Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak nem zavar h nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nem zavar h nőkkel sminkkel találkoztok utána meg mikor reggel este meglàtjàtok smink nélkül?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Inkább 5 kiló smink zavar.
2022. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavar. Randira úgyis csak olyan nővel megyek, aki nem sminkeli agyon magát.
2022. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a nagyon sminkkeltre értem. Hanem aki szépen van kisminkelve. Reggel még mikor felebredsz mellett nincs és ugye az egy rosszabb kinézet.

Szoktál ilyenkor meglepődni?

2022. dec. 19. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyik paromat se zavarta soha, meg mondtak is, hogy nem kell sminkelni - nem beleszolas szinten, csak regebben itthonra is gyakran sminkeltem egy kapcsolat elejen, de minden parom meggyozott rola, hogy nem kell, anelkul is szep vagyok. Pedig tenyleg rosszabbul nezek ki ugy, karikasak a szemeim, van 1-2 kisebb borhibam.

Szerintem egy ertelmes ferfi felfogja, hogy a smink javit a dolgokon, de ha alapvetoen nem egy partisminkben maszkalsz, akkor nem lesz olyan nagy a kulonbseg ugysem, amin meg kellene lepodniuk.

2022. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miután a barátnőm nem sminkel, így se elalvás előtt, se felkelés után nincs rajta smink, azaz nem zavar a nem létező változás
2022. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell ide smink, anélkül is szép egy nő.

Egyébként aki nem butus azt nem lepi meg ez sem.

2022. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!