Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhiszitek, ha valaki, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek, ha valaki, azt mondja, hogy reggel 5-től este 8-10-ig dolgozik kemény fizikai munkában és ezért nincs ereje írni?

Figyelt kérdés
Állítólag 4-kor kel, 5-kor kezdenek. Én eleve azt sem hiszem el, hogy valakit ennyi ideig dolgoztatnak egyfolytában, minden nap. Most amúgy eléggé kiakadtam, mert 8 nap után jött válasz a félbeszakadt beszélgetésünkre. És ez már nem az első eset mostanában. Szóval nem vagyok túl nagy bizalommal....

2021. márc. 31. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan szünet nélkül nem dolgozhatna ennyit, szünet nélkül (12 óráig kötelező minimum fél órát adni, 12 óra felett 2 óra szünetet), valószínűleg mivel nehéz fizikai munka ezért ez a pihi el van sumákolva, de nem tartom valószínűtlennek, hogy vannak helyek ahol ez így működik.


Ha valóban így dolgozik, akkor ne csodálkozz, hogy írni sincs ideje, max 5-6 órákat alszik egy nap...

2021. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát azért az nehezen hihető, hogy nincs napi egy perce, úgy, hogy manapság szinte mindenki az okos telefont cseszegeti és instant üzenetküldők vannak....
2021. márc. 31. 15:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kakálás közben simán tudna írni. Az meg jó esetben minden nap összejön.
2021. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekled, de lehetséges rohadt fáradt is mellette és nincs kedve chatelni.
2021. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Akár megtörténhet, más kérdés hogy így nemhogy írni, egy kapcsolatra végképp nincs ideje. Megint más kérdés hogy mindenhol van üresjárat, akár kajálás, szünet vagy wc, ahol tudna válaszolni, de az sem történik meg.


Munka helyett inkább arra gondolnék, hogy van egy kapcsolata, vagy több embert fűz, stb.. Aki 8 naponta válaszolgat, azt nem érdekled túlságosan, ez biztos.

2021. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én felhozok egy mentséget a kérdező által írt pasinak..A mi településünkről is járnak építőipari munkára Budapestre. És igen, valóban korán indulnak, bár az 5 órai kezdés nekem azért kétséges.

Kb másfél óra alatt érnek fel, ugyanennyi vissza, tehát olyan 3 órát már elvesz az utazás, emellett ha ledolgozza a 8 órát, az 11 órát vesz el a napjából.

Biztos lenne ideje írni, akár az utazás alkalmával is (ha Neki van ilyen idő), de elhiszem,hogy nincs energiája.+ nem mindenkinek megy pik-pakk a telefonon pötyögés, esetleg kesztyűs kézzel...

Milyen munkát végez egyébként?


Azt is megértem,hogy ismerkedni szeretne. DE: azt már nem értem meg,hogy nincs ideje egy kapcsolatra de szeretne...Kérdező, állítsd válaszút elé: vagy tud időt szánni kettőtökre, vagy szakíts Vele mert ennek ilyen formán nincs értelme.

2021. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy elhinném-e, de őszintén szólva mindegy is - ha hazudik akkor azért, ha pedig tényleg ennyire nincs szabadideje akkor meg azért nem egymást keressük.
2021. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha írni nincs ideje, randizni hogyan lesz?


Vagy hogyan tudtok eljutni addig, hogy legyen kedved vele találkozni? 8 naponkénti írással 5 év.

2021. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus lekoptató szöveg. Szavát nem kell hinni az ilyennek. Van ott ideje, csak nem rád.
2021. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, ha le akar koptatni, miért ír nekem újra és újra? Akkor miért nem tűnik el? Mert mindig Ő ír először.
2021. márc. 31. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!