Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik távkapcsolatban élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek milyen gyakran keresik egymást? Napi 5 napot dolgozik kb a barátom, reggel 7-este 7ig dolgozik. Távkapcsolatnak indult, egy hónapja. Az elején meg találkozás előtt is többet keresett.

Figyelt kérdés
Mostanában kevesebbet. Pár naponta hív csak. De sokszor csak akkor ha előtte én hívtam. Van hogy nem hív vissza. Fél napot nem elérhető. Mintha nem lenne telefon közelben vagy nem tudom. Van hogy ír egy mondatot, visszaírok ő meg nem elérhető órákig.
2022. szept. 13. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha nem dolgozik akkor is alig keres,alig ír. Napi 2-3* pár mondatot
2022. szept. 13. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Offosnak tűnik
2022. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért mondja hogy szeret, imád ha ilyen ritkán keres? Miért ilyen ritkán keres? Elég neki ennyi kommunikáció?
2022. szept. 13. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Mivel távol vannak egymástól, ráadásul nálatok kapcsolat eleje van, nemhogy napi szinten szokták tartani, de több órán át, egész estéket is együtt töltve.


Elég egyértelmű szerintem, hogy a helyzetetek több mint siralmas. Ő vagy ilyen és kevés kontakt (úgymond szabadság) kell neki, tesz az egészre vagy nincs ereje/ideje rá.


Próbálj beszélni vele hogy kevés időt szántok egymásra, többre van szükséged, hogyan oldhatnátok meg ezt. Ennyit tudsz tenni, de ennyi munkával és "eltűnéssel" még közel lakva is alig találkoznátok. Valószínűleg okosabb lenne elengedni, nem szenvedni tovább.

2022. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekled eléggé. Azért mondja mert azt akarod hallani te meg elhiszed és továbbra is vele maradsz csak hogy elmondhassa van nője. Egyáltalán nem keresném a helyedbe aztán ha valamiért felhívna mondanám hogy akkor itt a vége. Te ennél többet akarsz és többet is érdemelsz. A munka csak kifogás szünet mindenkinek jár és ha az én szerelmem távol van egyértelmű hogy keresem.
2022. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha én leírom, hogy szeretlek, nekem is elhiszed?

Mikor tanuljak már meg az emberek a TETTEKET előtérbe helyezni a SZAVAK helyett?

2022. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nekem nagyon semmilyennek tűnik, ennel akkor is többet beszéltünk, amikor úgy volt, hogy nem lesz köztünk semmi a távolság miatt. Amióta együtt vagyunk, majdnem minden nap beszélünk, pedig nálunk 9 óra időeltolódás is van, csak hogy véletlenül se legyen egyszerű.

Én nem mondom, hogy mindig azonnal visszaírunk egymásnak, de kb folyamatos a kontakt.

Ez a napi pár mondat, pláne egy ilyen friss kapcsolatban szerintem nem valami sok.

2022. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az én személyes tapasztalatomat.

Velem akkor viselkedett így egy illető, amikor nem volt szerelmes és le akart pattintani, de nem volt benne annyi egyenesség, hogy ezt a szemembe mondja. Én hülye reménykedtem, szinte könyörögtem, végül már tehetetlen dühömben önmagamból is kifordultam. Végül kiderült, hogy végig az exének könyörgött,nyilván hiányzott neki a kényelem az albérlet után...és volt ott mindenki, főbérlőtől az ügynök barátnőn át az utolsó mosogatólányig, szó szerint mindenki, aki szerinte levarrható. Bárkinek felvette a telefont, bárkit visszahívott, kivéve engem. Amikor időt kért, hogy rendezze sorait, akkor is egy étteremben fizette a legdrágább ételeket a volt feleségének, miközben hazudott, mint a vízfolyás. Ennyit erről...

Szóval, én addig szállnék ki a helyedben, ameddig van méltóságom.

2022. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Mi akkor ismerkedtünk meg amikor kiment külföldre dolgozni. Így nálunk is távkapcsolat lett. Minden nap messenger, és telefon is van. Videohívás is szinte minden este. Nagyon ritka hogy elmarad. Megbeszéltük az elején hogy 2-3 hetente tud majd hazajárni. A 3 hetet 1x bírta. Igazából már minden hétvégét velem tölt.

Nem bírja ki hogy egy nap ne beszéljünk. Ha munka közben van pár perce a mai napig felhív csak azért hogy hallja a hangomat. Pedig már több mint egy éve együtt vagyunk.

2022. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!