Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap reggel óta nem keres....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap reggel óta nem keres. Ez gáz, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 3 hete randizgatunk. Ezalatt kb 8-10x taliztunk, természetesen már egymásnál is aludtunk többször. Chatelni viszont nem szoktunk szinte egyáltalán, csak mikor megbeszéljük a kövi talit, telefonon sem beszélünk. Általában tali után pár órán belül én írok rá, de nem nagyon megy bele a beszélgetésbe, aztán másnap ír és feldob valami taliötletet. Viszont a tegnap reggeli elköszönés óta nem beszéltünk(én azért nem írtam, mert várnám, hogy most ő keressen elsőként). Holnap pedig el is utazik pár napra...ez azért így gáz, nem?

22L



2018. febr. 2. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, még nincs vége a napnak. Foglald le magad míg vársz. Neki is van élete, nemcsak körülötted forog a világ.
2018. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha tetszik, és nem akarod a holnapi utazása alatt agyongyötörni magadat, akkor javaslom írj rá, ahogy szoktál. Legalább tudod, hogy mindent megtettél a kapcsolatért.

Ne hagyd ki szerintem.

Egy nő

2018. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tisztáztátok, hogy milyen találkozgatások ezek? Mert, ha a randikon szexeltek is, akkor elég egyértelmű, hogy mi célból találkozik veled, ha amúgy még beszélni sem hajlandó.
2018. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 negyedik randin volt először szex, nemis erőltette előtte. Bemutatott már barátainak is, meg nálam is volt már, családdal megismerkedni(1 órát vezetett ide). Nem csak szexelünk, voltunk moziban, étteremben, bulizni. Azt tudom, hogy még nem szerelmes, de én sem vagyok még az. Viszont azóta sem jelentkezett és ez már fura :/
2018. febr. 2. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg fura, ha az utazása előtt nem keres. Az a határa a helyzetnek. Ha nem keres előtte, akkor nem vagy fontos neki, vagy inkább a szex motiválja.
2018. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha személyesen elvagytok, akkor lehet neten/telefonon nem szeret beszélgetni. Ezt kéne kideríteni. Bár, azért pár mondatot lehetne váltani, mert ez így tényleg fura.
2018. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na mindegy, írok neki én :D Nem agyalom túl.
2018. febr. 2. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt :)
2018. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg 22 éves vagy?
2018. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem gáz te vagy a buta. Ebben most minden jó indulatom benne volt.Teljesen rendben van a dolog így 3 hét alatt ez a találkozás teljesen rendben van a telefonálgatás meg arra való hogy megbeszéljétek a következő alkalmat. Nem arra hogy lefekvés előtt a semmiről beszéljetek másfél óra hosszát. A mellett hogy veled találkozgat valószínűleg van saját élete más elfoglaltsága, szórakozása. Neked is keresni kellene valamit hogy ne azon gondolkozz hogy mikor ír mit ír mért nem hív.

akarsz neki mondani valamit? Hívd fel, beszéljétek meg aztán tedd le. Fontos!!! TeDD LE! Amit te szeretnél azt én szimbiózisnak hívom... voltam már ilyen kapcsolatban meg láttam már ilyet kívülről is. Van aki ezt szereti van aki nem... Én nem és ahogy látom az újdonsült barátod sem. Van saját élete, legyen neked is... és legyen egy közös... ez csak így fog működni...

Az a baj hogy az első barátnőm csinálta ezt kb 14 éves volt te meg 22 vagy... Felbas zott!

2018. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!