Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó ötlet ismerkedéshez, ha reggel főzök neki is kávét?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel nagyon jóban vagyunk, és szeretném a tudtára adni valahogy, hogy én többet szeretnék tőle. Neki sincs senkije. És reggelente mi vagyunk bent legkorábban, és ott szoktunk megkávézni. Ő pár perccel utánam szokott jönni. Arra gondoltam, hogy elkészíteném neki is a kávéját, azt is tudom hogy szokta inni, mert megfigyeltem. Szerintetek ez milyen lenne így kezdésnek?

Köszönöm a válaszokat :)

L/21



2016. dec. 31. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Milyen kis aranyos vagy.:)

Amúgy igen kezdésnek jó:)

2016. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
nagyon! nekem bejönne!
2016. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez jó :)
2016. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Aranyos... Vėgre nem egy agyhalott csaj nyakatekert praktikákkal... ;)
2016. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

simán, de ettől még nekem nem esne le hogy akarsz tőlem valamit...

picikét célozgass, hogy de jó lenne elmenni moziba, vagy ide vagy oda, és hátha elhív :)

remélem azért nem valami kiél 40 es, vagy numerahalmozó 30 as...

26/F

2016. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem túlbonyolítod.

Attól, hogy megcsinálod a kávéját még nem igazán szűrhető le semmi, max. hogy kedves vagy.

Azt írod, ti vagytok bent a legkorábban ergo még zavargó munkatársak sincsenek a közelben. Ha akkor nem jön valami téma, mit csinálsz a hétvégén vagy munka után, kávézhatnánk egyet meló után is valahol a közelben stb.

Ne komplikáljátok már ennyire túl a dolgokat.

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy miből gondolod azt, hogy ő is többet szeretne.

2016. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Szuper ötlet! Végre egy normális nő :)
2016. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk mindenki főz mindenkinek, így nem nagy cucc.


Én azért nem csinálnám, mert nem ez vagyok. Olyan elvárásai lennének ettől, ami nem én vagyok. Nem vagyok szolgalelkű vagy ilyen más helyett megcsinálós, és én sem várom el.

2016. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Eltekintve attól, hogy sohasem voltam híve a munkahelyi liaisonoknak, nagyon jó ötlet. Ha nem is esik le a pasinak, hogy akarsz tőle valamit (mi, férfiak ugyanis szóból értünk), annyit még ő is észrevesz, hogy nem közömbös számodra.
2016. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos gesztus:) abban tényleg igazat adok hogy ennyiből nem fog leesni a pasinak hogy vonzódsz hozzá, de biztosan értékelni fogja (mégha nem is mondja ki) a figyelmességed és kedves dolognak fogja tartani.

Valahol elkell kezdeni, hiszen nem ronthatsz neki hogy "nagyon bejössz"

Ez a kávés jó ötlet, játszd el 2-3x utána simán felvetheted az ötletet hogy elmehetnétek valahová.^^

2016. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!