdöglök.

Egy vegyifegyver ez a nő :'D


27 F

aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
9-es, nem hiszed el, nekem az akkor óvodáskorú kislányom fingotta a legbüdösebbet. Volt, hogy este kiszellőztettünk a gyerekszobában, aztán bement és fingott olyan büdöset, hogy újra szellőztetnünk kellett. :-)))
aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!