Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 99% elismeri, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 99% elismeri, hogy a nőknek is nagyon fontos a fizikai vonzalom a párválasztásnál akkor mégis miért van még mindig olyan sok agyalágyult aki az incelek személyiségét okolja a sikertelenségükért?

Figyelt kérdés
Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?
ma 08:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Konnyu kitartonak lenni egy hetig. Majd ha ket evig kitarto, akkor lehet ramondani. En pl ezt ertem az “eredmeny” alatt, de nem tudom, hogy a kommentelo, aki irta, mire gondolt.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:


"Ha a személyiség önmagában fabatkát sem ér?"


Szubjektív véleményem, hogy a személyiség és a külső arányos egymással, egy bizonyos szinten. A nagyon csúnya emberek nem éppen az eszükről híresek.

Szóval ne akarod úgy beállítani, hogy van egy zseni, de ő azért nem kell senkinek, mert csúnya.

Ha a tudósokat megnézem, akkor azt látom, hogy többségük nem egy filmsztár alkat, de van egy normális alapmegjelenésük. Pl. Einstein sem volt egy csúnya ember.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
88%

9

Szép kis csúsztatás. :D


De mint említettem, gondolom ti sem hugyoztok magatok alá egy 120 kilós nőtől, aki elkezdett fogyókúrázni. Tévednék? Egy genetikailag csinos nőn viszont megakad a szemetek, úgy gondolom. És nem érdekel senkit, hogy melyik nő mennyit tesz a megjelenéséért.


És nem fogok elájulni attól, hogy valaki vért izzadva elérte a felét annak, amit én. És persze lehet jönni a rossz családdal, de engedtesség meg nekem, hogy ne akarjak akármilyen családnak a tagja lenni…

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
87%

" És előnytelen kinézettel könnyebb kompromisszumot kötni, mint egy undorító személyiséggel"


A gyakorlat nem épp ezt mutatja.

Inkább szar kapcsolatban egy vonzó személlyel, mint esélyt adni egy rondának.

ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
91%
Mikor fogod már fel végre, hogy se a belső, se a külső, se a kisugárzás, se az anyagi helyzet nem ér semmit önmagában, ha kapcsolatra vágysz. Csak szexre vágysz? Oké, akkor valóban a legfontosabb a külső, illetve az ágyban nyújtott teljesítmény, de ezt senki sem tagadta. Normális, egészséges párkapcsolathoz viszont kell minden, mert az összkép számít.
ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát egyetértesz abban, hogy a csúnya incelek nem önhiba folytán vannak egyedül?"


Nem. Azt gondolom, hogy az incelek saját maguknak beszélték be, hogy csúnyák annyira, hogy nem kellenek senkinek.

Pl. ott van Elliot Rodger, az egyik legismertebb incel (borzalmas, amit tett, ebbe ne menjünk bele). Nem volt egy Quasimodo, egy átlagos fiú volt külsőre. Ha rendbe tette volna a személyiségét, simán lehetett volna barátnője. Erre mi történt? Tragédiát okozott az incelség.


Másrészt, a csúnya emberek sem feltétlenül vannak arra kárhoztatva, hogy incel létben éljenek. Én Borsodban élek, itt van egy pár lecsúszott

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:

A külső és belsőértékek is egyaránt fontosak. Meglátom az illetőt, vonzó vagy vagy nem. Ha vonzó, az csak egy dolog. Ha teljesen másképp gondolkodik, vagy elviselhetetlen, akkor a külső nem fog megtartani maga mellett. Mert olyan ellenszenvet vált ki belőlem, hogy hozzá nem nyúlnék utána, pedig hiába jön be külsőre. Erre mondják, hogy a külső megfog a belső megtart.


Volt itt régebben egy kérdés, hogy egy pasi egy számára nagyon csinos nővel volt együtt, de a nőnek konkrétan egy jegyvásárlás is gondot okozott, semmit nem tudott elintézni, miközben hülyeségekben hitt. A pasit nagyon idegesítette, hogy semmit nem lehetett rábízni! Állítása szerint el is hagyta a nőt.

Na! Ezek után, tényleg nem ér fabatkát sem a belső?

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:

itt van egy pár lecsúszott ember, akik együtt vannak.


(#16 voltam, csak az előző kommentet hamarabb elküldtem véletlenül).

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

“ Szubjektív véleményem, hogy a személyiség és a külső arányos egymással, egy bizonyos szinten. A nagyon csúnya emberek nem éppen az eszükről híresek.”


Ez simán csak náci életfelfogás, értékrend.

ma 09:24
 20/68 A kérdező kommentje:

“ Oké, akkor valóban a legfontosabb a külső, illetve az ágyban nyújtott teljesítmény, de ezt senki sem tagadta. Normális, egészséges párkapcsolathoz viszont kell minden, mert az összkép számít.”


Ahhoz, hogy labdába rúghass kell a külső. Ha nincs külső még be sem nevezhetsz a versenybe..

ma 09:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!